Skocz do zawartości
Desire

Pojedynki graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]2h4c5s8.jpg[/align]

 

@Itashiro dał jedną propozycję konkursu, który już z resztą kiedyś się odbył, ale mało osób w nim uczestniczyło. Ten konkurs nazywa się "Pojedynki graficzne". Z tego co pamiętam, brali w nim udział tylko graficy. Jednak razem z Itashiro doszliśmy do wniosku, że lepiej by było jakby każdy użytkownik mógł wziąć udział w tym konkursie.

 

 

 

Wzór zgłoszenia swojej kandydatury:

 

 

 

nick:

 

 

w jakiej dziedzinie czuje się najlepiej (sygnatura,avatar, itd.):

 

 

tematyka (np. abstrakcja, minimalistyka, sport, krajobraz, itd.):

 

 

 

 

Następnie po 3,4 dniach zrobilibyśmy podsumowanie, a później specjalnym programem losowanie, które rozstrzygłoby, kto z kim rywalizuje.

 

Konkurs odbywałby się w dziale graficznym. Każdy miałby za zadanie w przeciągu 24h zrobić pracę na pojedynek.

 

UWAGA!

 

Radzimy być uczciwym. Za plagiaty i przypisywanie sobie czyichś prac, na wstępie mamy odpowiednie wynagrodzenia.

 

A żeby dmuchać na zimne, każdy użytkownik jest zobowiązany wysłać mi na pw psd swojej pracy zanim wystawi ją na pojedynek.

 

Gdy już zaczniemy zabawę, odbędzie się głosowanie. I znowu uczestnicy konkursu będą pokładać nadzieje w forumowiczach.

 

Gramy fairplay. Nie zakładamy sobie lewych kont i nie głosujemy sami na siebie.

 

 

 

[align=center]2r281ao.jpg[/align]

 

[align=center]14u80nr.jpg[/align]

 

[align=right] [/align]

 

 

 

Zachętą na branie udział w konkursie byłoby:

 

 

 

I miejsce: klasa premium/VIP na wybranym serwerze na okres miesiąca oraz unikalna ranga na forum "Mistrz grafiki"

 

II miejsce: klasa premium/VIP na wybranym serwerze na okres 2 tyg.

 

III miejsce: klasa premium/VIP na wybranym serweze na okres 1 tyg.

 

 

 

Tego typu konkursy odbywałyby się co miesiąc, dwa i nowy zwycięsca przejmowałby owy tytuł rangi :)

 

 

 

Co o tym sądzicie? Heart.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że tematyka jak i kategoria wybrana odgórnie przez kontrującego pojedynek byłoby fair , oczywiście prace byłyby anonimowe i tylko nadzorujący wiedziałby kto zgłosił jaką prace. Myślę że taka zabawa zachęciłaby innych do rozwijania swoich umiejętności ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś z @Freezu prowadziliśmy coś takiego tylko na innych zasadach. Nie było to za nagrody, lecz 4fun, oraz do pokazania swoich umiejętności. Przez jakiś czas było to ciepło przyjęte, lecz wiadomo wypaliło się w końcu.

 

Mimo wszystko pomysł dobry i fajnie byłoby coś takiego reaktywować, a forma zależy już od opiekuna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To będzie idealna okazja, by jako tematykę podać sygnaturę dla mnie, będzie ładnie, a i ktoś nagrodę wygra. :D

 

Jestem na tak i nie, lecz z naciskiem na Tak. Tak mnie Wałęsa uczył.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...