Skocz do zawartości
MemesiO

Skarga - Silverka, Wujek, Roben

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):tera

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Silverka, Wujek Biceps, Roben

 

Dowody:hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1509201614-de_dust2.dem.zip

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Przedstawiam dowody na olewanie graczy i zamiast sprawdzanie, granie. Po co Wam te adminy, chcecie sobie pograć to zrezygnujcie.

 

 

 

Gracz Stoper, akcje:

 

 

 

 

 

 

 

2:21 - szybciej strzela za nim wybiegną - słychać

 

3:23

 

10:32 - widzi przez smoke

 

11:57

 

13:40 14:15- widzi przez smoke

 

15:58 model

 

19:37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pisałem chyba z dwa razy na u@, aby sprawdzili dostałem odpowiedź od Silverki "

 

*DEAD* Silverka :  ktos zginie i zbanuje" "*DEAD* Silverka :  Memiso spokojnie jak wszyscy graja to jak maja zbanowa?1"  Po paru rundach gracz wyszedł z serwera bez bana. Brawo. Mało tego, sprawdziłem AmxBans http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=37166.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini, Wasze zachowanie karygodne. Może banowanie każdego gracza jakiego wskażą Wam inni zawodnicy nie jest wskazane, to gracz z aktywnym banem do tego odpalony, chyba już podlega pod sprawdzenie. Na demie widoczne jest to bardzo dobrze, nie rozumiem dlaczego to gracz robi demo skoro to Wasz obowiązek. Silverka  "Wujek pisał, że go zaraz zbanuje, a po 3 rundach gracz i tak wyszedł." Co to za wytłumaczenie, dlaczego nikt nie zrobił ss-ów, demka, czegokolwiek. Jestem pewien, że Wasze zachowanie zostanie nagrodzone i mam nadzieję, że takie sytuacje nie są notoryczne na Waszym serwerze. Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

edit@

 

 

 

Nie wiem jakie zasady panują wśród adminów na tym serwerze, na moim serwerze admini są bardzo zgrani i nawet jak ktoś pisze, że zbanuje a tego nie robi z różnych względów, to jeżeli jest drugi admin, natychniast reaguje i banuje. Jak dla mnie to nie jest tłumaczenie, że mówił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O aktywnym nic nie wiedziałem prawdę mówiąc a ss'ów nie zdążyłem zrobić. Nie mam w nawyku banować tylko na podstawie tego, że ktoś spina na czacie tylko upewniam się do winy gracza a na to trzeba chwilkę poświęcić zwłaszcza, że znaczna część zgłoszeń o domniemanych cziterach jest nietrafiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli jest więcej adminów na serwerze to zawsze dogadujemy się na u@ kto sprawdza i ewentualnie banuje. Jeśli twierdzą, że Wujek miał Go sprawdzić tylko nie zdążył zbanować to już nie Jego wina, że gracz wyszedł wcześniej. Admini zostaną oczywiście poinformowani aby reagowali troszkę szybciej na zgłoszenia w przeciwnym razie będą nagradzani ostrzeżeniami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...