Skocz do zawartości
nynek

NOWA NOMINACJA

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]W dniu dzisiejszym zostaje wprowadzona nowa zasada nominowania osób w Q&A![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Od teraz to WY

drodzy użytkownicy decydujecie o tym, kogo będziemy dręczyli pytaniami.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co tydzień będzie tworzona nowa ankieta. Można głosować tylko na jedną osobę![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W tym tygodniu swój głos możecie oddać na:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@bydlak[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@croxiu[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@Freezu[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@nynek[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Głosować możecie do soboty do godziny 23:55![/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to bez sensu, bo jeśli teraz wybierzesz jedną osobę to co będzie za tydzień? Do wyboru będą osoby które nie zostały wybrane z poprzedniego tygodnia plus jedna nowa?

 

 

 

W tym tyg:

 

 

[align=center]bydlak[/align]

 

[align=center]Croxiu[/align]

 

[align=center]Ewwwcia. - powiedzmy że wygrała i przeprowadzono z nią Q&A[/align]

 

[align=center]Freezu[/align]

 

[align=center]nynek[/align]

 

W przyszłym tyg:

 

 

[align=center]bydlak[/align]

 

[align=center]Croxiu[/align]

 

[align=center]<-- Miejsce na nowego kandydata w raz z resztą której się nie udało w poprzednim tyg -->[/align]

 

[align=center]Freezu[/align]

 

[align=center]nynek[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Jeśli będzie to tak wyglądać jak opisałem u góry, to uważam to za bezsens. Jeśli zrobisz to inaczej i co tydzień będzie nowa piątka do wyboru, wtedy uznam to za niesprawiedliwe, bo czemu ty lub ktokolwiek ma typować jakaś piątkę..

 

 

 

Dobrze jest jak jest. Moim zdaniem. Na każdego przyjdzie pora, taki jest tego urok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wybieram osoby. Staram się wybrać tych co jeszcze nie byli, a posiadają wysokie rangi bądź są na "fali". Jest kilka osób do wyboru. Niektóre osoby mogą się powtarzać, ale na pewno nie dwa razy pod rząd. Mamy duży wybór takich osób. Nie dawałem specjalnie dwudziestu użytkowników bo to nie miałoby sensu. O tym pomyśle dowiedziało się kilka osób z wyższej administracji. Nikt nie miał nic przeciwko, a pomysł się nawet spodobał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że mają. Ale jak się wybierze przeciętnego Kowalskiego mało osób jest tym zainteresowane. Ile razy Ty zadawałaś pytania? I dlaczego tyle? Tylko szczerze.

 

 

 

Potrzeba impulsu! Zobacz ile osób oddało już swój głos...

 

 

 

Mogę wybrać 5 ostatnich osób, które się zarejestrowały. Jaki wtedy będzie to miało sens?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybieraj osoby, które również udzielają się na forum, ale nie koniecznie są takie mega "sławne" jak np. Ty nynek. Dajmy szanse osobą, które są w cieniu na pokazanie swojej osoby. Teraz jest ok i nie widze powodów żeby to zmieniać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat Desire nie chodziło mi o mnie. Miałem na myśli Ewwwcia. Krótko jest na sieci, a potrafiła się wybić.

 

 

 

Po za tym nie patrzcie na to przez pryzmat jednego głosowania. Za tydzień będą całkiem inne osoby.

 

 

 

 

 

 

 

Ja rozumiem, że wszystkim nie idzie dogodzić. I ja takiego zamiaru nie mam.

 

Zawsze będą głosy za i przeciw. Kontrowersje, szczególnie na tej sieci zawsze będą nam towarzyszyły.

 

Czy chcecie czy nie, z ankietą musicie się pogodzić.

 

 

 

 

 

Jeśli jednak chcecie powrócić do tego co było wcześniej to nie ma problemu.

