Jump to content

Recommended Posts

Imię: Szymon
Wiek: Tuż tuż 18 za rogiem czeka 
Czas spędzony na forum:  10d 19h 24m 
Doświadczenie w moderowaniu: Doświadczenie posiadam, miałem tą rangę tutaj jak i na innych sieciach 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Jak najbardziej
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: tak
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Jak Gram to forum mam odpalone ciągle w tle i sobie co jakiś czas zerkam, jak zdarza się że nawet jak siedzę w szkole to przeglądam forum
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:  Staram się wchodzić codziennie na forum i być aktywny, pomagać ludziom na chatboxie i pilnować porządku, zdarzało się że bywały ze mną problemy co do kultury ale ostatnimi czasy staram się panować nad tym, przesiaduje dość często na forum w różnych godzinach jak i potrafię siedzieć do późnych godzin udzielając się na chatboxie i przeglądając tematy na forum, z moderatora zrezygnowałem bo miałem dość mało czasu i problemy rodzinne ale wszystko się unormowało i coraz więcej czasu mam teraz, szczególnie że zaczynają się też ferie. 

Link to comment
Share on other sites


Wyższe wypowiedzi są z dupy wzięte ale to inna sprawa. Mówicie że był u Lolka no i co z tego powodu. Był moderatorem był już jest +. Nie zwraca się umiejętni ludzie uwagi na to że poszedł na inną sieć bo to jest hipokryzja. Wiek +. Gustaw:Pierwsze u Lolka Ci nie poszło to wracasz tutaj: tutaj Gustaw to do ciebie mam  brak pytań i u Lolka jakby chciał to by tam został więc wiesz nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia. Jest adminem na 400 jest
Ale tak ogólnie dajecie mu na nie bo poszedł na inną sieć żenada nauczcie się w końcu nie oceniać człowieka od tego co zrobił tylko z tego co wyciągnął.
Jestem na TAK 3 razy XD.
 

Edited by Fox_r2
Link to comment
Share on other sites


Każdy ma prawo złożyć podanie w celach własnych jak i na podstawie swych przemyśleń. Nie róbmy wszędzie poligonu na temat wyżej wymienionego.
Kto ma wiedzieć ten wie i niech każdy skupi się na sobie oraz nie ma sensu wspominać tutaj osób trzecich czy postronnych. Frustracja jest zrozumiała, ale też nie przesadzajmy z tym.

Szanujmy zdanie każdego

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...