Skocz do zawartości
MemesiO

Skarga - Kain

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 03.08.2015 - 18:34:43

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Kain

 

Dowody: http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1508031816-de_dust2.dem.zip

 

Świadkowie: Pół serwera

 

Uzasadnienie: Piszę skargę bo mogę zapomnieć, a nie chciałbym przegapić tego ;]

 

Witam.

 

Dziś o dacie podanej wyżej, admin @Kain zbanował mnie na 30 minut z powodem "Cele Mapy", chciałbym zapytać admina, czy się dobrze czuje i widział moją grę. Dodam zaraz rozpiskę HLTV o co mi dokładniej chodzi. Admina już możecie poprosić.

 

 

 

Akcja z - 19 minuty

 

Paka została w anarchii, wracałem z gali po nią, po czym dostałem bana za "nie wykonywanie celów mapy".

 

Admin wcześniej mnie upomniał, za siedzenie na respie, nie patrząc na to, że biegałem za paką.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę hltv i rozpiskę z trzech poprzednich map i z mapy na której dostałeś bana.

 

Oto mój dowód  http://www85.zippyshare.com/v/sajBEVrr/file.html

 

Jeżeli moderator myśli, że może wejść i rozwalać pracę admina na serwerze to się myli a jeżeli ja się mylę to proszę o natychmiastowe zdjęcie rangi. 

 

 

 

Człowieku  w ogóle nie zszedłeś przez już kolejną mapę ze środka ostrzegałem Cię słownie mapę wcześniej to mnie wyśmiałeś a na koniec mnie straszysz rangą może byś łaskawie przyznał się do błędu i czekam na obiecane hltv.

 

Proszę o obejrzenie całej mapy a nie 19 minuty!!!

 

Wolne żarty dokładnie wiedziałem kogo banuję poza tym panie moderatorze to pan pisze skargę więc proszę o dowody. Ja swój przedstawiłem powyżej.

 

Na szczęście grała w tym czasie Czarna i wie dokładnie jak Pan moderator przyszedł sobie postrzelać a admin potem będzie musiał na skargę innych graczy odpowiadać dlaczego oni muszą wykonywać cele a inni nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostałeś potraktowany jak każdy gracz.

 

Przy nicku nie masz czerwonej kropki obowiązują Ciebie te same zasady co wszystkich.

 

Upomnienie słowne było, powinieneś się dostosować. Masz moderatora znasz doskonale zasady które wielokrotnie złamałeś za co zostałeś nagrodzony banem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiem że z Twojej strony możesz czuć się pokrzywdzony, ale kampienie na respie jest karane tak samo nie wykonywanie celów mapy.

 

Jest pewna tolerancja dla stałych graczy których znamy i wiemy że takie akcje to wyjątek, pograsz tu dłużej może też tak będziesz traktowany :)

 

Co do Kain  nie zasłużył na karę, ban na 30 minut adekwatny co do całokształtu. :) Dziękuje za współprace i życzę miłej gry po upływie kary :)

 

 

 

 

 

 

 

Oglądałem demo, które pokazuje że grałeś prawidłowo, nie mam zastrzeżeń co do Twojej gry. Jednak mimo wszystko stanę w obronie Kaina, bo wiem że jest to doświadczony admin na którym można polegać, 

 

może faktycznie w tej sytuacji postąpił nie rozważnie, popełnił błąd. Tak czasami bywa jak jest mało adminów na serverze, szkoda że admin to nie hltv i wszystkiego nie widzi.

 

P.S. Nigdzie nie napisałem że kampiłeś na respie, sugerowałem się wypowiedzią Kaina i tą Twoja " były 2 akcje, 1 co miałem 2 hp zostałem na 10 ludzi na zielonych, z każdej strony otoczony. Druga akcja gdzie zabiłem Kain (wtedy oczywiście dopiero mnie upomniał) stałem przed anarchią i wyczekałem na niego, żeby nie wszedł na tyły. To tyle."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Straszę rangą? Jak tyś nawet nie wiedział, że ja M@ jestem. Proszę o obejrzenie całej mapy i wskazanie, gdzie nie przystosowałem się do regulaminu. Poza tym, banowałeś za 19 minutę, nie za całą mapę ;)

 

 

 

Frytek, przeglądnij hltv, były 2 akcje, 1 co miałem 2 hp zostałem na 10 ludzi na zielonych, z każdej strony otoczony. Druga akcja gdzie zabiłem Kain (wtedy oczywiście dopiero mnie upomniał) stałem przed anarchią i wyczekałem na niego, żeby nie wszedł na tyły. To tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No a więc tak proszę admina o ukazanie jak i rozpisanie demek (akcji) gdzie regulamin został widocznie złamany "mowa tutaj o braku celów" -(za to właśnie został dany ban i tylko to nas teraz interesuje).

 

Jeżeli twierdzisz że na mapach wcześniej nie wykonywał celów mapy to dlaczego wtedy go nie zbanowałeś(zakładając że tak właśnie było)?

