Skocz do zawartości
Procentowy

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Pożegnanie z "Procentami".

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy Cie Aruś nie lubiłem, szkoda, że tak długo czekaliśmy na to odejście  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                             

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nieeeeeeeeeee! Wracaj... Bez takich żartów ;( Będzie nam Ciebie brakowało.. Tak więc, trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym. Masakra normalnie się wzruszyłam po tym co napisałeś.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Różnie bywa w życiu. Nie wszystko jest tak jakbyśmy chcieli. Przykro mi, ale mus to mus. :cray:

 

 

 

 

 

 

Większość się domyśliła, że to wszystko to żarcik z okazji dnia mężczyzn Prima Aprilisa. :P Poczytałem miłe i te złe opinie na mój temat, szczególnie od naszego @Malu  :opera: . Miło to wszystko się czytało, ale spokojnie. :P Ja nigdzie się nie wybieram. :P Aż tak szybko się mnie nie pozbędziecie. :P 

 

 

 

Tak, więc myślę, że chociaż trochę żarcik się udał i przez chwilę pojawił się uśmiech, bądź w niektórych przypadkach smutek na twarzy. To wszystko co pisałem o tym, że moje zdanie się nie liczy to jest nie prawda oczywiście. Współpraca idzie pełną rurą i wszystko układa się tak jak należy na Administrację. 

 

 

 

Sport rozwijam i trenuję kilka razy w tygodniu i to mi wystarcza. Pasja, pasją, ale forum jest moją drugą czynnością dla której poświęcam również sporo czasu. Widzę, że to doceniacie, więc przyłożę się jeszcze bardziej. 

 

 

 

Jestem z wami już kawałek czasu i zrobię wszystko by za te kolejne kilka lat być tutaj z wami. Starszy, bardziej doświadczony i mocniejszy, by Multi-head wypiął się na sam szczyt sieci CS'a. ;))

 

 

 

Dziękuję wszystkich i pozdrawiam tych, którzy się dali wrobić i tych, którzy się wszystkiego domyślili. Hehehe. ;))

 

 

 

 

 

 

Buziaki  :wub:  :wub:  :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...