Skocz do zawartości
Paxonman

End of the Summer Tournament

Rekomendowane odpowiedzi

End of the Summer Tournament


 

Konkurs rozpocznie się 8.09.2015 a zakończy 21.09.2015 o godzinie 24:00. Wraz z rozpoczęciem konkursu ranking i levele będą zresetowane.

 

 

Dlaczego warto brać udział w naszym konkursie:



 


Możesz integrować się z innymi użytkownikami Multi-Head,


- W końcu możesz zobaczyć jakie talenty trzymamy na naszym forum,


 

Zasady konkursu:



 

uddział w konkursie może wziąć każdy,


- zakaz podszywania się pod czyimś Nickiem,


- admini nie są brani pod uwagę konkursu, powinni sprawować pieczę nad nim i go kontrolować,

- jeżeli osoba zostanie wykryta na wspomagaczach typu (wh,aim) a będzie na końcowym etapie w pierwszej trójce jest dyskwalifikowana, a jej miejsce zajmuje następna osoba w kolejności.

- konkurs wygrywają  3 osoby, które osiągną w czasie trwania konkursu najwyższy ranking.

 

 

Nagrody:



 

- 1 miejsce klasa Premium na miesiąc,


- 2 miejsce vip na miesiąc,


- 3 miejsce 2x exp na 2 tygodnie.


 

Po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników zwycięzcy są zobowiązani zgłosić się w tym temacie po odbiór nagród,  w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu w przeciwnym wypadku nagroda przejdzie na kolejnego gracza!!


 

 

 

 

Konkurs odbywać będzie się na serwerze COD150.


Pomysł konkursu: W4riat0s, wykonawcy Paxonman i W4riat0s.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze o restart serwera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem bardzo zawiedziony postępowaniem Administracji, pomimo dużego zaangażowania mojego, Wari4t0sa i innych graczy z serwera COD 150, oraz ciągłego pisania proszenia a wręcz błagania o wysłuchanie i choćby najmniejszego kiwnięcia palcem zostajemy potraktowani bez jakiegokolwiek szacunku i jesteśmy zwyczajnie olani. Pisałem wiadomości o reset serwera, jedna, drugą potem w temacie konkursu i nic. Może nie jestem uprawnioną osobą do oceniania Administracji, ale Panowie tak się nie robi. Wy wymagacie szacunku i egzekwowania Waszych wymagać i poleceń a sami nie bierzecie pod uwagę próśb członków i adminów Waszego serwera. Proszę tylko o traktowanie się z szacunkiem i nie olewanie Naszych propozycji i starań.

 

 

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...