Skocz do zawartości
z.r.a.z.

Wandi? kajtuś? Penelope Cruz?

Rekomendowane odpowiedzi

Wandi, człowiek o wielu nickach, zawsze stawia czoła wyzwaniom.... Kilka pytań do tego osobnika.

 

 

 

 

Życzę przyjemnego czytania :)

 

 

 

 

 

 

[align=center]Kolory:[/align]

 

[align=center]Redaktor

 

Wandi

[/align]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[align=center]Witam CIę Wika :)

 namówiłeś mnie na wywiad, to teraz chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak często zmieniasz nicki na forum ? ;>

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam, hmm dlaczego? Dlatego, że forum to nie serwer i nie ma tam GT ot to dlaczego! Skoro mam taką możliwość to czemu nie :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Możliwość jest, owszem. Gorzej jak się punkty skończą, wtedy trzeba będzie wrócic do bycia w RFP, czy może jakiś inny dział masz na oku?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Punkty redaktora Swoją drogą, no mam jeszcze premium grin emoticon Hm... rfp to było moje ulubione zadanie na :mg:, bardzo to lubiłem no, ale wyszło jak wyszło :S Narazie mam na oku odrobienie warnów a na funkcje trzeba Sobie zapracować i zasłużyć, dużo czasu mam także 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na odrobienie ostrzeżeń czasami nie ma wiele czasu, ale świeć przykładem i ładnie odrób :) Jesteś aktywnym użytkownikiem, co z propozycja reaktywacji klanu, masz jakieś szersze pomysły na ten temat? Chciałbyś prowadzić taki klan?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A no bo warny to warny ;P Z tym klanem to na prawdę super opcja! Mamy dużo graczy, który chcieli by zagrać w Nim ( tak sądzę ). Przywódca klany, hmm... Posada odpowiedzialna lecz do ogarnięcia, jest główny warunek by klan sprawnie działal: chcęć i zapał klanowiczy smile emoticon Jeśli Oni będą coś dokładać to się uda, przynajmniej tak uważam. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Praca organiczna widzę, tworzyć zespół a nie rozbieganą zgraje indywidualności - oby wytrwałości nie zabrakło, tego CI życzę. Myślisz, że opcje sparingów z reprezentacjami innych sieci, ewentualnie jakiś turniej wchodziłby w gę? Czy aż tak dalekosiężnych planów jeszcze nie snułeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki! Sparingi między innymi owsem wchodzą w grę, czemu nie? Amtorskich turniji też jest od groma, ostatnio widziałem, że nawet ESL zorganizował taki europejski konkurs i osobiście liczę na więcej :) Ale to wiadomo,że na takiej imprezie to już trzeba wybrać skład i mieć jakieś zgranie ze Sobą - to są podstawy. Także jeśli klan zostanie przywrócony do żywota to będziemy godnie reprezentować forum. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Miejmy nadzieję, że jeśli zostanie przywrócony do życia, to nie będziemy potem chować głowy w piasek.

 

Wspominasz o zgraniu ze sobą, grasz MIXy, masz jakieś osoby z naszej sieci z którymi wybitnie dobrze się rozumiesz podczas gry?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No wybitnie to może nie, ale jest paru ogarów, np: Admin FFA @@skaj , suer gracz, z AWPto co "odkurwia" bo tak to ume to jest szok, @@GlyMp, @@logiś, były klanowicz @@Voloi, @@fragic @LOVSONOVSY' @TWS i wielu innym, oczywiście są jeszcze lepi gdzieś tam na DD2#1 ale niestety nie grają z Nami 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A ktoś, kogo gra Ci nie leży? Jest ktoś z kim nie przepadasz grać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pełno jest takich "smrodków" ale nie będe wymianiał bo co mecz taki się trafia, Moe grać z każdym byle nie był odpalony, nie płakał oraz się nie rzucał.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mi osobiście brakuje na sieci dobrego serwera TP, Tobie brakuje jakiegoś, czy uważasz, że wręcz przeciwnie - mamy jakieś zbędne?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]TP już był, niewypalił, mamy za to 2 mixowe gdzie można Sobie popykać 1n1, awp czy coś :> Tak brkuje mi serwer -> AIM/HS, na dużo many cod'ów to cała filozofia .

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Często grasz AWP, stąd i ten pomysł pewnie. W życiu także na jeden strzał? Jesteś osobą ,która raz podchodzi do problemu czy walczysz do końca swoimi siłami?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gram AWP bo lubie tą giwere : ) Jeśli jest jakaś przeszkoda ew. problem to zawsze staram się go rozwiązać do końca, nie lubię jak coś jest źle, albo kiedy idzie nie po mojej myśli, never give up! O tak to ujme. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ludziom też nie odpuszczasz? Długo chowasz urazę do innych, czy może taki potulny baranek z Ciebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zależy jak bardzo mi zawinili :nynek: Jaki potulny, wiele osób Mówi o Mnie "gość z jajami" ponieważ co jest złego w mówieniu prawdy? Nie lubie kłamać, a jeśli muszę przychodzi mi to z trudem. Także nie lubie się patyczkować z delikwentem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W szkole nie było wrogów, wszyscy się Ciebie bali? Czy może Ty w przerwach siedziałeś pod klasą, a po lekcjach czekałeś na odbiór do domu w świetlicy? :>

