Skocz do zawartości
Kristo

Podanie na Moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Robert

 

 

2. Kontakt: Steam: Kristo

 

 

3. Lokalizacja: Pilzno (Podkarpacie)

 

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 4-5h dziennie postaram się.

 

 

5. Posty (min.650 sensownych): Posiadam.

 

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pilnować porządku oraz pomoc użytkownikom forum.

 

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Bez znaczenia mogę wszystkim.

 

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jestem dość nerwowy, staram się opanowywać moje nerwy na maxa ale nie kiedy są takie sytuacje że nie wytrzymam ale rzadko, również potrafię pracować z ludźmi.

 

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jestem bardzo systematyczną osobą zawsze dotrzymuje słowa, cierpliwość też potrafię np. czekać na coś bardzo długo aż się w końcu doczekam.

 

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Troszkę ich jest, ale te warny się tam pojawiły tylko i wyłącznie z mojej głupoty.

 

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Mam na imię Robert. Mieszkam jakieś 60km od Rzeszowa. Interesuje się Sportem oraz Ratownictwem Medycznym (w przyszłości chciałbym być bardzo Ratownikiem Medycznym). Grywam głównie w Piłkę Nożną ale Piłką Siatkową też nie pogardzę czy Koszykówką.

 

Jak już wspominałem interesuje się Medycyną, zapisuję się na różne kursy, w moim życiu już przeszedłem dwa takie kursy, jeden z podstawowej medycyny ratunkowej drugi z rozszerzonej medycyny ratunkowej który właśnie kończę, za 4 dni będę miał egzamin końcowy. Na sieci już jestem już prawie rok, do pełnego roku brakuje tylko 13 dni, większość osób mnie na pewno zna lub kojarzy ale to już od was zależy jak oceniacie moją osobę ;).

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak zajmowałem się na własnym forum, w obsłudze skryptu IPB jako Moderator radze sobie dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jestem dość nerwowy, staram się opanowywać moje nerwy na maxa ale nie kiedy są takie sytuacje że nie wytrzymam ale rzadko, również potrafię pracować z ludźmi.

 

 

 

 

Moderator nie może być nerwowy, czy impulsywny. Większość twoich postów, to krótkie wypowiedzi.

 

Niestety muszę być na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...