Skocz do zawartości
happy

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> rezygnacja happy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie od ponad miesiąca się zastanawiałem szczerze nad odejściem , niektórzy/niektóre można także ując 

powtrzymywali mnie od tego wyboru - Ale muszę wybór prosty praca coraz więcej mam w pracy obowiązków jako mengaer coraz czeste wyjazdy , 

coraz mniej czasu na gre od Wtorku ogólnie zaczynam na pelnych obrotach. Obowiązki także w domu dużo remontu mnie czeka i aktywności na okres 5-6 miesiecy nie mogę napisać .

nieodchodze do końca można powiedzieć ponieważ będę się was odwiedział ale godzin jako admin nie mam szans wyrobić . Niektórzy różnie o mnie sądzili , jedni mnie lubili 

inni nie , ale co zrobić .Dzieki za danie szansy za chęć wykazania się i mam nadieję żę się jak teraz się rozwija będzie się rozwijać w takiej amtmosferze 

jaką tworzycie :) Każdy każdego bawi , smieszy nikt nie myśli o poważnej rozmowie (chodzi o sb) tylko rozwija :)

Chciałbym podziekować głównie :

@aquax za danie mi szansy , za to jak się stara mogę powiedzieć że miedzy nami 

współpraca się jeszcze nie zakończyła coś czuje :)

za wciągniecie mnie na dd2/inferno i zaufaniem 

jakie mi dała ale kontakt akurat się nie urwie miedzy nami , 

@Danke:* Tobie dziekuję za to jaką byłaś 

Opiekunką chociasz to mało suptelne , dziekuje za to jak się z nami współpracowało , jakim mnie adminem uznałas ,

mam nadzieję że jak mi się uda wrócić to dostanie admina od Ciebie :P . Także innym podziekować chciałem 

za to że chciałeś ze  mną tworzyć sieć pomagałeś duzo mimo to że nie miałeś OP , ale i tak 

się wykazywałeś tym że nadajesz się do niego , myślę że jak zachowanie takie jakie dotychczas masz i zmeniłeś 

@aquax zobaczy i doceni i bedziesz miał szanse

Dziekuję także @Richard, , @NumberOne , @Procentowy , @555_dni , @Malu

@logiś , , @GlyMp i wszystkich których mogłem ominąć .

3majcie się chłopacy i dziewczeta , miło się was karało chociasz i tak nie którzy uważali że mam czity :) (szkoda że nie wiedząc że wystarczy dobre sluchawki i myslenie :P:) )

 

Jeszcze raz dzieki za taką atmosfere mam nadzieje ze uda mi sie ustabilizować pracę i szybko wrócić :)

vipa mozecie przekazać @Cygan ;p

 

zostało mi trochę usuwać vipa @Danke:* nie musisz bo coś tam pogram ze 2 godzinki miesiecznie :P

 

P.S- jak bedzie przed albo po pracy na turnieju pokaram :)

dzieki! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy, @happy :(, ale będę mieć focha na Ciebie. :(

 

Jeden z moich najlepszych adminów odchodzi... Dlaczego mi to robisz, dlaczego mnie opuszczasz? :(:D.

 

 

 

 

 

Nie no, a tak na serio powodzenia Areczku w życiu prywatnym, mam nadzieję, że nasza znajomość nie wygaśnie, a bynajmniej nie szybko! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...