Skocz do zawartości
fredziak

serwer upada

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy zrobicie cos z serwerem bo nikt już na nim nie gra prawie 

nie będę się tu rozpisywał co trzeba zrobić bo już pisali to inni czego nie zrobiliście np. zgugowane klasy klasy premium slabsze od zwyklych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt, chociażby sam ninja który nie jest premium jest bardziej niewidoczny niż komandos xxl, kucacz bardziej od assasina przez co średnio opłaca się zakupować klasę premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer upadł m.in przez was graczy. Było zawsze słuchanie płaczu jakie to XXL są za mocne aż przyszła chwila jak widać że nikt nimi nie gra skoro zwykłe są mocniejsze.

Frekwencja też będzie się zmniejszać, ponieważ ludzie nie mają już wolnego. Zapraszam na propozycje do mnie na PW co można zwiększyć w premkach by było git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, aquax napisał:

Serwer upadł m.in przez was graczy. Było zawsze słuchanie płaczu jakie to XXL są za mocne aż przyszła chwila jak widać że nikt nimi nie gra skoro zwykłe są mocniejsze.

Frekwencja też będzie się zmniejszać, ponieważ ludzie nie mają już wolnego. Zapraszam na propozycje do mnie na PW co można zwiększyć w premkach by było git. 

Jakoś jak kiedyś grałem na serwie to nie widziałem że ktoś "płacze" że premki są za mocne, były przecież perki typu 1/1 że scouta więc jak ktoś umiał grać to nie miał problemu do premek. Sam grałem bez premki i dawałem sobie radę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale ja dostawałem sporo zgłoszeń. Musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie i ulepszyć premki tak, by też nie były przesadzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To już nawet nie chodzi o premki XXL. Gdybyście naprawdę chcieli utrzymać ludzi na tym serwerze już dawno byście naprawili błędy takie jak: 

1.Przywrócenie Betonowego ciała: Około 2 miesięcy- perk został usunięty, ponieważ trwał 25 sek zamiast 10.

2.Cieniobójca: Zabija w plecy 1/1 ze wszystkiego w plecy.

3.Prywrócenie Klanu: Około 1 miesiąc-Zastały usunięte z powodu braku limitu dodawania punktów umiejętności klanu, takich jak DMG, Kondycja, itp. 

4.Rakieciarz: Niby ma 1/11 ale czy to ja czy ktokolwiek zabijał na 2 lub 3 strzały. Gdyby to zdarzała się rzadko to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale co rundę dostawać 2-3 strzały i padać. To jest jakiś żart.

5. Perki:  Tylko Papierowe dają EXP za DMG. Strzelanie z innych perków takich jak Legendarne, Zakazane itp. nie dają EXPa za strzał.Moim zdaniem chociaż połowa perków powinna dać EXP za DMG.

6. Klasy: Jest błąd, który powoduje ,że wszystkie klasy dostają ogromnego boosta.(Jak byście grali trochę na serwerze ,nie tylko Premium XXL ,byście wiedzieli o co chodzi)

7: Mapy: Max 10 map . Reszta to te same mapy z  teksturą "świątecznych map" XD

Wracając do Premek: Czy były OP czy są OP to już ludzi opinia. Jednakże jakbyście pograli więcej czasu na serwerze, moglibyście wysłuchać ludzi i ewentualnie klasy zbalansować.

Podsumowując. . Nie przez graczy tylko przez zaniedbanie właściciela oraz opiekuna serwera. Od około 2 miesięcy nic nie zostało naprawione. Od 3 resetów jest to samo więc nie dziwie się, że ludzie odchodzą, a mówienie że to wina GRACZY to jest pójście najmniejszą linią oporu. Brakuję nowości, odświeżenia serwera, nowych klas... cokolwiek. Aktualnie serwer nie jest godny polecenia.

Edytowane przez Kenway934
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Kenway934 napisał:

To już nawet nie chodzi o premki XXL. Gdybyście naprawdę chcieli utrzymać ludzi na tym serwerze już dawno byście naprawili błędy takie jak: 

1.Przywrócenie Betonowego ciała: Około 2 miesięcy- perk został usunięty, ponieważ trwał 25 sek zamiast 10.

2.Cieniobójca: Zabija w plecy 1/1 ze wszystkiego w plecy.

3.Prywrócenie Klanu: Około 1 miesiąc-Zastały usunięte z powodu braku limitu dodawania punktów umiejętności klanu, takich jak DMG, Kondycja, itp. 

4.Rakieciarz: Niby ma 1/11 ale czy to ja czy ktokolwiek zabijał na 2 lub 3 strzały. Gdyby to zdarzała się rzadko to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale co rundę dostawać 2-3 strzały i padać. To jest jakiś żart.

