Skocz do zawartości
KrolJulian

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem z wejściem naa serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dzisiejszej nocy mam jakieś problemy, żeby wejść na serwer, miałem go w ulubionych, teraz nawet nie mogę do dodać, druga rzecz jak próbuję się połączyć przez connect lub dołączenie z forum, to wyskakuje mi okno informacji o serwerze ale tylko z inf ze serwer nie odpowiada;/

Nawet jeżeli jakoś w koncu mi się połączy to wyskakuje mi warning,:connection problem i wywala mnie, dodam ze tylko na tym serwerze tak mi sie robi

Może ktoś coś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zainstaluj HLSW, dodaj tam serwer Multi-Head i sprawdzaj czy widzisz go przez HLSW wtedy kiedy nie możesz połączyć się z serwerem, według mnie też powinien być tam disconnected, a jak będziesz widział to kliknij połącz. Sprawdzisz czy cię połączy tak.

 

 

 

- Może natarczywie chciałeś wbić na zapełniony serwer i to jest powód zniknięcia serwera.

 

- Również to mogą być crashe od "1shot1kill" gdyż sam wczoraj w nocy miałem taki sam problem, że serwer mi zniknął z ulubionych i nie dało się z nim połączyć poprzez "connect" ale serwer pokazał się po 10 minutach lecz na początku bez ochrony VAC, minęła minuta i ochrona VAC się pokazała z czym serwer mi działał jak należy.

 

- Możesz również spróbować zrobić reinstall CS'a, lecz to polecam jako ostatni krok gdy by nie było żadnych innych rezultatów + pamiętaj aby skopiować "config"

 

 

 

 

 

PS. Napisz czy często tak masz i jaki już czas czekasz bądź czekałeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś w godzinach przed popołudniowych, mniej więcej do godziny 15 były problemy na połowie serwerów. Sprawdź czy teraz możesz wejść i odpisz;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


teraz już wszystko ok, problem pojawił się około godziny 4 rano, wywalilo mnie z serwera, i tak jak wyżej, od samego rana tak było, możliwe, że coś laptop ześwirował, bo jak zrobiłem reset to ustąpił problem już:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...