Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

"Randkowy wywiad" - Poznajmy bliżej Astroe! ;)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dzisiejszego południa (pisane wczoraj wieczorem) mam zaszczyt przedstawić Wam wywiad z @astroe, który niedawno przejął stery opiekuna nad serwerem DD2+COD+BF4. Ma duży zapał oraz chęci do opiekowania się nad nim. Serdecznie zapraszam do przeczytania lektury z naszym opiekunem, w której ukaże się on przede wszystkim jako osoba dojrzała oraz pokaże swoje prawdziwe oblicze. O tym oczywiście możecie przekonać się sami czytając poniższy materiał!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]PS. Przeczytając 1/4 wywiadu dowiecie się dlaczego pierwsza część tytułu tematu została nazwana "randkowym".

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Puk, puk. Jesteś już może po drugiej stronie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Już tak :). Trochę się przeciągnęła godzina rozpoczęcia za co bardzo Cię przepraszam. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ma problemu, nie jestem zła. Jak tam się czujesz, jak minął dzień?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wstałem o 12 po ciężkim tygodniu i jeszcze cięższym piątku, pojechałem po drewno kominkowe dla sąsiada. Po powrocie pobłąkałem się bezcelowo po podwórku, pojechałem do Wrocka, wróciłem, zrobiłem pizze i tak oto kończę obiado-kolację pisząc wywiad z najlepszą dziennikarką na sieci.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oho, dziękuję Ci bardzo za komplement, ale tak właściwie to dlaczego uważasz mnie za najlepszą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czytałem sporo wywiadów, jednak lektura Twoich jest dla mnie najprzyjemniejsza. Zazwyczaj oddaję się temu wieczorem, no chyba że za dnia znajdę czas by to zrobić, ewentualnie gdy wracam autobusem, a bateria jest w stanie wytrzymać taką ilość tekstu.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się, że podobają Ci się moje wywiady! Miło usłyszeć takie słowa jakie skierowałeś przed chwilką i powiem Ci, że motywują mnie do dalszej pracy redaktorskiej :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Piszę jak jest, cieszę się, że mnie zarezerwowałaś jak tylko napisałem w temacie, że chciałbym udzielić wywiadu w celu poznania mnie na sieci. Nie jestem już przecież takim świeżakiem, więc chciałbym, by ludzie czegoś się o mnie dowiedzieli, tym bardziej że ostatnio dostałem spory awans, którego prawdę mówiąc się nie spodziewałem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze powiedziawszy ułatwiłeś mi pracę w tej chwili, bo w tym momencie miałam przejść do tematu o Twojej osobie. Prosiłabym Cię więc, żebyś opowiedział coś o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie łatwym zadaniem jest opisywanie siebie, tym bardziej że mają być to suche, nie interesujące nikogo fakty. Zacznę więc od początku: Jestem Błażej, znajomi mówią do mnie Kwiatek, od nazwiska. Pochodzę z Wojnowic, jest to mała wieś w drodze z Wrocławia na Oławę. Mam 19 lat, w październiku skończę 20. Uczę się w Technikum Logistycznym nr 12 we Wrocławiu na ulicy Jana Władysława Dawida. Aktualnie uczęszczam do klasy 4 Tla. Mam starsze rodzeństwo, brata oraz siostrę, jednakże nie utrzymujemy zbyt dobrego kontaktu ze względu na wiek w którym są. Brat ma 10 lat więcej, 2 dzieci i jest po rozwodzie, siostra zaś jest rok po ślubie, więc widzimy się w święta, urodziny. Myślę, że wystarczy tyle, nie chcemy przecież, by nasi czytelnicy usnęli czytając nudne wywody.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak to nazwałeś "nudnymi wywodami" bym tego nie nazwała. Mówisz, że jesteś w 4 klasie technikum? To maturę będziesz niedługo pisać, prawda?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, maturę oraz testy zawodowe, jednak nie obawiam się ich, próbne poszły mi dostatecznie dobrze, by nie musieć teraz o tym myśleć. Za 30 dni roboczych mam końcowe wystawienie ocen, więc tego bardziej się obawiam niż nic nie znaczących świstków, z których jedynym ważnym jest dostanie papierów o kwalifikacjach zawodowych.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, to gratuluję i życzę Ci dużo sukcesów! Co planujesz po technikum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Po technikum mam zamiar iść do pracy w Siechnicach, w zakładzie TiM. Mam zamiar zarobić sobie jakąś kwotę na pokrycie studiów zaocznych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na kierunku pt: Systemy logistyczne. Następnie mam zamiar pracować, a w weekendy studiować. Mam nadzieję, że uda się pogodzić te dwie sprawy.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że ambitność jest u Ciebie spora, a to wielki plus. Jakieś marzenia może masz, które chciałbyś zrealizować w przyszłości prócz studiowania i pracy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym zakupić jakiś samochód, moim marzeniem jest Toyota Celica w wersji GT, nie jest to drogie autko, jednak chwilowo jest po za moimi możliwościami. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, będę takim cackiem jeździł od października 2015 roku.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. To widzę plany w miarę poważne są, a czy jest jakaś wybranka serca? :>