5. Perki:  Tylko Papierowe dają EXP za DMG. Strzelanie z innych perków takich jak Legendarne, Zakazane itp. nie dają EXPa za strzał.Moim zdaniem chociaż połowa perków powinna dać EXP za DMG.

6. Klasy: Jest błąd, który powoduje ,że wszystkie klasy dostają ogromnego boosta.(Jak byście grali trochę na serwerze ,nie tylko Premium XXL ,byście wiedzieli o co chodzi)

7: Mapy: Max 10 map . Reszta to te same mapy z  teksturą "świątecznych map" XD

Wracając do Premek: Czy były OP czy są OP to już ludzi opinia. Jednakże jakbyście pograli więcej czasu na serwerze, moglibyście wysłuchać ludzi i ewentualnie klasy zbalansować.

Podsumowując. . Nie przez graczy tylko przez zaniedbanie właściciela oraz opiekuna serwera. Od około 2 miesięcy nic nie zostało naprawione. Od 3 resetów jest to samo więc nie dziwie się, że ludzie odchodzą, a mówienie że to wina GRACZY to jest pójście najmniejszą linią oporu. Brakuję nowości, odświeżenia serwera, nowych klas... cokolwiek. Aktualnie serwer nie jest godny polecenia.

Ok w końcu jakaś konkretna wypowiedź. Napisałem Ci pw. 

- mapki świąteczne wywalone

Aktualna lista map:

  • de_dust2
  • de_inferno
  • de_mirage
  • cs_office
  • cs_assault_upc
  • de_dust2002
  • de_eldorado
  • de_rats_1337
  • de_westwood_big
  • de_kabul
  • cs_italy2
  • cs_assault_1337
  • de_office_rats
  • de_rats4_final
  • de_nuke
  • cs_italy
  •  
  • de_dust2x2
  • de_dust2_long
  • cs_wiocha
  • cs_wiocha_winter
  • fy_snow
  • fy_pool_day

- przywrócenie betonowego ciała (do testu)

- przywrócenie klanów (do sprawdzenia, bo mogą być bugi jak ostatnio. Cfg od tych klanów jest magiczne)

- Boost klas xxl

Jerem XXL:

  • zwiększenie szansy na natychmiastówe zabójstwo ze scout  85% do 95%
  • zwiększenie skoków z 3 do 5
  • zwiększenie rakiet z 4 do 6
  • zwiększenie szansy na zabójstwo z usp  1/5 do 1/4

Snajper XXL:

  • zwiększenie szansy na zabójstwo z elite  1/6 do 1/5
  • zwiększenie skoków z 3 do 5
  • zwiększenie min z 4 do 6
  • zmniejszenie widoczności o 20%

Assassin XXL:

  • zwiększenie szansy na zabójstwo z deagle  1/4 do 1/3
  • zwiększenie skoków z 4 do 7
  • zwiększenie min z 4 do 6
  • zmniejszenie widoczności o 25%

Commander XXL:

  • zwiększenie szansy na zabójstwo z xm1014  1/6 do 1/5
  • zwiększenie szansy na zabójstwo z m3  1/4 do 1/3
  • zwiększenie szansy na zabójstwo z deagle  1/5 do 1/4
  • zwiększenie skoków z 4 do 6
  • zmniejszenie widoczności o 10%

Rambo XXL:

  • zwiększenie szansy na natychmiastówe zabójstwo z krowy 1/10 do 1/8
  • zwiększenie szansy na natychmiastówe zabójstwo z ak47 1/9 do 1/8
  • zwiększenie skoków z 3 do 5
  • zwiększenie rakiet z 4 do 6
  • zmniejszenie widoczności o 15%

Komandos XXL:

  • szansa na resp u wroga z 1/3 do 1/2
  • zwiększenie skoków z 2 do 4
  • zmniejszenie widoczności o 20%

 

- rs-y nowe w drodze. Jutro @VisTeR.' powinien wrzucić paczkę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście uważam, że wina nie leży po stronie klas, czy nastawieniu adminów, po prostu "starzy wyjadacze" z serwera przestali grać nie tyle że na serwerze, ale i w cs'a, sam pamiętam gdy serwer był pełny co dziennie w 2016/17, a klasy premium były prawie takie same (a nawet lepsze) niż teraz.

Przywrócenie starego hype jest niemożliwe, jest wiele ciekawych gier w które można pograć a do cs 1.6 zagląda co raz mniej osób, gry po prostu "umierają" nic z tym nie zrobisz, ale w wakacje może znowu serwer odżyje? Teraz była zima, ferie i był czas na pogranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...