Skocz do zawartości
venividiwandi

Reaktywacja klanu?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeżeli chodzi o listę chętnych to ja się piszę, pewnie LOLEk, śniegu czy RELOP również byliby chętni.

 

Można by zrobić formacje z 8-12 osób które regularnie grają u nas mieszki jak i byłyby chętne do grania w imię sieci.

 

Co do rangi czy kolorku to według mnie nie jest to potrzebne - jedyne co by się na start przydało to jakiś okrojony dział na forum od rekrutacji, zamieszczania wyników czy miejsca gdzie przeciwnicy mogliby dawać swoje wyzwania itd. 

 

Ja osobiście liderem czy osobą która by się tym porządnie zajęła być nie chcę ale Wandi czy ktokolwiek z zapałem mógłby się tym zająć.

 

To takie moje przemyślenia na temat reaktywacji klanu MH :D

 

 

 

Dodam jeszcze że ostatnio jako mecz towarzyski graliśmy z CSWarszawą i myślę że chętni do rzucania wyzwań by się znaleźli :P

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/87008-mix-5v5/#entry463577

 

 

Widziałem właśnie temacik, gratuluję wygranej ;) Naszykujcie listę osób pewnych i przedstawię to administracji jeszcze raz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Malu jutro sterroryzuję głównych prowokatorów klanowego zamieszania i lista pewniaków zostanie przesłana przez któregoś z bardziej zainteresowanych w najbliższych dniach.

 

 

PS. moim zdaniem przydałoby się nałozyć, że tak powiem "delikatną" selekcję, ponieważ każdy na początek jest chętny, a później 3/4 się wykrusza ;]

 

 

@@@SQNFUN

 

 

Edit/

 

Wstępna lista została przesłana do skaja, zebrałem 11 chętnych na tą chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Skaj,  lovek, sqnfun, moras,  wandi,  beeng, relop(50/50), snieg,  vincent 50/50,  spjs,  predator(SLABIAK).

 

+ master, buncol, lucca, king 21

 

Lista chętnych, tych co chcą naprawde grać, a co z resztą z tego tematu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ranga powstała, uprawnień jak i przywilejów nie ma. Dział w trakcie budowy zatem życzę powodzenia w meczach. 

 

 

 

OSOBY KTÓRE NIE SĄ WPISANE NA LISTĘ TEAMÓW (KLIK

) PROSZONE SĄ DO SKŁADANIA PODAŃ (KLIK

)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...