Skocz do zawartości
OGI

podanie by OGI

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OGI

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): 0, ale chcialem sprobowac, bo zawsze jest ten pierwszy raz

Znajomość AMXX (W skali 1-10): właśnie zaczynam się uczyć :D

Staż w CS-sie: 3 lata

Steam / NonSteam: nonsteam

Dlaczego Ty: chciałbym zostać adminem ze względu na to że codziennie pojawia się coraz więcej cziterów, przez których nie da się grać i niszczą dobrą zabawe, chciałem temu jakoś zaradzić

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: czas wolny , czyli około 3-4 h

Kontakt: 42018808

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/OGI/80.72.40.110:27027/

 

PS. proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyne plusy jakie tu widze to:

 

 

 

+ wiek

 

+ godziny

 

 

 

Minusy:

 

- znajomość amx

 

- nonsteam

 

- zbyt krótko jesteś z nami

 

- nie zgłaszasz na u@ ani na forum

 

 

 

Sądzę, że sobie nie poradzisz z rolą admina.

 

 

 

 

 

Pozdro!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie 

 

-Amxx 

 

-Za mało spędziłeś czasu na serwerze 

 

-Konto Steam

 

-Nie jesteś doświadczony 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radze pograj na jakimś innym serwie przez przynajmiej 2 tygodnie i zlóż tam podanie i się naucz :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śmieszne są te wasze głosy na nie bo nie ma doświadczenia...Wy nie zaczynaliscie bez niego?Od razu wszystko umieliście na full?Mnie przyjęto tutaj również bez żadnego doświadczenia i jak można było zobaczyć po mojej pracy na serwerze gdy miałem chęci do grania tu, źle to nie wyszło... Więc darujcie trochę bo wszystkiego można się nauczyć...Zwłaszcza ty @2speed :) Mówisz,że potrzeba zaawansowanych adminów... Więc co ty tu jeszcze robisz?!Gdyby tak bliżej sie przygladnąć twojej "pracy" i pozbierać ssy jak olewasz niektóre rzeczy to po tygodniu/dwóch byś wyleciał ;)

 

Co do podania :

 

Niestety ale muszę być na nie z racji tego,że grasz od 10 dni po dłuższym czasie,oraz kierując się słowami adminów nie zgłaszasz na [email protected]ągnij amx,pooglądaj parę poradników,daj się lepiej poznać i złóż podanie za jakiś czas :) Widząc twoją aktywność widać,że Ci zależy.

 

 

*Oraz jakim minusem jest brak steam?NS byłby minusem wtedy gdyby był wymagany steam.A pisze wyraźnie,że nie trzeba konta steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Same głosy negatywne, a niestety atmosfera na serwerze i w gronie adminów musi być dobra.

 

Ludzie, którzy już w podaniu (przynajmniej teraz) są negatywnie do Ciebie nastawieni, później mogą mieć problemy na serwerze.

 

W związku z tym Twoje podanie odrzucam.

 

Proponowałbym pograć 2 tygodnie, dać się poznać, utrzymać dobrą aktywność i wtedy złożyć znowu podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...