Skocz do zawartości
kodi

Czarny Ekran Cs-go ? po problemie!

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem wielu graczy na świecie fani cs-go mają problem z cs-go tzn następujący błąd to gdy wchodzimy do cs-go na serwer po załadowaniu mapa nam się crashuje i robi się czarny ekran a o to poradnik jak można to naprawić przynajmniej u mnie i większości ludzi.

 

 

 

1.Wchodzimy w folder gdzie mamy Steam/Steamapps/common/counter strike global offensive/csgo/cfg szukamy pliku Video i szukamy napisu [setting mem level] zapewne mamy tam "1" zmieniamy to na "0" to jeden z sposobów.

 

 

 

2.Wchodzimy w folder gdzie mamy Steam/Steamapps/common/counter strike global offensive/csgo/cfg i szukamy pliku confing otwieramy i naciskamy edytuj - znajdź wpisujemy tam cl_disablehtmlmotd i naciskamy szukaj powinno nam się wyświetlić to co wpisaliśmy a przed tym cl_disablehtmlmotd będzie zapewne "0" zmieniamy to na "1" i o to sposób drugi

 

 

 

3.Wchodzimy w folder gdzie mamy Steam/Steamapps/common/counter strike global offensiv i naciskamy na aplikacje [csgo] właściwości następnie zgodność będą tam różne opcje zaznaczamy Wyłącz kompozycje wizualne - Wyłącz kompozycje pulpitu zaznaczamy tak że Uruchom ten program w trybie zgodności z : Windows XP (Service Pack 3)

 

 

 

Ps:Mam nadzieję, że wam się to przyda  :)

 

 

 

awrswy.jpgKODI!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Poradnik dotyczy Windowsa XP ? :o

 

 

Nie wiem czy grałeś kiedyś w cs-go xD.... ale tam jest taka opcja że można ustawić tryb zgodności tzn np z windows 8 możesz nawet ustawić ale windows xp service pack 3 najlepszy. xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...