Skocz do zawartości
***Destro***

 odrzucone [Support Admin] ***Destro***

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ***Destro***
Wiek: 28
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:1332961
CS 1.6/CS:GO
*: CS 1.6
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: praktycznie caly czas gdy mam wolna chwile. jak nie pc to na tel. Jesli jestem w pracy to nie bardzo mam czas.
Coś o sobie: Mam na imie Mateusz, mam 28 lat. Lubie obejrzec dobry film, pograc w cs-ka czy potanczyc na xbox w just dance :D
Doświadczenie: Bylem adminiem kilkanascie razy, opiekunem serwerów (wiekszosc COD MOD) i chwilowo moderatorem ale zrezygnowalem, poniewaz mialem remont i nie mialem kiedy pilnowac forum.
Dlaczego Ty: A dlczego nie? Kazda para rak do pomoc sie przyda. Zawsze pomoge przy ogarnianiu serwerow. Jest duzo odpalonyc graczy na serwerach a czasami brakuje admina, wiec moge sie przydac.

*Można wybrać to i to*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś mi mówi twój nick ale nie wiem dokładnie co.. Posiedź na forum trochę jeszcze i wtedy na sa. idź na początek troche za wysoko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od pewnego czasu widzę Cię na forum i muszę przyznać, że jesteś aktywny (mijamy się na chatboxie), co na pewno jest na plus. Jednakże tego samego nie można powiedzieć momentami o Twoim zachowaniu, a chodzi mi tutaj o:
- piszesz "ale tu się pisze głupoty, żeby się pośmiać ze wszystkiego", "chłopie weź zejdź z niej dobra? Ojutro do szkoły więc powinieneś iść jużspac", co jest reakcją na to, iż wyraziłem swoją opinię oraz powiedziałem żarcik na temat Justyny. Widać tutaj brak zachowania logiki wypowiedzi (robisz sobie trąbę z twarzy) i wybiórczość.
- informujesz mnie o tym, że nieładnie jest wyrażać swoje zdanie i opowiadać żarty, które nie są przychylne komuś, a gdy Justyna rzuca na chatboxie tekstami, które nie są dla kogoś miłe (na przykład "modek nie zrozumial a Ty chcesz zrozumiec?", czyli podważa moją inteligencję), to jest Ci to obojętne. Jest to hipokryzja w najczystszej postaci mocna stronniczość, co może na serwerze (miejscu, gdzie masz władzę) przejawić się faworką (przykład nierównego traktowania graczy przez admina można było zobaczyć w skardze na Tosię). 
- nie masz dystansu, co wnioskuję po tym ciągu wiadomości: ***Destro*** - Jak tam?; Strylec - @***destro*** Nie jest źle, ale także nie opisałbym sytuacji przysłówkiem dobrze. A Ty jak się masz? Pochwalisz się czymś?; Do teraz nie otrzymałem odpowiedzi, obraziłeś się na mnie.

Przeglądając Twój profil można zauważyć, że w czasie bycia adminem zrobiłeś sobie przerwę (prawdopodobnie nie byłeś aktywny na forum praktycznie w ogóle, a przynajmniej nie dodawałeś żadnych postów). Ten fragment jest najważniejszy, ale popatrzmy także szerzej, na cały Twój pobyt tutaj.

  • 19 kwietnia 2017 (2 posty, pierwszy kontakt z forum)
  • przerwa (trwająca 5 lat, nieistotna akurat)
  • 1 luty 2022 - 6 luty 2022 (7 postów, 6 luty - złożenie podania)
  • 6 luty 2022 - 19 luty 2022 (5 postów, 19 luty - przyjęcie podania)
  • 19 luty 2022 - 20 maja 2022 (11 postów)
  • przerwa (trwająca około 9 miesięcy)
  • 15 luty 2023 - obecnie (31 postów)

W czasie bycia adminem zrobiłeś sobie przerwę na 9 miesięcy od forum? Wydaje mi się, że nie świadczy to dobrze o Tobie. Jednakże widzę w tym wszystkim, że w 18 dni napisałeś 31 postów, co jest na pewno pozytywem.

Następnie, przyglądając się treści Twojego podania, można zauważyć, iż jest ono napisane na szybko ('na kolanie'). Zawiera masę błędów, przez ortograficzne i interpunkcyjne po tak zwane literówki, co świadczy, iż masz problemy z pisaniem, a osoba z rangą, o którą się ubiegasz, nie powinna ich mieć, bo reprezentuje poniekąd sieć. Ponadto można zauważyć, że wypowiedzi w tym podaniu nie są zbyt rozbudowane, co pokazuje,  że nie zależy Ci na stanowisku SA. Gdybyś na prawdę chciał nim być, to byś się postarał (napisał więcej i poprawnie). W dodatku nie poparłeś swojego doświadczenia dowodami. Skąd mamy wiedzieć, że na prawdę byłeś kilkanaście razy adminem i opiekunem oraz przez jakiś czas moderatorem?

Zakończę swoją wypowiedź bardzo istotną kwestią, natomiast chodzi o to, że oglądając Twoje GT (https://www.gametracker.com/player/***Destro***/145.239.16.112:27015/), rzucił mi się w oczy napis "Gracz widziany na 1 serwerze CS", co oznacza, że najprawdopodobniej (nie na pewno, bo może wchodzisz na nie pod innym nickiem, jeśli tak to go podaj) grasz tylko na jednym serwerze, a SA charakteryzuje się tym, że spędza czas na większej ilości serwerów, co myślę, że Cię mocno dyskwalifikuje z możliwości pełnienia tej funkcji.

 

Podsumowując:

  • jesteś aktywny na forum
  • spełniasz wypisane wymagania
  • jesteś stronniczy
  • nie zachowujesz momentami logiki wypowiedzi
  • jesteś hipokrytą
  • nie masz dystansu
  • miałeś 9-miesięczną przerwę od forum w czasie bycia adminem
  • podanie zostało napisane w pośpiechu
  • masz problem z tworzeniem wypowiedzi, niezawierających błędy
  • nie udowodniłeś prawdziwości podanego doświadczenia
  • grasz najprawdopodobniej na jednym serwerze

Ze względu na zdecydowaną przewagę minusów, jestem zdecydowanie na nie.

――――――――――――――――――――――――――――――
Screenshot rozmów na chatboxie (edytowany, pominąłem niektóre nieistotne wiadomości) - https://www115.zippyshare.com/v/Urq1OUqD/file.html.

Kolor niebieski oznacza, że dany aspekt jest pozytywny, a pomarańczowy, iż jest on negatywny. Natomiast kolor cyjanowy oznacza, iż dana rzecz jest neutralna.

Edytowane przez Strylec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...