Skocz do zawartości
warniak

Reaktywacja klanu?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule... Czy chciałby ktoś być w klanie? Trenigi, mecze itp, był już klan kiedyś, ale brakowało graczy. Teraz mamy 2 mixowe serwery, ludzi teń dużo żeby grać mieszki, itp, więc czemu nie? Ogarnięcie klanu take trudne nie jest :] Czekam na wypowiedzi, pamiętajcie, że gra w klanie jest dla sieci, nie 4 fame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ciężko będzie rozkręcić taki klan, teraz w 1.6 trudno coś zorganizować. Nawet teraz nikt nie mixuje, mirk stoi pusty. Większość gra w GLOBALA, ale skoro chcecie to próbujcie, dopóki mi się zajawka nie skończy na 1.6, to mogę chętnie pograć. :D

 

 

 

Jeżeli podejdziecie do tego na poważnie, to droga otwarta, ale jeżeli to ma być tylko kolorek an forum, to nie widzę sensu. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ciężko będzie rozkręcić taki klan, teraz w 1.6 trudno coś zorganizować. Nawet teraz nikt nie mixuje, mirk stoi pusty. Większość gra w GLOBALA, ale skoro chcecie to próbujcie, dopóki mi się zajawka nie skończy na 1.6, to mogę chętnie pograć. :D

 

 

 

Jeżeli podejdziecie do tego na poważnie, to droga otwarta, ale jeżeli to ma być tylko kolorek an forum, to nie widzę sensu. :)

 

 

 

Nikt nie gra mieszków? Hmm, jest tyle mixowym, że tego nie pojmuje, co do mirka = fakt nimk nie używa bo większość osób które grają mają własne serwery :P Ojres chcęci rangi w mojej karierze minął uff daawno temu :D

 

 

Czekam na więcej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o mnie to pomysł mi się podoba. Może oporem nie jestem ale na codzienne treningi znalazłbym czas ;)

 

Wandi zajmij się organizacją tego wszystkiego na poważnie, a może coś z tego wyjdzie. Oczywiście ktoś z wyższej administracji powinien udzielić zgody.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przekonaj w jakikolwiek sposób, że nie pójdziesz śladami poprzedników. Każdy obiecywał wiele, zazwyczaj kończyło się niewypałem (o ile nie zawsze).

 

 

W ostatnim klanie nie było dużo graczy i dlatego upadł, teraz mieszki gra w pyteee osób więc czemu nie? Na takiej sieci klan do 1.6 przyda się. Dlaczego? Może dlatego, że sieć jest zrobiona pod 1.6?

 

 

:wegorz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W ostatnim klanie nie było dużo graczy i dlatego upadł, teraz mieszki gra w pyteee osób więc czemu nie? Na takiej sieci klan do 1.6 przyda się. Dlaczego? Może dlatego, że sieć jest zrobiona pod 1.6?

 

:wegorz:

 

 

Osobiście słabo to widzę, bardziej wydaje mi się, że jest to robione pod rangi i przywileje. Grać można i bez tego, przynajmniej teraz tak jest. Idąc tropem poprzednich klanów, zakładane były na tej samej zasadzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Osobiście słabo to widzę, bardziej wydaje mi się, że jest to robione pod rangi i przywileje. Grać można i bez tego, przynajmniej teraz tak jest. Idąc tropem poprzednich klanów, zakładane były na tej samej zasadzie.

 

 

Nie każdy musi to "widzieć", jeśli chęci są i ludzie są, to w czym problem? Gdybać można o wszystkim, myśleć o niczym, ale za to działać w każdej kwestii.

 

 

 

Ja, PREDATOR KUHWA, kandyduję, iż gdyż, chciałbym być w tym klanie i zobaczyć jak się dalej wszystko potoczy!

 

 

 

Warto jest, zrobić parę mieszańców, zobaczyć jak się ludzie dogadują, jak grają. Wtedy można porozmawiać dalej, bo gdybanie "nad czymś" to złe podejście "bo było mało graczy".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...