Skocz do zawartości
m4zur

 zaakceptowane Podanie m4zur

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: m4zur
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem): Pełniłem tę funkcję kilkadziesiąt razy na serwerach typu; dd2,ffa, paintball, codmod
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/8
Staż w CS-sie: 13 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Chcę aby na serwerze panowała dobra atmosfera i kultura, a także pozbyć się osób wspomagających się nielegalnymi programami
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W ciągu tygodnia jestem w delegacji, weekendami nadrabiam godziny
Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198344642724/
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/m4zur/145.239.19.217:27015/ 

Ps nie mogę znaleźć GT serwera 4maps z moim profilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NA TAK, ale okres próbny jakiś

Serwer zaczyna wracać do łask i zaczynają grać ludzie co za tym idzie potrzebni są admini, którzy będą pilnować porządku. Ogólnie mało z tobą zagrałem bo raptem dwie mapki ale wydajesz się osobą spokojną. Masz doświadczenie i starszy ode mnie więc nadal będę najmłodszy :Pepega:  Nie zgadzam się z osobami wyżej, że admin ma być codziennie, ma wyrobić normę tygodniową a czy to zrobi w dzień czy tydzień to druga sprawa, z doświadczenia wiem, że w weekend adminów jest najmniej (studia, chlanie wódy i takie tam), a jak chłopak ma wtedy być na straży to gut.

Pozdrawiam Kubuś najprzystojniejszy mężczyzna na serwerze :EZ: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...