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niee, aż takim świrusem nie byłem grin emoticon W podstawówce na początku szkoły miałem obawy jak to się potoczy ale jeśli ktoś mi dokuczał nie bałem się dać mu w "pysk"   W gimnazjum no to wiadomka, chormonki buzują i te sprawy, po szkole zawsze chodziłem w normalny sposób. Oczywiście zawsze cwaniaki bujały się po szkole ale byłem nieugięty ;p  Może nie zawsze no ale xD  A w obecej szkole jest gites, tych co się bujają nie brakuje ale nie zchodzę im z drogi ( tutaj pewnie jest błąd ). 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Błędów jest trochę więcej, ale nie będę w nie ingerował - pozostawię zapis oryginalny:D Co po szkole? Jakieś konkretne plany?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]usuń w pizdu te błędy, albo je wypisz :D  wkońcu je ogarne xD

[/align]

 

[align=center]Hmm.. szczerze nie myślę nad tym głębiej, mam 4 lata a przede Mną wiele egzaminów, na tym opieram głównie Swoją przyszłość

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To juz nie patrzmy w taką dal.

 

Moze masz plany na najblizszy rok? Niekoniecznie związane ze szkołą smile emoticon[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W tym roku hmm... szczególnyc

h to nie, może wpadne na zlot ;)

 

aa mam zamiar nowego PC'ta zakupić, obecny to kupa gruzu ;p

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center](PRZERWA W WYWIADZIE NA 45 min)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie było CIę teraz chwię. Jaki serial oglądałeś?

[/align]

 

[align=center]M jak Miłość :wub:  Bardzo lubie tę ten serial :wegorz: 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na tym zamkniemy temat serialowy...

 

A hobby, coś prócz counter'a. Masz coś od czego nie możesz się oderwać?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje hobby to latem jazda na rowerze, lubię to robić, szczególnie w doboroym towarzystwie. Lubię też swoje zwierzątka

[/align]

 

[align=center]- kajtuś - żółw stepowy

[/align]

 

[align=center]- Gormt - rybka (bojowni)

[/align]

 

[align=center]Czasami też rysuję. W wolnej chwili obklejam naklejkami regał :D 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czyli nowy nick to Gormt się domyślam! Masz solidne zainteresowania, nawet troche sportu z naklejkami... człowiek renesansu. A co lubiszna co dzień? Jak wracasz do domu, co byś chciał widzieć na talerzu, jakie danie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niee zostaje przy Wandi'm lub kajtuś'kiem ew  WANDIAKROBATA10LATWEFNATIKU grin emoticon Do domu wracam autobusem, oczywiście ze szkoły :D Na tależu mile widziany schabowy, suróweczki i ziemiaczki  :*

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę po Polsku, z przytupem. A kobiety juz Ci w głowie, czy na razie skupiasz się na sprawach poza relacjami damsko-meskimi?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na razie do dupeczek mnie jakś nie ciągni, aleza jakiś czas kto wie...

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to może chociaż pozdrowienia? Nie tylko dla dziewczyn, na zakończenie chciałbyś kogoś ucałować? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na ten moment czekałem hihi, pozdrowienia dla @z.r.a.z'ika, bije równo z AWKI kiss emoticon

[/align]

 

[align=center]@@logiś - elektryk z Poznania

[/align]

 

[align=center]@@biegam po śniegu, wytrwale katujemy mieszki w SPELUNO

[/align]

 

[align=center]@@*Paulinkaa* - bo tępi jednego agenta na dd2#2

[/align]

 

[align=center]@@555_dni - pijak, studnia hem, hem

[/align]

 

[align=center]@bonzik_1 - dobra Osiedlowa morda :love:

[/align]

 

[align=center]@@nynek - bo ma super zakład ze Mną :nynek:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam także wszystkich tych z którymi miałem kosę (wiadomo o kogo chodzi) To były stare dzieje xD Pozdrawiam także @heaVeN'a bo jest rudy 

[/align]

 

[align=center]I tych wszystkich którzy grają mieszki 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na które serdzecznie zapraszam :D 

[/align]

 

[align=center]Dzięki z apoświęcony czas!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super, dzięki za rozmowę, za pozdrowienia i do zobaczenia w grze!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]DOSZŁO DO POŻEGNANIA..... 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dopisał :[/align]

 

 

aaaaa i pozdrawiam wszystkich z OPv7 grin emoticon

 

 

Podisz jak możesz grin emoticon

 

 

dobra, spi****am w kimono, dobracob

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

grin emoticon

 

Taki z niego AKROBATA....

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki wszystkim za preczytanie, wywiad robiony bez poprawek, żeby wszystko było naturalne!

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

z.r.a.z.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDIT: nie oznaczam, przeczytajcie... by wiedzieć kogo lubi :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wierzę xD beka dobra z tych błędów i z "m jak miłość" "na tym może zakończy temat seriali...' ^^ rozbeyało mnie to :D, oczywiście bardzo fajnie się czyta, bardziej była to dla mnie rozmowa kumpli po latach, ale jak tak miałoby to ok nie mam problemów, ogólnie wszystko spoko, leci +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wcześniej czytając wywiady oznajmiłem sobie, że były drętwe. Trzymanie polszczyzny to pierwsza sprawa była, aby forum na tle "światowym" wyglądało dobrze. Czasem warto podejść do takich wywiadów z "bywalcami sieci"  na tło śmiechu, braku polszczyzny. Wywiad wygląda jak najbardziej dobrze, jest z czego się pośmiać, można coś wywnioskować na temat "kaszalota kajtusia".

 

 

 

Miło się czyta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...