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kręciłem z na prawdę miłą, kulturalną dziewczyną, wszystko szło dobrze do momentu aż na studniówce nie zrobiła pewnej gafy, po której nie mogłem nawet na nią spojrzeć, by nie poczuć delikatnego wstrętu. Tak więc drogie Panie - jestem wolny, można się za mnie zabierać ^^[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, rozumiem, więc nie będę pytać o szczegóły. Hmmm, może zechcesz zdradzić naszym Paniom jak wyglądasz skoro mają się za Ciebie brać? :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jejku. Madziu. Jak możesz nie wiedzieć jak wyglądam, przecież codziennie przeglądasz po 10 razy mój profil, mam tam na obrazku swoją morkę. Jakimś cudem nie wyglądam na niej źle, więc dodałem ją jako avatar na forum. Jeśli jesteś zainteresowana to mogę podrzucić zdjęcie jakieś aktualne, właśnie ze studniówki :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pamiętaj, że nie chodzi tutaj o to, że ja Cię już widziałam tylko o to, by inne Panie z naszego forum Cię zobaczyły :). Kto wie? Może którejś się spodobasz?! Także śmiało podrzucaj jakieś większe zdjęcie!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Miało być ze studniówki, ale niestety usunąłem pliki z dysku jak zgrywałem je sobie na pendrive, szkoda że gdzieś go zapodziałem. Jednak masz tutaj zdjęcie sprzed 2 dni, na którym siedzę z koleżanką we wsiobusie. Trochę czerwonawy jestem, ale od razu mówię, że nie byłem pijany tylko przeziębiony, a jak wiadomo, przed maturą każdy dzień w szkole jest ważny.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2pzlf1t.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uuuuu... No, no... Dziewczyny brać się za niego xD!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak xD. Wszystkie Panie mające problemy ze wzrokiem zapraszam, taki gość to jest coś :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, ładny rym. Widzę, że skromność pierwszego stopnia?! xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Heh :). Z natury jestem nieśmiały i skromny, no ale skoro mam się przedstawić, to wypadałoby to zrobić z jak najlepszej strony.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No oczywiście! Jeśli już temat o kobietach to napisz jaka powinna być dla Ciebie ta wymarzona względem osobowości i wyglądu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]^^ Teraz chyba powinienem napisać, że wygląd się nie liczy itd, lecz jak na moje rozumowanie, nikt nie zwiąże się na stałe z osobą, która mu pod żadnym względem nie odpowiada fizycznie. Rozumiem, że charakter jest ważny, lecz wygląd też sporo robi. Moja wymarzona partnerka. Powiem Ci, że ciężkie pytanie zadałaś. Lubię jak kobieta się uśmiecha, nie sztucznie, zaś szczerze. Nie powinna się niczego wstydzić przy partnerze, przecież kiedyś będą ze sobą na stałe, zestarzeją się razem, więc lepiej pokazać jakim się jest na prawdę, zamiast się zgrywać by kogoś omotać, a później pokazać swoje prawdziwe oblicze. Teraz przejdę do wyglądu, bo tak na prawdę tylko te cechy są dla mnie istotne przy wyborze interesującej mnie dziewczyny. Wymarzona dziewczyna ma tak do 1.65cm wzrostu, by móc włożyć spokojnie szpileczki na ważniejszą imprezę (mam 1.86 i jestem nie wątłej budowy ^^), super by było gdyby miała czym oddychać (nie chodzi mi tutaj o nos) oraz by móc za co złapać (a tutaj nie chodzi o ręce). Nie jestem wymagający jak widzisz tylko po prostu nie odpowiadam potencjalnym kandydatkom. Temat ciekawy, aczkolwiek zaczyna to brzmieć jak na jakimś tanim portalu randkowym :). Tak bardzo chcesz mnie zeswatać z jakąś Panią z multi-head.pl?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uuuu, pojechałeś po całości xD.

