Skocz do zawartości
nynek

Podanie od NYNKA

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kamil

 

2. Kontakt: Steam, pw.

 

3. Lokalizacja: Mokrzyska

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): To zależy od tego, na jakiej zmianie pracuję. W miarę dużo.

 

5. Posty (min.650 sensownych): Nie, ale Mor'e7 napisał w jednym temacie, że obniży wymagania.

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc administracji w utrzymywaniu porządku na forum.

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Co mi przełożony zleci, tym będę się zajmował.

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Potrafię współpracować z ludźmi (wyjątkiem jest August), posiadam na jednym z serwerów admina.

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Mam w miarę szerokie granice cierpliwości, a co do systematyczności, to prowadzę typerka, którego tydzień w tydzień uzupełniam.

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 0

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Mam na imię Kamil, mam 23 lata, mieszkam w Mokrzyskach. Obecnie pracuję przy produkcji kapsli. Interesuję się sportem (głównie piłka nożna) i bukmacherką. Lubię dobrze zjeść. Kibicuję Realowi Madryt. Jestem fanem Dragon Ball Z i Harry'ego Pottera. Posiadam wysokie poczucie humoru. Zawsze chciałem mieć BMW, które sobie w ostatnim czasie kupiłem. Świadczy to o tym, że jak obiorę sobie jakiś cel, to dążę do niego z całych sił. Jest to również widoczne na naszej sieci.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Nie posiadam takowego doświadczenia. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorrki ale na NIE

 

 

 

- Minimum 650 postów na forum4

 

 

 

 

 

A tak serio to jest na TAK

 

 

 

+ Pomocna morda

 

+ pocieszny gościu

 

+ no life na forum

 

 

 

Powodzenia :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK MYŚLAŁEM ,STAŁO SIĘ 

 

 

 

@Kristo nie ośmieszaj się ... 

 

 

 

Pewnie ,żę tak NYNEK to ogar ,zaufany to mało powiedziane ,nie wyobrażam sobie żeby taki śmieszek jak Ty miał modka ale chce to zobaczyć :D

 

 

 

TAK TAK TAK TAK 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nawet podania nie czytałem bo Nynek to jedna z niewielu osób na tym forum, która w pełni nadaje się na modka. Dlaczego? Lubi go każdy użytkownik (a jak ktoś ma do niego problemy to potrafi załatwić to tak, żeby nie wyciągać to na światło dzienne). Potrafi zrozumieć sytuację innych i nie działa wedle schematów. ożna tak wymieniać w nieskończoność. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jak ktoś napisze, że nie spełnia wymagań (posty) to jest zwykłym burakiem i cebulą. Lepiej siedzieć cicho gdy nie ma się nic mądrego do powiedzenia niż na pałę nabijać posty byle podlizać się wyższym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowane TAK.

 

Nynek jest ogarnięta, zaufaną osobą, wprowadzającą wiele na forum. Z łatwością ogarnąłby wszystkie zadania moderatorów. Należy mu się jak mało komu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Parodia, namawiałem go aby go móc publicznie zgnoić.

 

nynek nie nadajesz się nawet do pchania wózka w sklepie i podawania cegieł na budowie, a chcesz zajmować tak odpowiedzialne stanowisko? Jesteś nieodpowiedzialny, niecierpliwy i nielubiany.

 

 

 

Jestem na tak. Argumentami są przeciwieństwa (pamiętajcie o metaforach) tego co napisałem. :D

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że tak ;) Jestem jedną z wielu osób które namawiały Nynka do złożenia podania ze względu na to, że jest niesamowicie pracowity, szybko się uczy i to co wcześniej o nim wspominano, można mu ufać ;) Każdy kiedyś zaczynał i błędem byłoby odrzucenie podania ze względu na brak doświadczenia bądź brak postów.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak dokładnie, popieram to co powiedział kolega nade mną, a jego największym atutem jest umiejętność poprawnego pisania!

 

 

A oto dowód:

mFwabE6.png

 

 

 

No chyba mi nikt nie powie, że jest lepszy kandydat od Nynka :o

 

 

 

Nie no oczywiście, że się mu należy... TAK!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Będę se używał zielonego, mam opcje moderacyjne więc po części jestem moderatorem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie jesteś najlepszą osobą na to stanowisko. Myślę ze na pewno bardzo się przydasz jak i będzie Ci do twarzy w moim kolorku. :) 

 

 

 

Ogarnięty

 

Pomocny

 

Aktywny 

 

 

 

Masz moje Tak i liczę ze uda Ci się osiągnąć ten cel. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...