Skocz do zawartości
Gość

* Wita TiMi *

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam ! Nazywam się Tomek mam 19lat pochodze ze slaska ( Jastrzebie - Zdroj )

 

Interesuje się muzyka (pisze teksty ktore nagrywam pod podkłady) związany jestem

 

z kultura HipHop i to bardzo bardzo mocno. Graczem Conter Strike 1.6 jestem od

 

2009roku oczywiscie z malymi przerwami..Przychodze z sieci serwerow "ufoxa"

 

gdzie na poczatku jest okey, a potem gdy wchodzi się i zagłebia bardziej w tą siec[/align]

 

[align=center]to staje się strasznie żenujaca, na serwerach chaos, HeadAdmin nie odpisuje[/align]

 

[align=center]na problemy związane z ich serwerami oraz forum.. Ale jezeli się mu napisze, że[/align]

 

[align=center]zrobiło się przelew na jego konto w celu opłacenia admina to mało co Cię[/align]

 

[align=center]po piętach nie wycałuje tak za przeproszeniem.. Ogolnie nie polecam..

 

Akurat tą siec serwerow " Multi Head " polecił moj dobry koleza i postanowilem[/align]

 

[align=center]ze nie bede dłuzej znosil tamtych ludzi ktorzy nie sa kompetetni ani trochę.

 

Więc tak jestem i mysle, ze nie będe załował przjescia na tą sieć.

 

Na codzien chodzę do pracy, spotykam się z dziewczyną, i znajduje czas[/align]

 

[align=center]na rozrywke jaką jest Conter Strike .. Jestem normalnym chlopakiem[/align]

 

[align=center]ktory zyje na tzw. SWÓJ RACHUNEK..

 

Grywał będe na serwerze DD2/INF no i chyba tyle.

 

Do zobaczenia na serwerze.. Pozdrowki 3majta się ;)[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ojojoj, czyżby kolega dostał u nas perma za modele to poszedł się spłakać na inną sieć? xD Hahaha kabaret. Do nas możesz już nie wchodzić, bo i tak dostaniesz perma. Papa. :* 

 

 

Więcej info na PW. xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ojojoj, czyżby kolega dostał u nas perma za modele to poszedł się spłakać na inną sieć? xD Hahaha kabaret. Do nas możesz już nie wchodzić, bo i tak dostaniesz perma. Papa. :* 

 

 

Więcej info na PW. xD

 

 

Najpierw musiałbym mieć do czego wracać chyba tak ?  Ja, Kab, Fanatic odeszliśmy - 3 adminów których trzymało poziom na tej sieci ..

 

Spytaj Fanatica czemu odszedł hehe i to samo było ze mną.

 

Kab odszedł serwery puste pełno grających ns'ów - same haxy / Serwery padają 

 

A to co wyprawia Foxik to jest żenada, hańba oraz wstyd. Jest 3000tyś serwerow, napewno bede chciał wbić do was zeby pograć z Non-Steam hehe :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ojojoj, czyżby kolega dostał u nas perma za modele to poszedł się spłakać na inną sieć? xD Hahaha kabaret. Do nas możesz już nie wchodzić, bo i tak dostaniesz perma. Papa. :* 

 

 

Więcej info na PW. xD

 

 

Tutaj też już dostał za to samo ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...