Skocz do zawartości
secutores

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie -dbr.kuben-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: -dbr.kuben- 

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem wielokrotnie admina na różnych typach gry, bez problemu posługuję się menu admina, znam wszystkie podstawowe komendy. Wiem mniej więcej jak powinien zachowywać się admin oraz staram się banować rozsądnie. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 7-8 lat 

Steam / NonSteam: Steam 

Dlaczego Ty:Hmm ? Kto mnie zna to wie jakie o mnie ma zdanie. Chcę Wam pomóc, z adminami stoi tu krucho. Jestem raczej ogarniętym człowiekiem, z którym dojdziesz do ładu , dogadasz się . Wesoły który lubi nowe znajomości. Lubie pogadać,pośmiać się z ludźmi , nieraz przeszkadzano niektórym graczom na serwerze, za co Was serdecznie PRZEPRASZAM :( Jestem również nerwowy, nie pokazuję tego za bardzo na serwerze ani na forum. Z Graczami się dogaduję, nie mam wrogów [tak mi się wydaje] :) . Wchodząc nieraz na serwer nie ma admina, który mógłby ogarnąć serwer, chodzi mi o to , że jest dużo graczy którzy pozwalają sobie za dużo ustnie, wulgaryzmy wydobywające się z mikro, prowokują innych graczy itp, itd Oraz też czity, których my nie lubimy   

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 6-7 godzin [ w weekendy po 10-12]

Kontakt: STEAM_0:1:1446329

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/o%20ju%20tacz%20maj%20tralala/80.72.43.106:27027/

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/-dbr.kuben-/80.72.43.106:27027/

 

 

 

PS: Miałem roczną przerwę i wracam . Wiem Wiem Założyłem Dopiero nowe konto , nie było potrzeby na założenie konta  [nigdy nie byłem karany banem] 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na tak:

 

 

-steam

 

-wiek

 

-godziny

 

-widać na serwerze

 

 

Myślę, że przyda się kolejna para rąk do pomocy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No wybacz ale nie. Ban AC i powrót do pana SJZ. Bez powodu bana pewnie nie dostałeś i z takim kolorowym banidem będziesz tylko dawał przykład innym, że można sobie u nas czitować. Wiem, że z nimi nie współpracujemy no ale bez przesady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Konto założone pod podanie.... powinno być odrzucone. Ban na AC.. na tą chwile jestem na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, jestem za:

 

-Miły

 

-Wiek

 

-Często go widzę na serwerze

 

-Ogar

 

Dla mnie bany z tych pseudo-portali typu ac bl nie przedstawiają żadnej wartości. Nie chcę się zbytnio rozpisywać, wystarczy trochę poszperać w internecie i widać co się dzieje na tych stronkach machloje, niekompetencja itd. Jeśli się powołujecie na ac to czemu z nimi nie współpracujemy xD Zresztą banuje się konto, nie osobę...

 

przykład pana exon'a (aka ejsu):http://multi-head.pl/topic/34175-hall-of-shame-nasza-aleja-ha%C5%84by-i-wstydu/ , n-ty pewnie wie o kim mówię, tak tak to był sędzie ac  :facepalm: widać poziom co nie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli mój głos ma znaczenie to jestem na tak. Gra bardzo często a cheaterów na serwerze coraz więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak

 

- wiek

 

- często jest na srwerze

 

- przyda się kolejny admin

 

- godziny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bojownik to było konto od kuzyna :/ podaje już moje 2 konto....

 

 

 

 

Nie wiem po co wysyłasz mi te linki na prv do jakiś tam profili, które nawet nie są twoje. Zdania nie zmieniam jestem na nie jak większość Adminów tego serwera. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...