[/align]

 

[align=center]Owszem, chcę. Z natury jestem bardzo pomocna i powiem Ci, że połączyłam ze sobą kilka par, więc może i tym razem się uda dzięki temu wywiadowi?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj ciężko będzie raczej. Myślisz, że mamy na sieci jakąś desperatkę w wieku podobnym do mojego?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powinna się jakaś znaleźć, hehe. Tak szczerze - chciałbyś tego?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz, jestem teraz w wieku gdzie na wszystko brakuje czasu, pieniędzy, chęci. Dobrze jest mieć dziewczynę, można z nią super spędzić czas itd, jednak nie tak dawno, bo w połowie stycznia jeden związek zakończyłem, więc trochę szybko bym zaczął kolejny. Nie uważasz, że nie warto się spieszyć w sprawach serca :)?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Racja, podzielam Twoje zdanie. Dla każdego druga połówka istnieje i nie warto się spieszyć, bo prędzej czy później przyjdzie czas na miłość. W zasadzie to dla Ciebie u partnerki byłby ważniejszy wygląd czy charakter?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak jak Ci wcześniej napisałem, te 2 cechy charakteru muszą występować, bez tego nawet nie widziałbym potrzeby zaczynać nowego związku. Co by pozostało, gdybym związał się z piękną kobietą, nie ze względu na jej charakter, lecz tylko i wyłącznie ze względu na jej wygląd? Przecież gdybyśmy się starzeli, nie pociągałaby mnie, w jej charakterze nie podobałoby mi się nic, więc prócz przyzwyczajenia do tego, że jest ktoś obok mnie, nie trzymałaby mnie żadna siła by nie odejść. Na mój tok rozumowania, może błędny, jeśli ktoś zabiera się do flirtowania z jakąś dziewczyną, tylko ze względu na wygląd, nie jest warty bycia z nią. Po kilku latach wymieni ją na młodszą lub będzie ją zdradzać. Jak dla mnie więc charakter jest znacznie ważniejszy od wyglądu, mimo iż uważam że najlepiej jest, gdy obie te cechy są w tej wybrance.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Sporo prawdy w tym, co napisałeś. Ciekawi mnie gdzie zabrałbyś swoją wybrankę na pierwszą randkę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tutaj to trzeba chwilę poedukować ^^ W sumie zależałoby to od tego jak bardzo bym tę wybrankę znał. Jeśli byłaby to znajomość krótka to zapewne do pijalni czekolady w celu bliższego poznania, jeśli dłuższa, to musiałbym to przemyśleć, nie byłoby to banalne wyjście jak do kina czy restauracji. We Wrocławiu takim miejscem mogłaby być np fontanna obok Hali Stulecia, ewentualnie na placu Jana Pawła II, lecz są to miejsca dosyć oblegane wieczorami, szczególnie latem. Może więc zabrałbym ją do Ogrodu Japońskiego? Piękne widoki, spokój, można się powoli przechadzać koło natury, brak kolejek, nie ma też tłumów ze względu iż młodzież nie przepada za takimi miejscami. Może to trochę staroświecko wyglądać, lecz myślę iż Ogród Japoński byłby idealnym miejscem :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]OK. Mam ostatnie, ale zarazem ciężkie pytanie. Gdybyś był w związku z kobietą ponad rok to byłbyś w stanie zrezygnować dla niej ze znajomych/przyjaciół?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj, tylko gdybyśmy się gdzieś przeprowadzali. Mam 2 świetnych przyjaciół, na tę chwilę nie zrezygnowałbym z nich za nic w świecie. Ograniczyłbym może kontakt w jakimś stopniu, lecz nie zerwałbym go całkowicie. Raz na dwa tygodnie przecież na spokojnie mógłbym się z nimi widywać. Kiedyś słyszałem, że kobiety przychodzą i odchodzą, przyjaciele są na całe życie. Może coś w tym jest, jednak po co rezygnować z jednego, by mieć drugie? Jeśli kobieta jest tą jedyną i ja dla niej jestem kimś więcej niż przelotnym romansem czy przelotną znajomością przed następnym chłopakiem to zrozumie przecież, że nie można kogoś zmusić do tego, by z dnia na dzień przerwał z przyjaciółmi kontakt. Związek opiera się chyba przecież na kompromisach :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadzam się. Dobra, koniec tematu o tych kobietach, ile można :).

