Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: Poj3banY
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8): 8
Doświadczenie: Duuuuże od 10lat gram w tą gierke, adminem byłem supportem byłem mogę poradniki dawać adminom jak odróżniać sgj/sgs i inne od normalnego palenia rolki bo dużo osób nie wie w czym jest różnica, a ja i inni gracze potem dostajemy bany za ducka zwykłego :meksy:
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: A to da się grać na nonsteamie? :dogeKEK:
SID: STEAM_0:1:200573878
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/AkashiHiro/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Poj3banY/91.224.117.52:27140/, inne jeszcze ale jest incoguto :AYAYA:
Kontakt: Steam, discord, forum, messenger kto ma ten ma 
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Nie
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Co tu dużo pisać, wróciłem do gierki, jestem codziennie no chyba, że jest tak mała ilość graczy, że stwierdzę, że nie będę im psychy rujnować to daje im pograć i nie wchodzę XD Przepraszam @VisTeR.' , że nie grałem wyboostuje cię do tego g4 na przeprosiny :peepolove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wrócił syn marnotrawny co odszedł bez słowa pożegnania ale się nawrócił na dobra drogę 
dobra jestem na nie bo musiałem sam ich kurde pilnować a ty sobie poszedłeś na mały urlop co to ma być tak się nie będę bawił porówo jedna 
@VisTeR.' daj mu te flagi i za kare musi nas obu wyboostowac do g4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...