Skocz do zawartości
Masherrr

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanko BYOB

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BYOB

Wiek: Rocznikowo 19

Doświadczenie (w byciu adminem): 2 lata temu przez jakiś rok byłem adminem w pewnej sieci, wcześniej za młodego adminowałem na serwerze kolegi.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Po drobnych przypomnieniach 8

Staż w CS-sie: 7 może 8 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Po pierwsze, uważam, że brakuje adminów z kontem steam. Co prawda teraz dołączyło kilku nowych, jak Kosa czy 2Speed, jednak i tak najłatwiejszym kontaktem dla gracza steam jest właśnie ta platforma, dlatego, że łatwo "zawołać" admina na serwer, gdy ma się do niego taki kontakt. Po drugie, mało który admin gra w godzinach późno wieczornych. Czasem się ktoś pojawi, jednak są to sytuacje sporadyczne, a właśnie po 22 przeważnie pojawiają się demony z niedozwolonymi dopalaczami. Po trzecie zaczyna się też okres wakacyjny (przynajmniej dla mnie), co oznacza, że będzie coraz większa aktywność na serwerze, a co za tym idzie, potrzeba więcej osób do ogarnięcia i pilnowania porządku. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak do tej pory była to około godzinki dziennie, ale to ze względu na przygotowania do matury, która kończy mi się w piątek. Myślę, że 2-2,5 godzinki będę w stanie poświęcić.

 

Kontakt:

Steam: enemmyfire

GG: 49880916

 

Link do GameTracker'a: BYOB, a wcześniej grałem u Was pod nickiem Masher.

 

Od razu chciałbym także podkreślić, że ze względu na planowany wyjazd byłbym nieobecny od 19.05 do 22.05 i prawdopodobnie od 29.05 do 14.06. Piszę to, aby być wobec Was fair i nie zrobić tak, że dostałem adma (ewentulanie) i nagle znikam i przestaje się interesować, jak mogłoby to wyglądać. 

 

Pozdrawiam, BYOB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak najbardziej na tak.

 

+ Steam

 

+ Wiek

 

- Aktywność nie jest najlepsza, lecz myślę, że ją poprawisz.

 

 

Jestem również na TAK, mimo nie najlepszej aktywności jak koledzy powyżej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...