Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanko by Richard - no to próbujemy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Na Tak!

 

-pomocny (jako jedyny piszesz na pw o skargach, nikt inny nie powiadamia i zawsze pomożesz w jakimś problemie)

 

-ogarnięty

 

-miły

 

-no a o aktywności już nie wspomnę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak ! 

 

 

 

+ Dużo czasu spędza na forum

 

+ wiek

 

+ Posiada sporo postów więc widać, że jest aktywny ! 

 

+ Spoko mordeczka, na pewno ogarnie

 

 

 

Powodzenia. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Z góry przepraszam za szczerość, ale...

Jak dla mnie stanowisko moderatora nie jest przeznaczone dla Ciebie - @Richard. 11 warnów w przeszłości plus jak dla mnie dobrze pełnisz funkcję jako członek UBT i niech tak zostanie.

Panie Michale, jestem też skłonna zapytać - czy Pan przeczytał wymagania? Jednego nie spełniasz, a mianowicie staż na forum. Wymagane jest dziesięć, a Ty masz ledwo siedem.

Także na nie.

 

Pozdrawiam,

@Danke:*.

 

 

@@EDIT:

Zapomniałam dodać - Twoja interpunkcja jest bardzo kiepska -.-

 

 

Nic dodać nic ująć 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Richard. Rozmawialiśmy wczoraj na Steam'ie o Twojej sytuacji jako Moderatora. Wyjaśniłem Ci to najjaśniej jak było to możliwe, doszliśmy do tego samego wniosku. Przyjrzałem się temu o co prosiłeś i faktycznie miałeś rację, lecz niestety by zostać Moderatorem musisz spełnić wszystkie możliwe postawione wymagania. Jeżeli utrzymasz taką aktywność to następnym razem zobaczymy się w jednolitych kolorach. 

 

 

 

Zapraszam przy następnym naborze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...