 

Ja zrezygnuję z prowadzenia Q&A, a osoba, która ma najwięcej do powiedzenia na ten temat (bo zapewne ma czas i jest chętna do prowadzenia tego) zgłosi się do mnie. Będzie tak jak chcecie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale cyrki :D tyle szumu tak naprawdę o nic, wyolbrzymiacie problem, którego tak naprawdę nie ma. Naskakujecie na nynka jakby co najmniej komuś krzywdę robił... bądźmy szczerzy, zawsze to coś nowego, a czy to oznacza zmianę na gorszę? Jak możecie to ocenić, skoro dopiero jest to wprowadzone, jeszcze nawet nie "przetestowane" dobrze. Jak będziecie się tak nastawiać na każdą nową zmianę to w ogóle będzie wszystko stało w miejscu.

 

Nie przejdzie pomysł - to zapewne wymyśli coś innego, nie panikujcie, to tylko zabawa ;)

 

 

 

p.s. zwykłego użytkownika też powinno się pytać, takim o to sposobem możemy poznać bliżej anonimową osobę. Co prawda nikt tu nie mówi o nowo zarejestrowanej osobie, bez przesady, chodzi o użytkowników, którzy już jakiś czas są na forum i w jakiś sposób się trochę udzielają. A czy mają kolor czy też go nie mają, kogo to obchodzi? ;)

 

Przecież liczy się dobra zabawa!! LUDZIE...  :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chrzanienie, oburzacie się jakby kogoś to Q&A jeszcze interesowało.

 

Nie oszukujmy się, minęła jakaś 10 edycja i hype minął. Osobiście nie czytam od jakiejś 6-7, potem zdarzyło się, że przeczytałem z dwie + swoją.

 

 

 

Co do zwykłych użyszkodników, w ostateczności (zakładając, że jeszcze jakiś procent/promil osób to czyta) wolicie czytać o kimś, kto jest już z nami jakiś czas, czy o kimś kto się pojawił raz, prawie tej osoby nie widać, a w dodatku może zniknąć w każdej chwili?

 

Anyway.

 

 

 

Jeżeli wam tak zależy, to może co tydzień robić tak, że użytkownicy typują 5 osób, które chcieliby "poznać" (haha). Potem ankieta i wychodzi z tego jeden artysta kombinator, który opowie o sobie w kilkudziesięciu schematycznych wrzutko-pytaniach. W ten sposób nikt nie powinien być oburzony, ponieważ jest to najbardziej sprawiedliwa metoda z tych nowatorskich.

 

Pozdrawiam, HardeQ Coelho.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogliście zrobić listę każdego administratora, opiekuna, premium itd.. a ktoś kto nie ma rangi mógłby się zgłosić w odpowiedzi i ewentualnie byłby do dopisania ;) 

 

Albo po prostu kontynuować starszą wersję ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dla mie losowanie bez sensu jest , pomyśląć racjonalnie zadajemy pytania - odpowiedzi daje i wytupe użytkownika wiadome niespodzianka to kto decyduje dalej osoba odpowiadająca na pytanie czy uzytkownicy bo chce ta osobe niektorzy . Dla mnie powino zostać tak jak jest aby każdy mógł uczesniczyć bo to idzie w kierunku przeciwnym od dobrego .

 

 

 

Jak chcecie coś zmienić to racjonalnie pomylście aby zmienić dobrze a nie źle , ja bym z checią pomyślał o jakieś pikateri w tej rzeczy np.nie tylko pytania odpowiedzi ale osoba wybrana musi coś zrobić jeszcze dodatkowego i tu pytania idą do was co :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybiła się, bo ugania się za nią zgraja napalonych nastolatków z @logiśiem na czele? Powinno zostać jak było. Gdy prowadziłem to ja, to ludzie nie narzekali na monotonię. Dobierajcie ciekawszych ludzi lub zadawajcie lepsze pytanie, ot co.

 

Pozdrawiam,

 

założyciel Q&A

 

@edit. No nie było, ale widocznie się pojawiła, skoro planujesz zmiany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...