Skocz do zawartości
z.r.a.z.

raz zrazie śmierć.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Zbigniew Rafał

 

 

 

 

 

2. Kontakt: STEAM (godziny wieczorne), PW(godziny 9-17)

 

 

 

 

 

3.. Lokalizacja: Wrocław / Lublin / Leżajsk - zależy od dnia tygodnia

 

 

 

 

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): W dni od poniedziałku do piątku jest to przynajmniej 4-5h, siedzę sobie w pracy i nie mam zablokowanego dostępu do MH.pl. Weekend? Jak nie poszaleję wieczorem to też około 3-4h.

 

 

 

 

 

5. Posty (min.200 sensownych): Postów mam ponad 320, nie wiem ile z tego jest sensownych, ale  staram się nie spamować.

 

Czasami zdarzy mi się komentarz oderwany od rzeczywistości, ale na pewno związany jest z założonym tematem.

 

 

 

 

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc, czasami zdarzy się taki urwipołeć, który nam post pod postem smaruje, z kolei inny przydzwoni niezłą wiązanką - tego typu sprawy trzeba dusić w zarodku. Bywa i tak, że ktoś temat napisze nie w tym dziale co trzeba lub wisi nam otwarty wątek... nie chcę poprawiać jakości bo jest wysoka, chciałbym czasami odciążyć innych.

 

 

 

 

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Tam gdzie będzie potrzeba. Podejmując się zadania muszę być przygotowanym na każde ewentualności.

 

 

 

 

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam, jednak musi być chęć współpracy z obu stron.

 

 

 

 

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Systematyczność zdecydowanie - jako redaktor mam ustalone ile artykułów i co ile piszę, w wolnej chwili piszę na górkę, a wrzucam we wcześniej ustalone dni. Terminów dotrzymuję, jeśli natomiast chodzi o cierpliwość - ma swoje granice.

 

 

 

 

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Jedno? Chyba jedno. Odpracowane z nawiązką.

 

 

 

 

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Trzydziestka na karku. Wiele osób zapyta co taki staruch chce, czego tutaj szuka? Jestem osobą, która woli pograć w piłeczkę jak jest ładna pogoda, cs'a jak mniej ładna. - no pozostało z dzieciństwa i jeszcze parę lat pogram! Lubię porządek i uczciwość oraz przejrzyste zasady, jak regulamin jest nieprzejrzysty to zawsze staram się wytknąć błędy, gdy nie ma na to reakcji to wykorzystuje dane luki, by pokazać, że jednak coś trzeba z tym zrobić. Mam trochę dziecka w sobie, mimo że praca poważna. Zainteresowania? Perkusja, medycyna, biochemia, metafizyka.  / Nie wiem czy jest to wystarczająco rozbudowana wypowiedź, ale uważam że to powinno wystarczyć.

 

 

 

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak, byłem kiedyś współwłaścicielem pewnej akcji ceesowej :) Moderatorem byłem ponad rok, jednak nie ukrywam, że MH forum jest o wiele bardziej rozbudowane... idealne dla ambitnych! Edit: skrypt nie jest ciężki... trochę czasu na przypomnienie i śmigam :D

 

 

 

 

 

Podanie składam bardziej z ciekawości, opinii na mój temat, niż ogromnej chęci bycia moderatorem. Uważam tę funkcję za dość ważną i zdecydowanie potrzebną. Skłamałbym mówiąc, że nie chciałbym spróbować swoich sił, chcę - dlatego właśnie, dla tych dwóch powodów: spróbowania sił i ciekawości piszę to podanie.

 

 

 

No to spamować mi na dole! :D

 

 

 

z.r.a.z.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

...Trzydziestka na karku. Wiele osób zapyta co taki staruch chce, czego tutaj szuka?...

 

 

 

 

 

 

 

Licz się ze słowami ;P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na tak, 

 

+ Wymagania spełnione,

 

+ Odwalasz dobrą robotę w redakcji,

 

+ No i oczywiście to "doświadczenie" sugeruje, że jesteś ogarnięty :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie tak! 

 

Osoba, która przykłada się do tego co robi. Jest często widziany na forum, tak samo często udziela się w jakiś tematach. 

 

Poza tym jest u nas długo, jest to pewna osoba, która ma już jakieś doświadczenie. 

 

Przy okazji widać, że podanko napisane starannie, co również uznaję za duży plus. :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie jestem na tak. Ambitna i mega ogarnięta osoba. Jeko redaktor radzi on sobie świetnie i myślę, że na stanowisku moderatora równie dobrze sobie poradzi. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekałem na wypowiedzi innych, więc i ja coś dorzucę.

