Skocz do zawartości
Teez.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Dzięki za wszystko. :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Uciekam od Was. Powodów jest wiele, ale głównym jest brak czasu i sporo nauki. MH jest pierwszą siecią, na której zostałem dłużej niż miesiąc. Chcę podziękować za zaufanie i szansę na objęcie tych funkcji, których miałem. Wiele ciekawych osób poznałem i myśle, że dalej przez wspólną grę będziemy trzymać kontakt. :-)

 

 

Chciałem podziękować kilku osobom przez które moja obecność została wydłużona na forum,

 

@Malu, @nynek, @R4d3k, @Danke:*, , @Strajk, @Procentowy, @Trik3r, @555_dni, @knoppcio, , @Wandi, @heaVeN., Livio, zapewne o kimś zapomniałem za co przepraszam. :)

 

 

A w szczególności Shooter. :-)

 

 

 

 

 

 

Trzymajcie się. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ty odchodzisz?! No nie wierzę, ale to Twoja decyzja, więc dzięki za wszystko i trzymaj się :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aż mi się wierzyć nie chce, że nasz kochany teezik odchodzi :shok: :papapa: 

 

 

 

Trzymaj się ziomeczku :friends: Powodzenia w życiu :drinks:

 

 

 

Łapa 8)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzymaj się cycu ;) Będzie mi Cie bardzo brakowało ;)  

 

Nie zatrzymuje Cie tylko, że odchodzisz ze względów prywatnych. Chce dla Ciebie jak najlepiej ;) Może Ci się uda i wpadniesz na zlocik.  

 

 

 

Zobaczymy się jeszcze nie raz, odzywaj się czasem :) 

 

 

 

4lq6nm.png2iqzhjs.png

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Aż zakręciła mi się łezka w oku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Teez. no oszalałeś? :(.

 

Z kim ja teraz będę współpracować? :D.

 

 

 

No, ale jak muś to muś :(. Też Ci dziękuję za wszystko, a szczególnie za to, że mogłam poznać tak ciepłą osobę jak Ty ;).

 

Mam nadzieję, że kontakt zostaje i zostanie między nami. :).

 

Dziękuję też za to, że poświęciłeś tyle czasu dla sieci. Takie osoby jak Ty bardzo się ceni.

 

 

 

Powodzenia w życiu prywatnym i wiesz gdzie mnie szukać w razie co! :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja pindole ! Ja ujrzałem słońce !

 

Nigdzie nie odchodzisz... A lekcje spisuj ze stron internetowych ! Polecam :D No Ty kurde nie masz prawa odejść ! :(

 

Będzie nam Cię brakowało. ;) Bo zawsze było Cię pełno na forum. A teraz to bajka.. =/ Narazie botku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...