[/align]

 

[align=center]Hmmm... Co byś zrobił gdybyś dostał możliwość stania się niewidzialnym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj xD. Tu mam takie podzielone myśli xD. Jedne krążą przy tematach nieprzeznaczonych dla osób, które nie mają ukończonych 18 lat, inne są dziwaczne. Tych +18 nie rozpiszę, co do tych dziwnych, ugadałbym się ze wszystkimi znajomymi i w ostatnim momencie odwołałbym wizytę, by posłuchać i popatrzeć jak zachowują się gdy mnie nie ma, czy mnie obgadują itd :D. Innym pomysłem byłoby pójście do kogoś za kim nie przepadam (np do nauczycielki od matematyki) i straszenie jej przez cały dzień i calutką noc tak, by zeszła na zawał przy aplauzie całego szpitala :D. Nie no xD. Marzenia na bok, proszę następne pytanie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, zakręcony Błażej z Ciebie!

[/align]

 

[align=center]Kolejne pytanie chcesz - okey. Jaka jest w Twoim życiu najbardziej szalona rzecz, którą kiedykolwiek zrobiłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem szczerze, że właśnie sobie uświadomiłem jak nudny tryb życia prowadzę. Nie mam żadnej ciekawej i zarazem dosyć świeżej historii, która mogłaby zachęcić czytelników do czytania materiału dalej. Pamiętam jednak jak około 8 miesięcy temu postanowiliśmy z kolegami (Ci 2 przyjaciele z tematu co byś zrobił gdyby dziewczyna itd.) spędzić dzień ślubu naszej koleżanki (24 lata, oni po 19) w nietypowy sposób. Z samego rana około 8 pojechaliśmy rowerami około 8km na żwirownię (takie jezioro w Chrząstawie Wielkiej), jednak musieliśmy pamiętać, że o 14 jest ślub, więc wypadałoby wrócić na 13, by się wykąpać i ubrać. Wróciliśmy, poszliśmy na ślub, wyszliśmy w połowie ceremonii (było już po "tak"), by zrobić barierkę - taki stary zwyczaj na wsi (chodzi o to, by nie przepuścić przez drogę karawany samochodów jadących do miejsca gdzie jest impreza weselna). Koleżanka była tak uradowana, że dała Nam po 2 połówki na głowę. Wróciliśmy, wypiliśmy 1 na 3 (to przecież nic, nieprawdaż?) lecz upał oraz wyczerpanie spowodowane pływaniem zrobiły swoje. Przyjechaliśmy na imprezę po 16, wytańczyliśmy wszystkich, starsze panie 70+ a nawet Pana młodego (boże to było na filmie xD). Następnego dnia, miałby być poprawiny, jednak wszyscy trzej zgodnie zrezygnowaliśmy z tego, ponieważ słabo się czuliśmy fizycznie po poprzednim dniu. Myślę, że nie jest to jakieś "crazy", ale z drugiej strony nic ciekawszego ostatnimi czasy w moim życiu się nie działo. Raczej sporo rzeczy planuję, nie jestem typem osoby, która wszystko robi w ostatniej chwili (chyba, że chodzi o zaliczenia sprawdzianów, he he :D).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe. Napisz jak wspominasz swoje historie z dzieciństwa? Co Ci zostało w pamięci?