Skocz do zawartości
Clau.

NO CZEŚĆ!

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się was nie zanudzić  :P  w cs'a gram ok 6-7 lat, niestety mam ostatnio długą przerwę bo mam małe kłopoty z windowsem, który uniemożliwia mi grę w jakiekolwiek gry online - no cóż... będziecie musieli mnie znosić jedynie na forum, postaram się być grzeczna (czasem mi wychodzi)  :jupi2:

 

Jeżeli chodzi o moją osobę to z charakteru jestem twardą i zimną zołzą, z  ręką na sercu mogę przyznać, że jestem bardzo miłą i sympatyczną osobą, ale słynę z tego, że wolę wejść komuś w drogę, niż w d*pę.  :sowa:  :Thumbs-Up:

Na ogół walę prosto z mostu, nigdy nie owijam w bawełnę, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie to co ludzie chcą usłyszeć, więc potrafię być szczera do bólu. - niektórzy mogą uznać to za zaletę, niektórzy za wadę.

Nie mam na to wpływu.. jestem sobą... jeden z ulubionych cytatów; ,,Niektórzy ludzie będą Cię kochać za to kim jesteś, inni będą cię nienawidzić z tego samego powodu".

Nie zamierzam się w sumie dalej rozpisywać o sobie, zdążycie mnie jeszcze poznać.

 

To by było na tyle, liczę na miłą i przede wszystkim szczerą atmosferę i miejmy nadzieje, że się polubimy to z miłą chęcią zostanę z wami na dłużej  :)

Pozdrawiam! :D :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Na ogół walę prosto z mostu, nigdy nie owijam w bawełnę, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie to co ludzie chcą usłyszeć, więc potrafię być szczera do bólu. - niektórzy mogą uznać to za zaletę, niektórzy za

 

 

 

 

Czas pokaże czy słowa na pozerkę czy jednak mają jakąś wartość.

 

 

 

Elo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam Panią :)

 

 

 

 

 

 

 

 

ale słynę z tego, że wolę wejść komuś w drogę, niż w d*pę.  :sowa:  :Thumbs-Up:

 

 

 

 

 

Szczerze, to wolałbym ja Tobie wejść w :dupa: ...

 

 

 

Zobaczymy jaka jesteś naprawdę ;)

 

 

 

Nie ma problemu nie do rozwiązania, więc przeinstaluj windowsa i wbijaj na dd2#2 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...