Skocz do zawartości
EvO

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> [REDAKTOR] - Tymczasowo.

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że podanie składam po to, aby pomóc rozkręcić redakcje. Jest ono tymczasowe.

 

 

 

Imię:Michał

 

Wiek: 19 lat

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: EvO | Multi-Head.pl

 

Staż na forum: Dużo ponad 2 lata.

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:

 

Twoje osiągnięcia na  Multi-Head.pl: Admin cod 200 i 400 Opiekun cod 404, M@, S@ :)

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Dałbym sobie 8/10

 

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:Postaram się wypuszcząc przynajmniej parę tekstów na tydzień.

 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor - niebieski

[/align]

 

[align=center]Mavers- zółty.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@Mavers - wielu użytkowników forum w ogóle go nie kojarzy. Lecz jest to godna poznania osoba. Uczynny, zabawny, dobrze sprawuje się jako admin cod 400.[/align]

 

[align=center]Zapraszam do lektury.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam chciałbym aplikować na stanowisko redaktora Multi-Head.pl. Czy miałbyś ochotę przeprowadzić ze mną wywiad?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siema, pewnie ;)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie na początek przedstaw się naszym użytkownikom.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imie Błażej i mieszkam w Łodzi, skończyłem już 20 lat. Moją pasją jest motoryzacja, a szczególnie samochody. Lubię też drift.

[/align]

 

 

 

[align=center]Ja również interesuję się motoryzacją,  tylko w moim przypadku bardziej ciągnie do "jednośladów". Może powiesz co Ci się w tym podoba?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Motocykle też uwielbiam i mam zamiar stać sie właścicielem jednego. Co mi się w tym podoba? Szczerze mowiąc to nie wiem, kocham to, a jak mam iść coś zrobić przy samochodzie to już w ogóle banan na twarzy. ;)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Doskanle Cię rozumiem, a posiadasz może już jakiś własny pojazd?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam BMW, niby nie mogę jeździć, bo mam prawko kategorii b1, ale zasady są po to by je łamać. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wspominales cos o tym, że mieszkasz w Łodzi. Opowiedz nam coś o tym mieście.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... Z racji tego, że mamy 2 kluby piłkarskie to łatwo oberwać gdzie by się nie poszło, ale generalnie jest spoko. Dużo klubów, pubów(polecam ul. Piotrkowska), w których można się napić.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ooo widzę, że mamy podobne charaktery, Obaj lubimy dobrze "zabalować".

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie przesadzajmy, ja wolę pójść do pracy i zarobić na kolejne rzeczy do auta niż wydawać na baletach, ale jak każdy lubię wyjść czasami na miasto.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to jest akurat fakt, praca też jest bardzo ważna. Ale przejdźmy do kolejnego wątku. Z pewnych źródeł wiem, że niedawno pisałeś matury. Może powiesz użytkownikom jak się do nich przygotowywałeś, oraz jakie masz odczucia po napisaniu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Odczucia? Byłem, napisałem, nie stresowałem się, bo nie pisalem jakiś wielkich reczy. Jeżeli chodzi o przygotowywania to nigdy przez całe 20 lat tyle się nie uczylem. :<

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z tego co ja wiem to siedziałeś przed cs'em.. :) Skoro poruszyliśmy już ten temat powiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobra,odkryłeś mnie. :( Przyznam się, że też grałem, ale trzeba było robić przerwy w nauce bo to ważna rzecz!

[/align]

 

[align=center]Szczerze? To było tak dawno temu, że nawet nie pamiętam jak zaczęła się moja przygoda z gra.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, to może powiesz jak trafiłeś na MH i dlaczego tu zostałeś (wiem ze ta historia zwiazana jest ze mna). :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] To chyba było jakieś 2 lata temu? Nawet dobrze nie pamiętam. Miałem dość długą przerwę od cs (tak byłem czysty, jednak nałóg wygrał. Wpisałem w google "serwery do cs" czy coś takiego. Wasz link wyskoczył mi jako pierwszy. Zacząłem grac na codzie 800, tam tez dostalem 1 ssy od

@EvO

, który dłuuuuugi czas namawiał mnie żebym został adminem (jak ten czlowiek mnie denerwuje^^).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie są Twoje odczucia co do naszej sieci i jej użytkowników?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dużo fajnych, ciekawych osób, zawsze znajdzie się ktoś do pomocy, chociaż rzadko wychodzę z mojego cod'a to jednak czasem się zdarzy. Na forum multum konkursow, w których są ciekawe nagrody.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To prawda. W ostatnich dniach "na językach" wielu Polaków jest temat wyborów prezydenckich. Co Ty o tym sądzisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Błagam Cię nie poruszajmy tematu polityki, nie chcę się źle wypowiadać... A wybory to jednak sprawa prywatna kto na kogo głosował ;) jednak muszę się przyznać, że nie dałem rady wziąć udziału w 1 turze bo siedziałem w pracy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tak dla wielu to drażliwy temat. Powiedz nam coś może jeszcze o swojej ulubionej muzyce, może jakiś ulubiony wykonawca, piosenka?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Generalnie slucham rapu, ale mocniejsze brzmienie mi nie przeszkadza

. Ciężko wybrać. Lubię Zeusa, Ostr, Peje, Chade, Słonia, Tau, Palucha ,Shellera, i ostatnio spodobał mi się Kękę

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na sieci znalazłbyś pewnie nie jedną osobe z podobnym gustem. Niestety zbliżamy się do końca wywiadu, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No jakoś muszę sobie z tym poradzić ze już koniec. :( Oh zawsze marzyłem o tym żeby kogoś pozdrowić! Pewnie, że chce. :D

, @kakadu

,

nie mogę zapomnieć o naszym serwerowym dziku!- @Malu. Jak rownież człowieka który mnie tutaj zaciągnął i najbardziej denerwuje -

@EvO:*

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wielkie dzięki za wywiad i pozdrowienia. Trzymaj się cześć. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No dzięki, narka. ;)

 

 

 [/align]

 

[align=center]

 

 [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jeżeli chcesz pomóc to nie mam nic przeciwko. Nie mam się do czego przyczepić :D

 

Jestem na tak.

 

 

 

ps. Redakcję troszeczkę zaniedbałem, gdyż miałem parę spraw do załatwienia. Zakładam, że od piątku będzie można spodziewać się znowu codziennie jakichś nowych "pisanek".

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio jest chyba osobą, z którą najwięcej piszę. Niestety, muszę stwierdzić, że na tą posadę się nadaje. Ma dużo czasu, odpowiednie umiejętności, a przede wszystkim dużo chęci. Warto dać mu szansę, a nie zawiedzie.

 

 

Pozdrawiam

 

@NumberOne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Recenzenta. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...