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Boże święty xD. W sumie nie wiem jak to się stało, że jeszcze żyje. 4 albo 5 razy się połamałem, biegałem po krzakach, potrafiłem cały dzień nie wracać do domu, bo musiałem budować bazę :). Ahh. To były piękne czasy, gdy jedynym problemem było to, czy Twój kolega z którym budowałeś bazę będzie mógł wyjść czy znowu dostał karę za to, że przyszedł cały poobdzierany. Chciałbym powrócić do tych czasów, gdzie w wakacje po śniadaniu wracałeś o 18 na obiad i pokemony, gdzie zimą jeździłeś na kuligach - to było przecudowne. Teraz jak zauważyłem na przykładzie mojego bratanka, wszędzie wkroczyła elektronika. Młody ma już 7 lat i nie zna nikogo ze swojego otoczenia. Patrząc na podwórka gdy jestem w sąsiedniej wsi, nie ma żadnego dziecka, które gra w piłkę dla zabawy czy bawi się z rówieśnikami. To jest straszne, że dzieci zamknęły się w elektronicznym świecie, przez co mogą mieć przecież problemy w kontaktach w dorosłym życiu, przy próbie rozmowy z potencjalną partnerką, czy chociażby przy rozmowie o pracę. Jestem ciekaw jak to będzie kiedyś wyglądało.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ah to dzieciństwo, co? Wtedy nie trzeba było się o nic martwić, a ze wszystkim pomagali nam rodzice... Twoim zdaniem warto je powspominać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście :). Przytoczę tutaj jeszcze jedną, dosyć śmieszną historię :). Przez okres przedszkola odbierała mnie mama, jednak w środy pracowała jakoś dłużej (nie pamiętam dlaczego), więc odbierał mnie brat. Przyszedł i powiedział, że się śpieszymy na autobus od dzisiaj, bo zmienili rozkład. Powiedziałem mu, że muszę do toalety, bo nie wytrzymam (20-40 minut jazdy mieliśmy, zależy czy był korek na Poprzecznej ulicy), jednak on stwierdził, że jestem duży i dam sobie radę. Poszliśmy na autobus, lecz przez całą drogę mu marudziłem. Autobus się spóźniał, więc brat mi powiedział, żebym poszedł za przystanek (chyba myślał, że muszę siusiu xD), lecz zanim zacząłem ściągać spodnie nadjeżdżał autobus. Brat kazał mi się ubierać i wcisnął mnie do autobusu. Ja niestety nie wytrzymałem i poszło :D. Mina mojego brata zapewne bezcenna, niestety nie pamiętam. Wiem, że kazał mi stać pod drzwiami, a sam odszedł gdzieś do środka autobusu. Od tamtej pory odbierała mnie siostra, bo brat się wstydził. Ciekawie nie ^^?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahahaha, dobra historia, nie ma co :D. Ty to jednak jesteś zakręcony xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak to było. Pytałaś o młodość to Ci ją trochę przybliżyłem, teraz wszystko co mogą ludzie regulują te przepisy europejskie. Jednak fajnie było się wychowywać na przełomie XX/XXI wieku. MOPS nie przychodził Ci do domu jak zobaczył, że dziecko ma poobdzierane kolana czy porysowaną od patyków i innych krzaków twarz.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak to już niestety jest.

