Skocz do zawartości
R4d3k

[Moderator] - R4d3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Imię: Radosław

2. Kontakt: PW/Steam

3. Lokalizacja: Irlandia

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Minimalnie 2 godziny.

5. Posty (min.400 sensownych): Posiadam, 912.

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Porządki, porządki i jeszcze raz porządki, bo to co ostatnio tutaj się wyprawia to dramat.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Tym, co nie zostanie zrobione przez innych moderatorów.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Oczywiście, zawsze.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam na 100%.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Nigdy nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia na forum.

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Jestem osobą opanowaną, pomocną, uczciwą, spokojną, nie wdającą się w konflikty. Jaki jestem taki jestem, dużo ludzi mnie tutaj "zna", więc wiedzą. Szczerze nie bardzo wiem co o sobie mógłbym jeszcze napisać, a zatem to, co napisałem powinno starczyć.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Doświadczenie mam. Byłem moderatorem kilkakrotnie.

 

 

Może moja aktywność przez ostatnie dwa miesiące była znikoma, gdyż były wakacje, pracowałem, do tego przyjechała do mnie Ukochana i po prostu nic innego mnie nie interesowało. Również nie byłem "widoczny" i dalej tak można to sobie odbierać, ponieważ nie jestem osobą, która lubi sobie nabijać posty w jakikolwiek sposób, lub być w centrum uwagi. Teraz mam więcej czasu, a że nie widzę podań na moderatora to chcę pomóc.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście na tak, powodu UP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

już myśleliście xDD

 

 

 

spełnia wymagania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...