Skocz do zawartości
NaTeOooO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym że naprzyklad na SB kilkne w @ przed nickiem osoby by do niej pisać (chyba kazdy wie o co chodzi :D) po kliknięciu wywala mi ekran do samej gory po napis multihead.pl a na sb nic nie napisze, niewiem co moze być nie tak, usunąłem ciasteczka z forum zadziałało lecz po chwili to samo ;/. Zablokowałem ciasteczka to znów sie nie zaloguje ? Jakieś propozycje ? ;)

Dokładnie niewiedzialem gdzie to napisać ale tutaj chyba bedzie dobrze ;) bo do cs 1.6 to nie pasuje ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A przeglądarka?:D

IE? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja przeglądarka to chrome . Plus do tego pisząc ten post tez kilkając przycisk "Napisz" nic sie nie dzieje dopiero musze kilknąc wiecej opcji i dodaj odpowiedź inaczej postu nie doda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam od siebie, że lepiej działa wszystko na Mozilli, więc proponowałbym zmianę. Wiem, bo tak zrobiłem i jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

usuń cookies ;))

Przeczytaj dokładnie pisałem ze usuwałem i nic .

Osobiście polecam pobrać program ccleaner

i usunąć wszystko, co może być możliwe (ciasteczka, hasła etc). Po przeczyszczeniu tym programem powinno być dobrze ;). Wiem, bo miałam dokładnie to samo.

Akurat sie składa ze mam ten porgram zainstalowany i nie wpadłem na ten pomysł własnie wszystko przeczyściłem zobaczymy co to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było na początku bardzo dobrze wszystko działało ale znowu to samo troche czasu i znowu nie działa ;/ >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam jeszcze lepszy problem,a nie chciałbym robić nowego tematu bo po co zaśmiecać dział tym samym.Mam ten sam problem tyle,że nie działa na żadnej przglądarce,na telefonie,kompie i tablecie..Próbowałem też zakładać nowe konto i tam tez nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to dziwne, Heaven`owi naprawiłem, na Chromie mu działa, a Wam znowu nie ^.^

Podajcie wersje systemu (32/64/86)

Wersje przeglądarki (32/64/86)

Wersje java (32/64/86) + 8 update 30 itp.

Sprawdźcie na innych stylach.

Zgłoście się do mnie na Steam <--- profil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na chrome zawsze dzialalo wszystko poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo na chrome, zainstalowałem mozille i wszystko zaczęło normalnie działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podajcie wersje systemu ( mam 64 bit)

Wersje przeglądarki(mam 32 bit)

Wersje java + 8 update 30 itp.(mam 64bit +8 update 11)

Zmiana stylow nie pomaga .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up zaktualizuj javę*, możliwe że to stara wersja powoduje takie problemy. U mnie na wersji javy 8 update 31 (x64) problem nie występuje a z tego co widzę jest do zainstalowania już 8 update 40.

* na Windows 7 polecam: Menu Start -> Wszystkie Programy -> Java -> check for updates.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal to samo ;/ Już niewiem co robić. Zaktualizowałem Jave do 64bit +8 update 40 najnowsza jaka jest i to nadal nie działa ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ponownym uruchomieniu przeglądarki też nie działa? Wcześniej się spotykałem że jakieś przyciski nie działały ale były to usterki po stronie forum więc prawie nikomu nie działały, a Wasze przypadki póki co są odosobnione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ponownym uruchomieniu przeglądarki nie działa, po ponownym uruchomieniu komputera tez nie dziala i przy grzebaniu w cookies tez nie działa ;/. Moj przypadek jest dość uciążliwy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kompie wczesniej usuwalem z przeglądarki ccleanerem i nie działało.Natomiast usunąłem teraz na chrome na telefonie wszystko cookies itd. I mi działa(przynajmniej tyle dobrze )

Na kompie niestety to nie pomaga ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprobuj programem ADWcleaner wszystkie robale Ci wywali z przeglondarki itp i powinno dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ponownym uruchomieniu przeglądarki nie działa, po ponownym uruchomieniu komputera tez nie dziala i przy grzebaniu w cookies tez nie działa ;/. Moj przypadek jest dość uciążliwy ;/

Jak już wiesz - mi kiedyś dokładnie działo się tak samo, dosłownie nic nie pomagało i niestety... Jedyną deską ratunku był format sprzętu :/... Tylko po tym zaczęło wszystko ładnie działać... :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałbym złapać któregoś z Was, chcę sprawdzić parę rzeczy, ale musimy być online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się dzieje co jakiś czas kiedy forum się za długo ładuje. Jeżeli koniecznie chcesz szybko coś napisać to przerwij ładowanie forum (krzyżyk przy pasku z adresem) i kliknij sobie swoją @. Na ładowanie forum nie masz bezpośredniego wpływu, więc nic z tym nie zrobisz (poza tym forum może się ładować maksymalnie 30 sekund [w skrajnych przypadkach], więc po tym czasie nawet jeżeli niczego nie zastopujesz i tak powinieneś móc normalnie pisać).

Niezależnie od przeglądarki (możesz sobie ją zmieniać, robić szczęśliwe ruletki - to nic nie zmieni) to się dzieje, usunięcie ciastek ani innych pierdół też tutaj na nic się zda.

Uważam, że ten post wnosi coś świeżego do tematu, więc pozwoliłem sobie go napisać w tym dziale.

Pozdrawiam.

*To co napisałem u góry to są moje własne wnioski, które wyciągnąłem biorąc pod uwagę fakty dotyczące działania forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...