Skocz do zawartości
select1

 odrzucone Podanie [s]elec[T] na Admina !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [s]elec[T]
Wiek: 20 
Doświadczenie (w byciu adminem): Oczywiście że jest , prowadziłem serwery pod względem technicznym jak i wychowawczym. jakby zliczyć to dobre 3 lata pod rząd. Byłem opiekunem i Adminem za czasów 500k i woolfiego.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10
Staż w CS-sie: 8/9/10 lat , nie jestem w stanie dokladnie powiedziec.
Steam / NonSteam: Steam.
Dlaczego Ty: Ponieważ Mam spore doświadczenie w kierowaniu serwerem, jestem bezwzględny. Myślę że przydałaby się pomocna dłoń jeśli chodzi o sprawy serwera. Nawet jeśli chodzi o sprawy techniczne jak i wychowawcze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie , ale 4/5 h dziennie na spokojnie po pracy , a czasem rano nawet dodatkowo.
Kontakt:  Forum/DC/Ts3/steam.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/[s]elec[T]/80.72.43.106:27022/  brakuje 5h / ale to do nadrobienia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Edit. Jestem narazie na Nie dostałeś bana za czitowanie  zobaczymy jak sytuacja się rozwinie z twoim ub

Pozdro A3ro

Edytowane przez Azzazel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...