Skocz do zawartości
Wujek Biceps

Podanie Wujka Bicepsa 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wujek Biceps

 

Wiek: 20

 

Doświadczenie (w byciu adminem):  Kilkukrotnie we wcześniejszych latach pełniłem tę funkcję

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6+

 

Staż w CS-sie: 6 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty:  Jestem graczem, który spełnia wymagania. Na serwerze zawsze staram się zachowywać kulturalnie, bynajmniej słów wulgarnych nie kierować do graczy.  W miarę możliwości uzywam mikrofonu oraz zglaszam odpały na u@,

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależne od możliwości i chęci, czasem godzinka a czasami 10

 

Kontakt: Steam/forum = Wujek Biceps

 

 

GT: http://www.gametracker.com/player/Wujek%20Biceps/80.72.43.106:27027

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troszkę biedne podanie ale liczą się efekty na serwerze, więc:

 

 

 

Nie mam żadnych praktycznie zastrzeżeń, z lekka " cicha woda " bo osobiście rzadko słyszałem aby coś nawijał przez majka

 

Nie kłóci się, nie prowokuje, ogarnia grę, czasem i krzyknie "cele"

 

Godziny siedzą, siedzi nocami co jest plusem.

 

 

 

Jestem za okresem próbnym 2 tygodnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do gry i zachowania na serwerze nie mam zastrzezeń, ale do GT tak !!

 

" Zależne od możliwości i chęci, czasem godzinka a czasami 10" --- chcesz admina to chęci zawsze muszą być xD.

 

Ktoś kto gra raz na jakiś czas, nawet w jednym dniu 10godz to nie uczestniczy automatycznie reguralnie również na forum, co za tym idzie nie jest na bierząco !!

 

 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie. Twoja aktywność na serwerze od ostatniego podania wgl nie wzrosła.. 15 z 30 dni byłeś aktywny. Jeżeli chodzi o admina to stanowczo za mało. Popraw aktywność i znów spróbuj za jakiś czas może akurat :) pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się jeszcze raz gdyż z lekka irytują mnie wasze powody, że ma słabą aktywność na forum

 

a chce podkreślić, że to nie podanie o moda ani o jakieś stanowisko oparte na forum

 

najbardziej powinien mieć wpływ jego "wkład" "efekt" na serwerze, forum podczas objętego stanowiska jako admin może spokojnie nadrobić

 

Było tyle podań i za każdym razem kandydat odpadał, może czas dać komuś szansę? : ) Liczba postów na forum to nie priorytet.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...