Skocz do zawartości
Gość

Podanie o Admina by Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Unikalny

 

Wiek:Za miesiąc 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem):2miesiące na DR

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

 

STAŻ w CS-sie:3lata

 

Steam / NonSteam:NonSteam

 

Dlaczego Ty:Ponieważ byłem już adminem i wiem jak ma wyglądać moja praca jako admin.Z doświadczenia wiem kiedy ktoś oszukuje i nie stosuje sie do regulaminu. Lubie grać na waszym serwerze tylko jest 1 minus ,są cheaterzy którzy utrudniają grę pozostałym graczom. Jestem osobą dosyć lubianą

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:od godziny do 4h

 

Kontakt: gg 54543686

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Unikalny/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak, ale za okresem próbnym

 

+wiek

 

+doświadczenie

 

+kultura

 

+ogarnięty

 

+zgłasza na u@

 

-steam

 

 

 

Jednak jestem na NIE 

 

 

 

Aktywne bany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tez jestem za okresem probnym, chlopak jest aktywny, doswiadczenie ma, amx ogarnia z tego co mowi, adminem byl w swojej karierze, mysle ze powinnien dostac szanse, jedyny minus to steam, tak jak i u mnie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zgodzę się z Wami Koledzy, że argumentem za jest doświadczenie. Nie uważam, aby 2 miesiące na DR było doświadczeniem, ze względu na to, jaki jest to serwer. Nie łudźmy się, ale DeathRun nijak ma się do CoDa, są inne typy cheaterów, jeżeli od czasu do czasu się jakiś tam pojawi to pewnie na sh, a bany się daje głównie za jakieś bzdety. Dlatego argument doświadczenia za mną nie przemawia. 

 

 

 

Poza tym, Steam, a raczej... jego brak. W dzisiejszych czasach nie jest to gigantyczny wydatek i uważam, że każdy aplikujący o admina gracz, powinien go posiadać. Zdecydowanie ułatwia komunikację.

 

 

 

Plusem jest wzrastająca z dnia na dzień aktywność.

 

 

 

Nie miałem okazji wystarczająco Cię poznać, dlatego pozostaję neutralny, z nastawieniem na tak po zakupie Steam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Wielke TAK:

 

Jest pomocny, uczynny, miły

 

+ Wiek

 

+ Amxx

 

+ doświadczenie

 

+ GT

 

+ Kultura

 

 - Steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie zgodzę się z Wami Koledzy, że argumentem za jest doświadczenie. Nie uważam, aby 2 miesiące na DR było doświadczeniem, ze względu na to, jaki jest to serwer. Nie łudźmy się, ale DeathRun nijak ma się do CoDa, są inne typy cheaterów, jeżeli od czasu do czasu się jakiś tam pojawi to pewnie na sh, a bany się daje głównie za jakieś bzdety. Dlatego argument doświadczenia za mną nie przemawia.

 

 

Cytytacja od admina Masherrra

 

 

Tak tylko na ,,DR'' też zdarzyły mi się zbanować pseudo ,,hakera'' sądzisz że skoro DeathRunie nie ma szans na takiego oszusta to bardzo sie mylisz dziennie na 30-40 osób banowanych za male przywinienie tj.:obraza skracanie itp to zdarzyło mi się zablokować Aimera+Wh.Na Deathrunie sam sprawdzałem co im daje cos takiego i uwierz dużo można zdziałać na czymś takim.

 

Mimo że mineło juz 8miesięcy od mojego ostatniego sprawowania jako admin gdyż serwer upadł, ponieważ tylko 4 osoby płaciło 11zl miesięcznie nie udalo nam sie.

 

Po przeczytaniu tego oraz to co cytuje wam uważam że nie masz odpowiednich argumentów abym nie otrzymał możliwości opiekowania sie serwerem aby lubie mogli w spokoju grać ile kroć widzę że wchodzi osoba z banem Perm. i pomimo mojego zgłaszania tego jestem nie raz olewany ponieważ oni w tym momencie nie posiadaja ,,dopalaczy''.

 

Jedyny twój możliwy powód dlaczego nie mam otrzymać rangi Admina to jest brak steamu. Lecz sam mam nadzieje że kupie jeszcze w tym miesiacu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

i pomimo mojego zgłaszania tego jestem nie raz olewany ponieważ oni w tym momencie nie posiadaja ,,dopalaczy''.

 

 

 

Jedyny twój możliwy powód dlaczego nie mam otrzymać rangi Admina to jest brak steamu. Lecz sam mam nadzieje że kupie jeszcze w tym miesiacu

 

 

 

 

Jeśli widzisz kogoś na dopalaczach, a admina nie ma, masz możliwość zrobienia demka i wrzucenia go na forum w odpowiednim dziale. Nie dziw się, że admin nie banuje gracza, jeśli ten nie gra na cheatach, bo zwyczajnie nie ma wtedy dowodów.

 

 

 

Tak jak napisałem, nastawienie na tak, jeśli kupisz steam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...