 

Bana nadałeś podczas akcji gdzie cele były wykonywane wiec można nie zgodzić się z powodem bana już ci mówię dlaczego np:

 

Gracz nie wykonywał celów mapy 5 rund temu, rozgrywa się 6 runda biegnie z paką na bs/biegnie po pakę a ty dajesz mu bana z powodem "cele mapy"-powiedz mi czy taki ban jest słuszny jeżeli twoja odpowiedź brzmi tak powiedz dlaczego dany gracz nie został zbanowany wcześniej?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę bardzo;

 

 http://hltv.1shot1ki...e_dust2.dem.zip

 

10:52 - początek rundy i kampienia aż do bana (przypominam, że gracz jest w tt) dwie rundy paka pada a on zostaje na zielonych i czeka na fragi

 

12:25 - zabijam go jako ostatniego z tt na zielonych z których w ogóle nie wyszedł i udzielam mu ustnego ostrzeżenia

 

17:00 - podnosi pakę na środku ale nigdzie z nią się nie wybiera 

 

18-07 - nowa runda wyrzuca pakę na środku i zostaje tam aż do bana, którego dostaje o 19:28 na zakończenie trzeciej rundy bezustannej kampy

 

 Pan moderator jako pro gracz dał przykład jak przez 9 min gry nie ruszyć się z zielonych poza jednym wyjątkiem kiedy doszedł do pierwszej skrzynki na gali. Czy takie wyjaśnienie mojej decyzji jest wystarczające? 

 

 

 

PS trochę mnie irytuje jego tłumaczenie, miałem tego nie pisać ale skoro jeszcze ma pretensję do frytka więc piszę:

 

  - skoro Pan moderator pisze, że frytek tego nie widział a ja dałem mu bana niesłusznie więc ma nas za kłamców wobec 

 

    powyższego proszę po obejrzeniu materiału o wyciągnięcie konsekwencji wobec niego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja zrobię taką małą kontrę.

 

10:52 - 1hp, ich 10, akcja na mapie, nie dało się iść w żadną stronę, gdyż z każdej podchodzili. W 20s team padł.

 

12:25 - Z tego co pamiętam 1min na respie mogę być, nie byłem na respie do tego 1min nie było.

 

18:07 - Osłaniałem pakę z tyłu, padła, poszedłem po nią jako jedyny w teamie, nie zdążyłem dojść do bramy i ban.

 

 

 

Raczej nie.

 

 

 

Dodam, że zielone to nie resp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz obejrzę opisane akcję i edytuję

 

Przypomnę jeszcze że admini mają w dziale Admin DD2 mapę z zaznaczoną granica gdzie jest resp jeżeli jeszcze ktoś nie wie....

 

10:52-Sam został zaledwie przez 20 sec miał 1 HP nie liczyłem (8 żywych fragów?)nie widzę sensu opisywania jako kampienie

 

12:25-było jeszcze 50 sec z tego co wiem wystarczy to aby dojść na bs "a" a potem jeszcze na "b" nie stał na respie więc nie jest to łamanie zasady "resp do 1 min" widać dokładnie że poruszą się gala mniemam że w stronę paki.

 

17:00-hmmm podnosi pakę,chce biec gale wyłazi gościu strzela się chce biec dl lecz słyszy kroki z pleców chce ich wziąć na krótko zabijają go (nie wygląda mi to na kamienie).

 

18:07 -miał pakę lecz nie ma obowiązku jej nosić gdy dostał ją na respie wyrzucił ją miał do tego prawo pakę podniósł ktoś inny w tym momencie może tylko czekać aż paka zostanie dostarczona lub zabić wszystkich ct(z tego co widzę strzelał się na środku hmmmm) dalej przesuną się na gale po czym poszedł w kierunku paki (paka anarchia) nie zobaczył nawet paki (poleciał ban)

 

 

 

Upomnienia słowne nie są brane pod uwagę jeżeli nie ma dowodu w postaci demka (HLTV nie nagrywa rozmów)

 

 

 

TYLE ODE MNIE 

 

Pozdrawiam.

 

NeQ

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale gdzie Panie Memesi0 w mojej rozpisce widzisz słowo resp. Ty poprostu olałeś moją uwagę bo myślisz że Ci wszystko wolno. Przez 9 minut nie opuściłeś zielonych więc jeżeli to jest wykonywanie celów mapy to należy zmienić regulamin serwera. A Twoja kontra to tylko rozpaczliwa obrona a rację mam ja. Więcej nie nabijajmy postów kto inny to rozstrzygnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopaki ogarnijcie się . Takie rzeczy wyjaśnijcie sobie gdzie idziej a nie tutaj tutaj krotko rozpiska i to a nie co ja przejde widzę rozpiskę co inna . @Kain zrobił co do niego należało , rozumiem Memis0

e nie masz nastroju itp. ale nie wrzucaj wiem 30 minut dużo bez gry itp. Ogólnie to ffa i wiadomo paka gdzieś zostanie i ktoś przebiegnie itp..  ale po obejrzeniu demka i rozmowy co także była na serwie skarga "oddalona" .

 

 

 

zamykam bo nie chce tutaj spin od nikogo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...