Skocz do zawartości
Wujek Biceps

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie Wujka Bicepsa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wujek Biceps

 

Wiek: 20 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bycie adminem nie jest mi obce, w czasie mojej "kariery" w CS1.6 miałem przyjemność kilkukrotnie pełnić rolę admina.

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6+

 

Staż w CS-sie: 6 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Uważam że jestem dobrym kandydatem na admina. Spełniam narzucone wymagania. Co mogę poweidzieć o sobie to to że jestem bezkompromisowy, stanowczy a zarazem wesoły ;] Jak wyżej napisałem zdaża mi się czesto grać w nocy, kiedy jest problem ze znalezieniem admina, by posprzątał czesto występujących o tej porze cziterów.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jest to bardzo różna ilość czasu, zdarza mi się dosyć często grać cały dzień lub noc. Gram praktycznie codziennie.

 

Kontakt: steam- Wujek Biceps

 

  Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Wujek%20Biceps/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kojarzę Cię z serwera, Szansę można by dać, chociaż game tracker z ubiegłego tygodnia mnie nie przekonuje.

 

 

W ubiegłym tygodniu nie miałem głowy do gry, taki wypadek losowy. Ale co trzeba nadrobie ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie jestem na Nie.

 

 

 

Prawie dobiłeś do 100h przegranych na serwerze i już składasz podanie oczywiście jak najbardziej możesz ale:

 

 

 

widywałem na serwerze ale GT z ostatnich 30 dni mnie nie przekonuje byłeś obecny na serwerze 12 z 30 dni

 

 

 

Jeżeli chodzi o mnie daj się jeszcze trochę poznać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jak na razie jestem na nie. Daj się poznać lepiej. Twoje GT jest bardzo słabe, ledwo wbite 100 godzin i z tego co widzę to grasz tylko 2 góra 3 dni w tygodniu. Popraw tygodniową aktywność i nie będę miał żadnych przeciwwskazań. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dlaczego Ty: Jak wyżej napisałem zdaża mi się czesto grać w nocy, kiedy jest problem ze znalezieniem admina, by posprzątał czesto występujących o tej porze cziterów.

 

 

 

 

Chce się zwrócić na ten kawałek gdyż to jest bezpośrednie podkoloryzowanie podania, bo jestem nocami na serwerze stąd Cię kojarzę właśnie gdy wchodziłeś na serwer nocami, jakoś nie wpadłeś w oko w kwestii negatywnej, nie prowokowałeś bądź nie brałeś udziały w głupich kłótniach które nieraz miały miejsce więc to jest plus.

 

Minusem jest to, że chciałeś te podanie podkoloryzować i trochę zarzucić winę na adminów, że nie ma ich nocami.

 

 

 

Godziny są jakie są, fakt faktem masz te 100 godzin przegranych, liczę na większą tygodniową aktywność : )

 

 

 

Jestem za tym aby dostał na okres próbny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...