Skocz do zawartości
n-ty dzien

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Kupię telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię dobry telefon o w miare przystępnej cenie. Interesują mnie tylko 3 rzeczy: system android, niezły wyświetlacz (min. 4,5 cala) i przyzwoity aparat (min. 5mpx). Rzucać propozycje. Niekoniecznie musi być od Was. Ja się nie znam, może Wy znacie jakieś dobre źródło albo dobre i tanie modele. Jeśli zrobię z kimś deal lub mi dobrze doradzi, stawiam dobry napój wyskokowy. :)

 

 

 

Proszę modków o zostawienie tematu kilka dni ON jeśli to nie problem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To zależy od tego do jakich celów potrzebujesz telefon.

 

Jeśli chodzi o przeglądanie Internetu to zdecydowanie polecam Nokie. Z systemem WP śmiga - w przeciwieństwie do androidów z tej samej klasy cenowej.

 

 

Dość przystępna cena. To zależy od zarobków. Mogę polecić Nokie 635 jednak nie ma androida i Bluetooth. Dostępna jest już od 400zł nówka. Nokie z wyższej półki (600-1000zł) mają wszystko co potrzeba a aktualizacje oprogramowania wychodzą średnio raz na dwa miesiące.

 

 

Ostatnio na rynek wychodzą chińskie firmy, które oferują cuda za niską cenę jednak mają wady wbudowane.

 

 

Tak jak pisał @Wandi można wybierać z Xperii. Mogę polecić Sony Xperia E4. Ma dość dobre wyposażenie (procesor, ram, pamięć) i przystępną cenę (500zł).

 

 

Jeżeli chodzi o HTC to 610 też jest dobrze zbudowane ima ciekawy wygląd.

 

 

Wszystkie wyżej wymienione telefony mają to czego potrzebujesz (Nokia jest na WP ale to żaden problem. Osobiście uważam, że jest o wiele wygodniejszy.)

 

 

Napisz jaka półka cenowa cię interesuje a postaram się coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nokie odpadają z miejsca, wielki syf (już). LG niby dobra marka ale strasznie się wieszają. Aktualnie polecam wszelkie samsungi oraz htc, nie można wspominać o iPhone oraz niskiej cenie w jednym zdaniu. Większość nowych modeli ma aparat 5mpx+, ledwo mieszczą się w kieszeniach a cena to kwestia względna. Niektórzy na telefon odkładają pół roku a inny dwa dni.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Android niby fajny system i wgl... lecz jest jedno ale, strasznie się tnie, trzeba mieć naprawdę dobry telefon żeby ten system sobie dawał radę i jakoś tam działał czyli 4-rdzenie 1.3 GHz i minimum 1GB ramu. Taki telefon już lepszy aby jakoś sobie rade dawał jest w cenie 600+. Natomiast poruszę nowe telefony Microsofta ^^ mianowicie Windows Phone, sam mam telefon nokii wp 8.1 Nokie 630 i sprawuje się wyśmienicie, wszystko ładnie śmiga ekran 4,5 cali czyli duży za małe pieniądze około 400zł z Gorilla Glass 3 :)

 

Tobie polecam telefon Microsoft 535, zobacz sobie tą maszynę :) Cena wyśmienita i potrafi naprawdę dużoooo.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Norbi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam Ci Samsung Galaxy Grand NEO Plus, jest w przystepnej cenie (560 bodajże), wyświetlacz 5 cali, android wersja KitKat, 8 mpx aparat. Sam posiadam i nie zamienił bym na żaden inny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Xperia M/M2. Nie jestem posiadaczem, ale kolega ma taki telefon i chodzi bez zarzutu. Jako jeden z niewielu telefonów z androidem chodzi w miarę płynnie i się nie zawiesza. Jedyny minus to kiepskie kolory na wyświetlaczu, ale jeśli ma chodzić płynnie i mieć androida to brałbym od razu. Jeśli chcesz jeszcze taniej, to polecam Alcatela pop C7, którego sam posiadam (kosztuje bodajże 400/500 zł), ale bez roota za wiele nie zdziałasz. Sam w sobie chodzi płynnie, ale jest wgrane za dużo niepotrzebnego syfu, typu audioteka, jakieś konwertery (nie wiem do czego służą), trzy różne programy GPS (nie wiem po co) itd. Po zrootowaniu i usunięciu niepotrzebnych programów nie straciłem gwarancji, a telefon chodził o niebo lepiej. Minus tego telefonu to obudowa i dotyk z kiepskiego materiału, które łatwo zniszczyć, połamać. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisz tylko w jakim przedziale cenowym chcesz telefon i Ci powiem co możesz dokładnie kupić.

