Skocz do zawartości
tonio

 zamknięty skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 23.03.2023
Nick Admina/Gracza: Moon
Dowód(Ss'y/Demko): https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20230323-2027-de_mirage.dem.zip
Uzasadnienie: no to ogolnie ziomek placze przez 10min nie da sie wgl sluchac jak i grac, no coz nerwy puscily jak ziomek placze na vc przez 10min. Ogolnie no wiem ze nie powinienem go wyzywac ale no kurde ziomek ma admina i placze przez 10min jak nie wiecej na vc
Świadkowie: nie wiem ale demko jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uzasadnienie: no to ogolnie ziomek placze przez 10min nie da sie wgl sluchac jak i grac, no coz nerwy puscily jak ziomek placze na vc przez 10min. Ogolnie no wiem ze nie powinienem go wyzywac ale no kurde ziomek ma admina i placze przez 10min jak nie wiecej na vc
Świadkowie: nie wiem ale demko jest 

 

Bardzo ciekawy, rzetelny i prawidłowy opis skargi,

Szkoda że nic z niego nie da się wywnioskować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tylko tak od siebie dodam, jeżeli cię irytuje, ze ktoś „płacze” czy co tam robi, w skrócie nadużywa mikrofonu, istnieje taka opcja jak wyciszenie gracza. Jestem pewien, że wiesz jak jej użyć. Jest też dodatkowa opcja, trochę trudniejsza, zwracasz uwagę takiej osobie bez wyzywania jej i wtedy nawet nie dostajesz mute/gaga. Tak samo jak napisał ALJZK według mnie do zamknięcia temat bo opis sytuacji jest takim chaosem że szkoda gadać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grając w cs:go powinieneś znać podstawy działania tej gry i przycisk do mutowania kogoś w tabeli.

Jeżeli ktoś chce może nawet wyrecytować Pana Tadeusza na mikrofonie - Ty nie chcąc tego słuchać możesz go zmutować.

Miałeś napisać skargę na kogoś a wyszło na to ze podpierdoliłeś sam siebie - niezłe jaja i podziwiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...