Skocz do zawartości
Clau.

NO CZEŚĆ!

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się was nie zanudzić  :P  w cs'a gram ok 6-7 lat, niestety mam ostatnio długą przerwę bo mam małe kłopoty z windowsem, który uniemożliwia mi grę w jakiekolwiek gry online - no cóż... będziecie musieli mnie znosić jedynie na forum, postaram się być grzeczna (czasem mi wychodzi)  :jupi2:

Jeżeli chodzi o moją osobę to z charakteru jestem twardą i zimną zołzą, z  ręką na sercu mogę przyznać, że jestem bardzo miłą i sympatyczną osobą, ale słynę z tego, że wolę wejść komuś w drogę, niż w d*pę.  :sowa:  :Thumbs-Up:

Na ogół walę prosto z mostu, nigdy nie owijam w bawełnę, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie to co ludzie chcą usłyszeć, więc potrafię być szczera do bólu. - niektórzy mogą uznać to za zaletę, niektórzy za wadę.

Nie mam na to wpływu.. jestem sobą... jeden z ulubionych cytatów; ,,Niektórzy ludzie będą Cię kochać za to kim jesteś, inni będą cię nienawidzić z tego samego powodu".

Nie zamierzam się w sumie dalej rozpisywać o sobie, zdążycie mnie jeszcze poznać.

To by było na tyle, liczę na miłą i przede wszystkim szczerą atmosferę i miejmy nadzieje, że się polubimy to z miłą chęcią zostanę z wami na dłużej  :)

Pozdrawiam! :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ogół walę prosto z mostu, nigdy nie owijam w bawełnę, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie to co ludzie chcą usłyszeć, więc potrafię być szczera do bólu. - niektórzy mogą uznać to za zaletę, niektórzy za

Czas pokaże czy słowa na pozerkę czy jednak mają jakąś wartość.

Elo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część chłopaki jak coś ona jest moja xD haha ale radze na dziewczyny uwazac bo Angela ma zawsze mocnego liścia w morde xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć, widzę że czasem razem pogramy. :)

No raczej nie bardzo, czytaj dwie pierwsze linijki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panią :)

ale słynę z tego, że wolę wejść komuś w drogę, niż w d*pę.  :sowa:  :Thumbs-Up:

Szczerze, to wolałbym ja Tobie wejść w :dupa: ...

Zobaczymy jaka jesteś naprawdę ;)

Nie ma problemu nie do rozwiązania, więc przeinstaluj windowsa i wbijaj na dd2#2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...