 

@up

 

Znam kilka osób które mają ten telefon (Xperia M2). Chyba najgorszy telefon jaki trzymałem w ręku.

 

 

 

Dla mnie z androidów najlepsze są Samsungi Galaxy S

 

Sam mam Galaxy S5 i powiem Ci, że nie spotkałem się z lepszym telefonem. 2 gb ramu, 4- rdzeniowy procesor 2,5 GHz, wbudowana pamięź 16GB + możliwość włożenia karty Micro SD do 64 gb, wyświetlacz 5.1 cala. Cena na allegro 1600 zł

 

 

 

Wiem wiem- bardzo wysoka cena, ale jak dla mnie telefon wart ceny. Tysiące funkcji, różnych bajerów itd.

 

Możesz ściągnąć sobie Fifę 15, podłączyć 2 pady bezprzewodowe i napierdzielać z kumplem (z tego, co czytałem i oglądałem to samo możesz robić z GTA)

 

 

 

Jeśli coś z niższego przedziału cenowego to Galaxy S4, a jeśli niżej to Galaxy S3.

 

 

 

Dodam, że miałem kiedyś Iphone 4- przy Galaxy S5 to marna zabawka ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mam być szczery polecam Ci sony xperie s.

 

Telefon spełnia swoje wymagania, aparat ma ponad twoją normę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nokie wogóle telefony z systemem windows są do bani.

 

Miałem nokie lumie z systemem windows i się wieszała do póki nie rozwaliłem gniazda.

 

System android o wiele lepszy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Apple Iphone 6 gold :crazy:

 

 

Dość drogi ale co słyszałen zapowiada się superowy telefon  :panda:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lamusie polecam:

 

1. HTC ONE X - chodzi już w przystępnych cenach (żadnych 500 i 600)

 

2. Szajsung Galaxy S3 (nówka sztuka 800 PLN) - dobra bateryjka

 

3. Hmm, dla Ciebie i tak najlepsza jest NOKIA disConnecting people 3310, sorry androida nie ma ale ogarniesz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Polecam Lenovo a820. Jestem posiadaczem tego telefonu i działa bez zarzutu.

 

 

 

Cena:360-450 zł. Posiada Dual-sim, aparat 8mpx... procek 4x 1.2, 1 gb ram więcej na: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lenovo/a820/

 

 

 

 

Też polecam Lenovo (IBM). Jedyny konkurent Apple i Windowsa. Polecam go dlatego iż są od zalania dziejów na rynku, prawie ramie w ramie z Apple i Windowsem.

 

 

 

 

 

Jeśli coś ma mieć androida to tylko Lenovo. Jak Windowsa to obojętnie który, byle by Tobie pasował. Apple.. no cóż.. You go with the flow, or you're left behind :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też polecam Lenovo (IBM). Jedyny konkurent Apple i Windowsa. Polecam go dlatego iż są od zalania dziejów na rynku, prawie ramie w ramie z Apple i Windowsem.

 

 

 

 

 

Jeśli coś ma mieć androida to tylko Lenovo. Jak Windowsa to obojętnie który, byle by Tobie pasował. Apple.. no cóż.. You go with the flow, or you're left behind :P

Nie prawda i co ty wypisujesz ? Lenovo nie ma tylko androida!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie prawda i co ty wypisujesz ? Lenovo nie ma tylko androida!

 

 

 

 

Nie prawda bo ty tak napisałeś czy co? Poczytaj dokładnie na necie, bo ja teraz spradziłem by się upewnić. Lenovo dopiero 18 Marca 2015 ogłosiło że będzie wypuszczać pierwszy telefon z Windowsem w lato tego roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam PENTAGRAM Monster wielka batetia system 4.2 wyświetlacz 4.0 aparat 8 ram 768mb wbudowana pamiec 4gb. Polecam telefon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mati ja mam Szajsunga Galaxy Ace 4, to takie mini s5 i gitara. 

 

Amoled, 5pixow, duza pamiec nawet jak bez karty sd. 

 

Nie wiesza sie, jest duzy dosyc, (4,5 cala). Uzywane stoja po 300-600 złotych. (zalezy od stanu) Ja mam swoj z salonu, ale gdy chcialem go sprzedac to mi dawali minium 400 zl. A telefon gitarka ogolnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...