Skocz do zawartości
heaVeN.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Nadszedł czas i też na mnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Wam podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Za danie mi szansy nad adminem i z innymi rangami. Zapewne widzicie, w którym ja dziale pisze, więc już nie będę Wam tłumaczył xD Nie mam już od paru tygodni chęci do gry, a czas goni. Mam już dość mniej czasu, bo w tygodniu mam tylko 2 dni wolne, w dodatku od 15:00. Trzeba się wziąść za nożną i trenować :P Bo za pewne się domyślacie kim chcę zostać. ;) Dziękuje tym osobom, którzy dali mi szanse i tym, których mnie miło przyjęli. Także, z tymi którzy myślą, że mam bardzo wysoki poziom intelektualny, jak to jeden użytkownik ujął. Haha :D Po tym leżałem i nie miałem zamiaru wstawać, tak mnie to rozwaliło. xDD Ale do rzeczy. Gdy może nabiorę chęci znów do gry i więcej niż 2 dni wolnego w tygodniu będę mieć, to wrócę. I myślę, że miło znów mnie przyjmiecie. Czasami na forum będę wchodził, czasami jeszcze sobie pogram w 1.6 lub w GO, ale to tylko tak dla przećwiczenia. ;D Zapowiada się długa przerwa myślę. I te 7 lat grania w 1.6, to pójdzie na marne, bo po przerwie trudno wrócić do karania rudego @Wandiego xD Życzę tej sieci na bycie najlepszą siecią serwerów counter strike 1.6 jak i w go. Pozdrawiam panów i panie z dd2 #2 jak i z JB. Możecie mnie już rzadziej widzieć na steamie. Więc jak coś możecie pisać FB :P Nie będę osób wymieniał, bo wszyscy z tej sieci mnie zaskoczyli, że z tym wiekiem będę taki jaki jestem. Chyba sądzę, że do paru ludzi mam zaufanie, także liczcie, że możecie mnie tu jeszcze ujrzeć. Przepraszam również @Danke:* za to, że tak po krótkim czasie, rezygnuję z admina i wszystkich moich rang, myślę, że chociaż odrobinę pomogłem tej sieci w jak najlepsze. Powodzenia ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przepraszam również @Danke:* za to, że tak po krótkim czasie, rezygnuję z admina i wszystkich moich rang, myślę, że chociaż odrobinę pomogłem tej sieci w jak najlepsze. Powodzenia ;))

 

 

Przeżyję -.- ale szkoda wielka.

 

 

 

Powodzenia w życiu prywatnym botku i dzięki za współpracę. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...