[/align]

 

[align=center]Masz może ochotę na temat o muzyce?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne czemu by nie. Pewnie się trochę ździwisz, ale to kolejny gościu ze wsi co słucha disco-polo :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmm, a dlaczego akurat disco? Co Cię fascynuje w tym gatunku?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz, nie słucham tylko disco polo. Słucham tego, co mi wpadnie do ucha. Coś, co sprawi, że cały dzień będę chodził jak głupi i nucił w kółko jedną piosenkę. Takie w większości jest disco. Extra rytmy, banalne refreny, życiowe teksty :). Czyż nie tego chcemy w muzyce? To może ja Cię teraz zapytam. Jak to jest, że nikt nie słucha disco-polo, a każdy zna tekst, gdy takowa muzyka leci?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Odpowiedź jest prosta - pewnie robią w konia wszystkich dookoła, że niby nie słuchają, a tak na prawdę jest odwrotnie xD. Moim zdaniem disca-pola po prostu nie da się nie słuchać :). Przy takiej muzyce można się odprężyć, bynajmniej ja tak mam, bo też czasem słucham tego gatunku xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzisz :). Masz takie samo zdanie na ten temat jak ja. Nie słucham jednak samego disco. Lubię pop, zdarza mi się posłuchać Buki lub starych hitów. Zależy po prostu na co najdzie mnie ochota. Z disco słucham praktycznie tylko nowych hitów, kilka starych piosenek akcenta ewentualnie Diadem lub Skalar, a tak to tylko te nowe Defisa, Bobiego czy innych wykonawców :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pop? Nieee, nie. Już w stu procentach wolę rap czy hip-hop!

[/align]

 

