Skocz do zawartości
Reees

hltv

Rekomendowane odpowiedzi

kolego H@ nie musi podawać żadnego linku ponieważ sam doskonale możesz go znaleźć. Otóż tam gdzie jest lista serverów jeśli spojrzysz w prawą stronę widnieje magiczny napis HLTV klikasz i masz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

kolego H@ nie musi podawać żadnego linku ponieważ sam doskonale możesz go znaleźć. Otóż tam gdzie jest lista serverów jeśli spojrzysz w prawą stronę widnieje magiczny napis HLTV klikasz i masz

 

 

 

 

Ciekawe od kiedy jesteśmy kolegami, ale dobra taki cwany jestes to kliknij sobie i sie przekonaj dlaczego napisałem ten temat...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po pierwsze to jak już to jestem płci żeńskiej, po drugie słowo kolego to było tylko i wyłącznie z grzeczności, a po 3 nie napisałeś z jakiego servera hltv jest Ci potrzebne. Tyle z mojej strony, a po za tym prędzej Ci odpisze jak wyślesz mu zapytanie na pw niż jak założysz temat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

po pierwsze to jak już to jestem płci żeńskiej, po drugie słowo kolego to było tylko i wyłącznie z grzeczności, a po 3 nie napisałeś z jakiego servera hltv jest Ci potrzebne. Tyle z mojej strony, a po za tym prędzej Ci odpisze jak wyślesz mu zapytanie na pw niż jak założysz temat.

 

 

 

 

A w jakim dziale założył temat..?

 

Kilka razy już prosiłem o podanie linku do HLTV - bezskutecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


happy są rzeczy oczywiste i takie mniej, chciałam tylko pomoc graczowi w znalezieniu tego szybciej niż by mu ktoś to podał. co do działu nie zwróciłam niestety uwagi - mój błąd.  ale jak już wspomniałam szybciej będzie jak po prostu napisze do aquax'a.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...