Skocz do zawartości
Procentowy

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Pożegnanie z "Procentami".

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

 

 

 

Taka mała jedna informacja z mojej strony. Może wiele z was się ucieszy, może ktoś nie. Nie wiem jest mi to już obojętne. Mam tego wszystkiego dość. Moje zdanie tutaj się już nie liczy poniekąd. Większość decyzji odnośnie forum jest podejmowana bez mojej wiedzy i jakiej kolwiek informacji. Lekko ujmując czuje się już tutaj nie potrzebny. Pracowałem na tym forum 2 lata z kawałkiem, na serwerach byłem ciut wcześniej. Przyjąłem wczoraj nowego technicznego by zrobił porządek na forum, gdy ja już tym nie będę się mógł tym zajmować, bo odchodzę. Odchodzę i kończę przygodę z CS'em. Chcę przywiązać więcej uwagi do sportu i tego co mi wychodzi najlepiej. Moderatorów zostawiam wam dobrych i aktywnych, jednak z najlepszych ekip Moderatorów jakich miałem okazję pilnować i współpracować. Naprawdę ekipa jedna z najlepszych. Nie wiem kto zastąpi mnie na stanowisku Super Moderatora, ale liczę, że będzie to osoba pracowita i aktywna. Forum na chwilę obecną potrzebuje kilka poprawek, poprawiłem co nieco, lecz teraz niestety odpowiedzialność spada na Technicznego. Chłopak zna się na rzeczy, więc problemu nie będzie. Nie chciałbym również by ktoś pomyślał, że decyzję podejmuję dlatego, że mi się znudziło bądź nie otrzymałem żadnego awansu od kiedy otrzymałem Super Moderatora. To nie jest powód. Rozmawiałem z @aquax wczoraj późnym wieczorem i robił wszystko bym został, naprawdę to cenie, ale nie mogę. Mój czas się tutaj skończył. Mam nadzieję, że rozwiniecie się jeszcze lepiej i będzie jedną z najlepszych sieci ostatni lat i nikt wam przez długi okres tego nie zabierze. Współpracowało mi się z wami super, atmosfera czasami doprowadzała mnie do łez, oczywiście tych pozytywnych. Pozdrawiać i wymieniać poszczególnych osób nie będę to poznałem tutaj tyle super ludzi, że szkoda by było kogoś przeoczyć.

 

 

 

Dziękuje za szerokie zaufanie i powierzenie mi tak wysokiej funkcji z tak olbrzymimi uprawnieniami na forum. Dziękuję za te 2 lata współpracy. 

 

 

 

Pozdrawiam, @Procentowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ojjjjj nie nie rób mi tego! :( ajj mój imieniku ! powodzenia ze sportem mam nadzieje ze uda Ci się osiągnąć cel :) zaglodaj jak najwiecej ;)

 

czy nie potrzebny ja nie wiem zawsze kazdy potrzebowal twego wsparcia! 

 

3maj sie i powodzenia! imieniku! :) 

 

 

 

zapamietaj te nasze ostre wejscie ma fote ! ja i ty :) 

 

 

 

http://zapodaj.net/f328f63df718a.jpg.html oto link :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dam się nabrać, znam to, tak samo w tatmym roku zrobił n-ty, wszyscy się rozczulili a okazało się że to żart, także się nie żegnam bo wiem że w przeciągu najbliższych dni będziesz znowu posiadaczem rangi Super Moderator ;))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Areczek odchodzi ? :o Ale widzę, że mamy takie same hobby :spiteful: Będzie nam Ciebie napewno brakować. :( Tyle slabych graczy tam na serwerach zostało.. Szczególnie @happy. Haha.. Wchodź czasem na Steam'a popiszemy sobie.. Może zbocimy nie raz botów jeszcze. Ale jak to żart to Cię zabije. A raczej tak, bo 1 kwietnia.. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po zeszłorocznym numerze nie uwierzę :P 

 

 

 

btw. Jeśli to ściema to moglibyście coś nowego wymyślić, a nie próbować nabrać "starego misia na sztuczny miód" :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście ja i @R4d3k uważamy, że jest to żart :).

 

Jeszcze wczoraj wszystko było znakomicie, a dziś (i to jeszcze w dzień prima aprilis) miałbyś odejść? Szczerze w to mocno wątpimy ;).

 

 

 

Procencik ma uprawnienia, żeby sobie zmienić/odebrać kolorek, także wybaczcie, ale my z Radziem się nie damy w to wrobić :).

 

Nie żartuj sobie i wracaj do nas Arku! :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pic na wodę fotomontaż , nie wierze w to co jest tutaj napisane. Fajny żarcik na prima aprilis ;) Nie świruj i zmieniaj kolor na Zielony z gwiazdkami lepiej ci w nim . Poza tym nie widzę żadnego kandydata na Twoje Stanowisko ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahah :D

 

1 kwietnia, Procentowy naprawdę się postarałeś :) Jak się to czyta co napisałeś to można się wkręcić, kolorek zmieniony, wszystko miodzio ^^

 

A co do tego kolorku to nie pasuje on do ciebie, nie wiem jak inni ale dla mnie zawsze byłeś zielony i wracaj szybko do tego kolorku ^^

 

 

 

Pozdrawiam Norbi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...