Skocz do zawartości
AssasinSkillA

Reset ranku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gram na waszym serwerze 2-3 dni, wczoraj bo paru h grania, byłem 47. w rankingu. Niestety dzisiaj rano wszedłem na serwer, i od nowa miałem Silver I (wczoraj był to już Silver III), oraz 0 killi. Myślę, że to zwykły bug i liczę, że administracja szybko go naprawi.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Assasin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja powiem wam cos ciekawego. Wchodzę na serwer i jakos zawsze mam wszystko dobrze. Jako ze assasin jest nowy, chce aby ran sie zresetować bo on dobrze gra i chce byc w topce.

 

Nigd dla mnie sie nie skarży ze cos mu sie usunęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To prawda, gracze często skarżą się, że im się zresetował rank i ranga, ale czasami płaczą o to, ponieważ jak się wejdzie na serwer to dopiero od next rundy jest twoja ranga a jak się wchodzi to jest standardowo Silver I i więszkość od razu z tym płacze. Silver III nie jest to jakaś trudna ranga do zdobycia (myślę, że dla takiego co umie klikać myszkę to wystarczy 5h grania więc aż takiej tragedii nie ma). U mnie jest wszystko w porządku, nic się nie cofa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czasami gracze zmieniają swoje nicki specjalnie, zeby bugowac skrzynki i pozniej sie nie dziwie, ze takie problemy są.

 

 Kolejna rzecza jest to, ze maja jakies niekonwencjonalne nazwy (kropeczki i inne pierdoly) To tez wplywa na to, ze moze zle zczytac baza.

 

 

 

Jezeli serwer jest zablokowane, lub cos nie dziala prawidlowo to moze tylko oznaczac, ze cos wgrywamy, lub szykuje sie aktualizacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...