[align=center]Jak już mowa o wykonawcach - jaki jest Twój ulubiony?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O mamciu ^^ Nie jest łatwo wytypować jednego wykonawcę, jednak ostatnimi czasy jest to grupa Playboys. Mają bardzo żwawe piosenki, dobry rytm do tekstu, całkiem dobrze śpiewa wokalista, więc wybrałbym właśnie tę grupę na swoją ulubioną.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, a podrzuciłbyś linka do jednej ze swoich ulubionych nutek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tą piosenkę ostatnio przesłuchiwałem bez przerwy :D. Gwałciłem przycisk replay po kilkadziesiąt razy dziennie ^^[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No nutka wpada w ucho. Powiem Ci, że ja też jak się wkręcę to potrafię cały czas słuchać w kółko tego samego. Tak jak na przykład teraz - cały wywiad przesłuchałam jednej i tej samej piosenki! xP.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To wyobraź sobie że ja też, lecz były to dwie piosenki, niestety też (dla czytelników) w rytmie disco polo. Tak się składa, że nie była to ta piosenka, którą Ci powyżej wrzuciłem, lecz inne, z ostatnich newsów disco.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dlaczego niestety? Każdy słucha to, czego lubi :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście. Po prostu wydaje mi się, że nikt nie lubi monotonii, a tutaj jakiś gość pisze, że słucha disco i wrzuca to, o czym chwilę wcześniej zakomunikował, po chwili dodaje, że odsłuchuje podczas wywiadu jeszcze jakieś piosenki z tej samej kategorii o której pisał.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie tak. Okey, przyszedł czas na ostatni temat w naszym wywiadzie. Pewnie domyślasz się jaki?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W sumie są dwie możliwości. Spytasz jak to się stało, że przyszedłem na multi-head.pl albo też zadasz serię krótkich pytanek :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Prawie bingo, ale zgadza się - będą pytania o Multi-Headzie. Widzę, że jesteś z nami od 29 kwietnia 2014 roku. Powiedz jakie są Twoje wrażenia związane z siecią od momentu rejestracji na forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co tu mogę dużo napisać. Masa ludzi, sporo znajomych, duże ogarnięcie jak na rozmiar sieci. Przyjemnie jest wejść i popatrzeć jak to funkcjonuje, tym bardziej, że teraz mogę na to popatrzeć przecież od środka.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadzam się. Hm, niedawno zostałeś opiekunem serwera DD2+COD+BF4. Jak to się stało, że przejąłeś stery nad tym serwerem i kiedy to w ogóle miało miejsce? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze? Aquax się pewnie wkurzył, że ciągle mu spamuję, że to się zepsuło, tamto nie działa, a tu trzeba dodać admina, tutaj trzeba sprawdzić, więc pomyślał coś w stylu, a niech się gość odczepi, dam mu prawa i sam będzie się zajmował serwerem. Początkowo nie miałem pojęcia czy dam radę, lecz jakoś to idzie. Bansa ogarnąłem jak tylko dostałem prawa, w ftp pomaga mi @MaHir i @NumberOne. Dzięki nim serwer się trzyma tak na prawdę. Ja robię rs, sprawdzam adminów, dodaje premki, sprawdzam errory, oglądam forum i na tym moja rola się kończy. Opiekunem zostałem około miesiąca temu jeśli się nie mylę. Aquax wykazał się dużym zaufaniem powierzając mi stery kierowania serwerem :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla mnie nie ma żadnych wątpliwości - na pewno sobie zasłużyłeś na opiekuna i dlatego też go dostałeś. Oj Błażej, Błażej, wiesz że czytasz mi w myślach? Właśnie następne moje pytanie miało brzmieć o Twój zakres obowiązków, ale mnie wyprzedziłeś! xP.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak to czasem bywa :). Następnym razem będę odpowiadał precyzyjnie, wybacz:).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ma problemu. Ile tak na prawdę czasu spędzasz na forum i serwerze? Nie brakuje Ci czasu na ogarnianie swoich spraw związanych z życiem prywatnym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz, zazwyczaj siedzę wieczorami. Na forum wchodzę w szkole, czytam odwołania i skargi oraz dział mojego serwera. W grze od 7-12h tygodniowo, ostatnio jednak ledwo wyciągam tę dolną granicę, ponieważ w tygodniu szkoła, w sobotę zawsze coś do roboty się znajdzie, ponieważ na wsi sobota to dzień gospodarczy, w niedziele jeżdżę na mecze, a wiadomo, ze wsi to kawał drogi (Półtorej godziny w 1 stronę na boisko) tak więc wyjazd w niedzielę na mecz o 12 zajmuje mi przeciętnie około 6h, z powodu iż autobusy do mojej wsi kursują dosyć rzadko. Co do forum to siedzę ostatnio znacznie więcej niż w grze, trochę mnie nudzi granie na samym dd2, a nie dostałem pozwolenia na przerobienie serwera na dd2/inf z powodu iż mogłoby to zniechęcić grono graczy, którzy na serwerze grają.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No co Ty? Nudzi Cię granie na samym DD2? Nie wierzę! Przecież to najlepsza mapa w całej grze Counter-Strike!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]DD2 to rzeczywiście świetna mapa, jednak czasem w życiu trzeba urozmaicenia :). Na cod/bf4/dd2 mam już nabite ponad 250h gry, na dd2/inf dm u nas na sieci również miałem około 90h, nie wspomnę o sieciach na których grałem przed Waszą, gdzie również grałem na only dd2 bf4 oraz only dd2 zwykłym. Przecież wiadome jest, że wszystko może się znudzić, nawet najlepsza mapa :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie wiem jak to możliwe, ja gram od 2012 roku (z roczną przerwą) na samym DD2 i do dnia dzisiejszego mi się absolutnie nie nudzi. To znak, że coś ze mną nie tak? xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wydaje mi się, że opętał Cię jakiś demon csa :D. Nie no, może po prostu wolisz jak coś się nie zmienia ^^ może boisz się zmian? Ja po zmianie ze zwykłego dd2 na dm dd2 paprałem wszystko strasznie, po dobrym tygodniu miałem staty dopiero na plusie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś Ty, nie boję się niczego. 