 

 

 

Na wstępie podkreślę, że jesteś już dosyć długo na sieci, więc mam nadzieję, że swoim obeznaniem i doświadczeniem zależy Ci na tej randze i funkcji, a nie tylko na kolorku. :P. Wyróżniasz się na forum, dogadujesz się z ludźmi, nie masz konfliktów, wypowiadasz się sensownie. Podanie napisane w bardzo przyjemny i sensowny sposób, jesteś osobą bardzo aktywną, udzielasz się w życiu forum, co widać. Kolejnym plusem, a w sumie zaletą jest to, że posiadasz rangę redaktora, ale pamiętaj aby jej nie zaniedbywać.Jedynym minusem jest to, że nie widzę Cię na całym forum, ale poprawisz to. Masz moje tak, powodzenia! :)

 

 

 

Osobiście chciałbym współpracować z kimś takim, Zbyszek! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak bo tak.

 

 

 

Wymagania nie są ważne bo i po co? Co za różnica czy ktoś ma 50 postów czy 500?

 

Lokalizacja? Ja rozumiem, że jak ktoś mieszka w Sosnowcu to nie będzie pełnił żadnej funkcji. Ale nie przesadzajmy z tym...

 

Jest to Leń, który nic nie robi, nawet w pracy, więc wykorzysta ten czas na forum.

 

Nie wiem czy jest ambitny, skoro bierze się za jakąś funkcję na tej sieci, ale jak zwał, tak zwał :v

 

 

 

Trochę stary. No ale skoro sam chce, to czemu nie?

 

 

 

Tak, jak mówiłem wcześniej, jestem na tak bo tak.

 

 

 

 

 

(Kiedy to obiecane piwo za pozytywną wypowiedź? :nynek:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba zaangażowana w życie forum, kulturalny, poprawnie pisze. W Twoim przypadku te 320 postów to jeszcze ujdzie, ponieważ widać Twój wkład. Na pewno sobie poradzisz, więc życzę tylko powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ijo na tak Zbyszek o imieniu Rafał to dobra ogarnieta pomocna aktywna morda i wiele wiecej cech 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Łooo tego to się nie spodziewałem.

 

 

 

Jestem jak najbardziej na tak, podanie czytałem już 3 razy i dalej mi się nie nudzi, jest schludne i oryginalnie napisane. :)

 

Idealna osoba na ta stanowisko, dodam jeszcze, że potrzebna jest pomoc w moderacji forum ponieważ dwie osoby wszystkiego nie ogarną. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zraziu, przyjacielu, oczywiście, że jestem na tak!

 

Powodów uzasadniających moje poparcie jest wiele, a wypisywanie ich wszystkich mogłoby zająć godziny, ale to, co jest najważniejsze w moim odczuciu to to, że jesteś z Wrocławia, Lublina i Leżajska!

 

A tak mówiąc poważnie... Twoja kandydatura jest zaskakująca i jednocześnie jest strzałem w dziesiątkę. Język polski opanowałeś na tip-top, a to jest moim zdaniem bardzo istotne przy sprawowaniu tej funkcji.

 

Trochę osób zdezerterowało (tak, @@Silverka, nadal płaczę za Tobą) i ciężko mi znaleźć lepszego kandydata niż Ty na obecną chwilę.

 

Powodzenia!

 

 

 

Liczę, że będziesz karcił młodzież za wszystkie "włonczać", "włanczać", "co tu pisze" i "ktury", ale to tak przy okazji :)

 

 

 

P.S. Zapomniałabym... Ten ancymon, Loveusz będzie miał przynajmniej kogoś ogarniętego do pomocy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spodziewałem się, że ktoś zaskoczy tak pozytywnym podaniem. Niewiele mi o Tobie wiadomo, dlatego daleko idących wniosków nie wyciągam. Żeby nie było tak kolorowo - mimo sporego stażu na forum jesteś osobą raczej anonimową, choć Twoja aktywność w redakcji ostatnimi czasy zmienia wszystko w odpowiednim kierunku. W 100% na tę rangę na pewno nie zapracowałeś, ale podaniem przekonujesz. Chciałbym kiedyś zamienić z Tobą zdanie. Masz moje małe tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to zraz, parę słów ode mnie. Nie za dobrze Cie znam, nigdy nie miałem okazji z Tobą zamienić słowa na jakiś konkretny temat, ale z tego co widzę na forum jesteś bardzo aktywną osobą, miła, kulturalna, zabawną no i umiejąca posługiwać się językiem polskim i interpunkcja jak to na moderatora przystało. W dziale redakcji twoje artykuły są bardzo schludnie i przejrzyście opisane z których można się dużo dowiedzieć i z miła chęcią się je czyta, to świadczy o tym, że wiesz co robisz. Dużym plusem jest też Twój wiek i doświadczenie w byciu moderatorem. Tak więc ode mnie masz tak, powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozpisywać się nie będę, grałem kiedyś z Tobą parę razy chyba nawet mixa. Pozytywna osoba, kandydata lepszego nie znajdziecie, chyba, że ktoś ze starej ekipy się odezwie. Masz moje tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...