Skocz do zawartości
Kain

Czas odpocząć od MH

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zamiar pożegnać się bez słów ale nie daje mi to spokoju więc skrobnę parę zdań.

 

Otóż wczoraj złożyłem rezygnację z admina DD2#1 a dziś żegnam się z forum. 

 

Poświęciłem dużo czasu dla tego serwera aż wczoraj olśniło mnie, że cały ten czas poszedł na marne.

 

Na serwer wbija gracz, który był zbanowany za multikonto na forum, za celownik do awp i albo wykupuje ub albo jest reset bansa. Stwierdziłem, że za syzyfa robić nie będę. Polityka MH jest taka, że to gracz ma zawsze rację a admin jest od tego aby musiał odrabiać jakieś ostrzeżenia jak przypadkiem zbanuje cwaniaka, który już trzy razy okpił UBT.

 

Ten gracz Kjaerbye stał się już tak bezczelny, że gdy strzelił 7 haedów na siedmiu zabitych spytał mnie ironicznie czy to nagrałem, owszem nagrałem ale nie mam zamiaru przedstawiać tego dla UBT bo po co skoro on nadal gra na tej sieci więc niech dalej psuje nerwy innym graczom i adminom. Jest tam więcej takich cwaniaków np. Everest strzela w rundzie 5 haedów z krowy ( pokażcie mi drugiego takiego ) ale był już trzy razy odbanowany, kupił vipa i ma steam więc czuje się nietykalny. Przecież żaden admin nie nagra mu dema bo i tak UBT nie odróżnia aima na krowę z jej rozrzutem. Mógł bym pisać tak bez końca, reasumując stwierdziłem iż szkoda mego czasu i nerwów a dla szanownej administracji mam propozycję aby z Only DD2 zrobić Only Czit !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taka prawda :S Szkoda mi Ciebie @@Kain, Twojej praxy na serwerze, dwóch tysięcy godzin przegranych, tyle czasu w to włożyłeś, że aż mi Cię szkoda =/

 

 

Wracaj kiedyś albo pogadaj z czerwonymi, ale bądź z Nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeżeli masz te demka, to podeślij mi je proszę.

 

 

To nie jest jeden przypadek, już wcześniej jak byłem adminem gracze potrafili wykupywać ub za 50zł i śmiać się w twarz (przykład Cebi.).

 

Z tego co wyczytałem nie chodzi o ten jeden incydent, @Kain jako admin na flagowym serwerze MH spotyka się z takimi rzeczami, pomyśl ile ich jest na tych odleglejszych.

 

 

 

 

 

Żegnaj, zapewne zobaczę Cię czasem na serwerze, czy nie za bardzo? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz @

 

 

 

 

 

Chodzi o to że powinna to być opcja jednorazowa, a czasami kończy się na większej ilośći(na reklamach jednorazowa, a na wykupywaniu nie).

 

 

 

 

 

Jak źle się dzieje skoro gość który tu jest od zawsze odchodzi?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko wygląda tak, że ja także zrezygnowałem z gry na DD2#1. Nie chodzi o to, że zostało odrzucone moje podanie na admina. Całokształt się liczy. Ceniłem wiele osób na tym serwerze, do czasu kiedy miały jakiś "problem" znikąd. Warte jest wiele to co napisałem, bo admin pełniący służbę dłuższy czas, może wiele przekazać administracji.

 

 

 

Każdy użytkownik, każdego forum ma prawo przekazać każdemu co mu leży na sercu.

 

 

 

Ciche UB, podważanie decyzji powinieneś Kain zgłaszać od razu.

 

 

 

Pozdrawiam Cię, bo kiedy grałem na owym serwerze, zawsze z mojej strony miałeś "+"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...