Skocz do zawartości
Gość

Ban za zlozenie skargi na forum - hit hitow :)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: juve

 

Godzina, data zdarzenia: 19;15 26.08.2015

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:13947247

 

Uzasadnienie: Otrzymalem bana za napisanie skargi na forum na admina, Hit internetu na dzisiaj :)

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/69845-skarga-na-admina-roben/#entry362743

 

Prosze oczywiscie o szybkiego unbana, wszak to jest zwykla zlosliwosc kolegi, ktory mysli, ze majac uprawnienia admina moze wiecej. Moze kiedys dorosnie do nich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapraszam admina do wypowiedzi, czym się kierował dając Ci bana na godzinę. Oczywiście UB poleciało.

 

 

 

Jeszcze dodam, że powód bana to "." - temat trafia wyżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana dał Ci za kłamstwa.

 

Nie dziwię się. Nie mądruj się bo to Ci tylko będzie przeszkadzać. Przyjmij słusznego bana. 1 m kamienia na respie to kick.

 

Gdybym ja miał bym Ci dać.bana był by to ban na 1 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mysle, ze nie ma sensu zakladac nowego watku.

 

 

 

Krotko i na temat. Gram sobie, strzelam. Przez chwile bylem afka, dostalem kicka od kolegi (nie bede podwazal, bylem afk). Wchodze, pisze na czacie:

 

 juve: spokojnie Roben, jestem jestem postrzelamy :)

 

Otrzymuje bana o jakze osobliwym powodzie: 'zaczynasz a pozniej placz' na 30 minut.

 

 

 

Zenada, znowu go boli ze wchodze na serwer i wykrecam 30-0 smiejac sie mu w twarz? Ile jeszcze ten niekompetentny szczeniak zalozy mi banow zanim ktos mu przytnie uprawnienia. CHCE NORMALNIE GRAC I STRZELAC, NIKOGO  NIE OBRAZILEM, BA, NIE DYSKUTOWALEM NAWET Z DZIECIAKIEM.

 

 

 

Prosze o natychmiastowa interwencje bo to jakis zart. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Memisto jakim "*****" dajesz ub bez mojej wypowiedzi ?? Pytam sie ??  

 

 

 

2 teamty tego typa : http://multi-head.pl/index.php?/topic/69845-skarga-na-admina-roben/#entry362793

 

 

 

 

 

 

 

"". CHCE NORMALNIE GRAC I STRZELAC, NIKOGO  NIE OBRAZILEM, BA, NIE DYSKUTOWALEM NAWET Z DZIECIAKIEM.""

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typie weź się ogarnij , ostrzegałem ciebie a ty i tak miales w dupie , nie będę się z tobą bawił w kotka i myszkę : 

 

 

 

 

 

SS: http://www12.zippyshare.com/v/Lc4MPyG8/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego względu, że byłem wtedy na serwerze i mnie śmieszy twoje zachowanie. Ban był bezpodstawny. Banujesz kogoś za skargę na forum. UB mogę dawać i będę, jeśli uznam, że dałeś źle bana. Poza tym, za ten powód powinieneś dostać ostrzeżenie w dziale adminowskim i będę do tego dążył, abyś takie dostał. Nadal czekam na powód bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapytam wprost, czy Ty jestes jakis ograniczony? Nigdzie na tych Twoich screenach nikogo nie obrazilem. Ba, jeden z nich to odpowiedz w kierunku gracza (NIE CIEBIE) ktory po tym jak go zabilem od tak nagle rzuca mi tekstem "juve, slyszalem ze po wyjsciu z gimnazjum dolaczysz do stazy miejskiej" a ten to wrzuca, jako jakas obraze swojej osoby - byl na serwerze, nie zareagowal na glupie teksty w moim kierunku innego gracza i jeszcze wrzucil na forum jako screen przeciwko mnie.

 

 

 

TO SA JAKIES JAJA. Potrafisz w ogole czytac ze zrozumieniem i ogarniasz co sie dzieje na serwerze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie jajca, totalna prowokacja ze strony juve i naskakujecie na admina. Do pracy na serwerze przy 30 osobach potrzebne są dobre warunki a gdy za przeproszeniem pajac prowokuje i myśli, że jeśli nie napisze wulgaryzmu i bana nie otrzyma to jest w dużym błędzie. Jest to utrudnianie pracy łamane przez prowokacje ze strony piszącego skargę, dramat. Admin nie otrzymuje ostrzeżenia i zapraszam go do kolejnej pracy, mam nadzieje że spokojnej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...