Skocz do zawartości
JacobeQ1401

 odrzucone Podanie JacobeQ1401

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: JacobeQ1401
Wiek: 16 
Znajomość AMXX (0/8): mysle ze pomiedzy 5 a 6 (ale bardziej 5)
Doświadczenie: Doświadczenia jako tako nie posiadam sporego, ale byłem jakimś strażnikiem na jailbreakach i raz byłem administratorem na serwerze odd2
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Niestety nie posiadam
SID: STEAM_1:0:27028894
Link do profilu na STEAM: nie posiadam cs 1.6 na steam :/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/sken512/ (nie wiem czemu nie wyswietla mi czasu na GT, ale na serwerze mam przegrane prawie 11 godzin, wiem że to nie spełnia warunków ale znam już ten mod calkiem dobrze i umiem wykryć cheaty)
Kontakt: mozna sie skontaktowac ze mna na forum badz discordz (jacobeq_69)
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Oczywiście, że tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem aktywnym graczem na waszym serwerze i chciałbym dostać szansę na tej oto randze z powodu jakim jest bardzo mała aktywność waszych administratorów na tym modzie. Jestem aktywny na serwerze 3h dziennie w tygodniu, a w weekend nawet dłużej jeśli trzeba. Umiem również wykryć cheaty więc jest to kolejny plus jak dla mnie. Mam nadzieje, że dacie mi chociaż okres próbny. Życzę miłego dnia/wieczoru :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...