Skocz do zawartości
blurred

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Takie małe pytanko... (Ranga Premium)

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać gdzie są       COTYGODNIOWE LOSOWANIA NAGRÓD !

 

 Skoro zapłaciłem pieniądze jak i wszyscy, którzy mają tę rangę i jest to napisane w ofercie to może byście dotrzymywali słowa i to robili ? Nie wiem kto się tym powinien zajmować, ale strasznie się opierpapier... Od 9 stycznia nie ma, ani 1 losowania. Jak n-ty to ogarniał było git, po jego odejściu wszystko ucichło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolor czerwony tylko dla administracji ;)

 

 

Też mnie to zastanawia. Miałem miesiąc rangę i ani jednego losowania

 

Raz widziałem nagrodę miesiąca za styczeń jednak to było tylko 5min i Morel to usunął (temat)

 

 

Przecież to wygląda na oszustwo internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Były losowania - wyświetlało 3 strony osób z Premium. Nikt się tym nie zajmuje - sami widzicie jak wszystko wygląda. Nie dziwię Wam się. Widocznie sieć na chce na tym zarobić. O braku szacunku do klienta nie wspominając. Pytałem czy mam dalej robić losowania. Stwierdzono, że bedzie wszystko ogarnięte.

 

 

 

Coraz ciężej mi dostrzec gdziekolwiek współpracę administracji. Każdy jest skupiony na sobie. Tak to niestety wygląda na tę chwilę. Wyścig szczurów trwa...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...