[/align]

 

[align=center]Co możesz napisać o adminach ze swojego serwera? Oraz ogółem o osobach z Multi-Head'a?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zaczniemy może od ludzi z multi-head. Większości nie znam, w sumie tak na prawdę to kojarzę z 20 nicków z shoutboxa kilka osób z tsa, reszta nie jest jakoś ze mną związana. Bliżsi są mi admini dm dd2 inf, mimo że prawie cały skład się tam wymienił, kilku z nich namawiałem do przejścia na cod bf4 dd2 ^^. Hmm... admini mojego serwera. Starają się, nie mogę im zarzucić że nie przykładają się do zadań, które mają powierzone. Jakbym miał opisać ich po kolei to tak:[/align]

 

[align=center]@Perez: Sporo przegadaliśmy, całkiem okej, darzę go szacunkiem, nie wiem czy działa to w 2 strony. Bardzo dobrze ogarnia amxx i ftp, pisał ponoć z tego kolosa, lecz nie wiem czy było tak na prawdę.[/align]

 

[align=center]@Jarked - W ogóle co to za typ xD. Ciągle mnie obraża xD. Spoko gościu, zna niby amxx_super, a nie zna komendy amx_addban xD.[/align]

 

[align=center]@FDGod - Admin pierwszy raz na jakimkolwiek serwerze. Szybko się uczy, on i Perez jako pierwsi dostali dostęp do destroyera na serwerze, zawsze robi demko, mało kiedy daje ssy, ma twarde dowody jeśli kogoś banuje. Tylko takich kandydatów na admina bym chciał.[/align]

 

[align=center]@F.I.G.H.T.E.R. - też pierwszy raz admin na jakiejkolwiek sieci. Szybko się uczy, jak czegoś nie wie to się pyta. Mam nadzieję, że wyrośnie z niego tak dobry admin jak FDGod :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trzymam kciuki za tych Twoich adminów. Masz może na sieci osobę, którą darzysz zaufaniem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dostałaś do mojego konta passy, powinnaś wiedzieć, że nią jesteś. Oczywiście, że mam :). Są nimi: @NumberOne, @Malu, @Proxx oraz @TBL (Tiblu). Nie wiem czy ostatniego ktoś kojarzy, dawny admin ubt, zaprosił mnie na tę sieć na serwer dd2 dm, następnie jak odszedł na cod dm tej sieci, poszedłem za nim, a teraz po zmianie cod dm na dd2 bf4 cod zostałem przecież opiekunem, więc w sumie wiele mu zawdzięczam. Mam nadzieję, że nikogo kto mi ważny nie pominąłem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O dziękuję Ci bardzo, cieszę się, że mi zaufałeś i na pewno się nie zawiedziesz, a dla Tibl'a serdecznie pozdrowienia, miałam z nim kontakt. Napisz mi jeszcze skąd się wziął Twój nick? Jest taki lekko interesujący.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz co? W sumie nie mam pojęcia jak to się stało, byłem lekko zirytowany tym, że wszystkie nicki, które wymyślałem bez cyferek były pozajmowane, więc wzięło się astroe.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Eeee, myślałam, że jakąś historyjkę napiszesz. Dobiegamy do końca z naszym wywiadem. Jeszcze zapodałbyś jakiegoś sucharka, który z chęcią czytają użytkownicy!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Dlaczego Robin Hood?[/align]

 

[align=center]- Bo mało jadł.[/align]

 

[align=center]- A dlaczego choinka przytyła?[/align]

 

[align=center]- Bo jodła![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, props! Na koniec chciałabym byś według własnego uznania dokończył 10 krótkich zdań, które zadam Ci poniżej. Wchodzisz w to?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie, że wchodzę :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak więc... Do dzieła!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nadzieję...?

[/align]

 

[align=center]... że skończymy niedługo wywiad, bo piszemy go już siódmą godzinę xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, ciii! xD.

[/align]

 

[align=center]Najbardziej w sobie lubię...?

[/align]

 

[align=center]... Brzusio :D. Podobno pod dużymi głazami czają się duże węże (If you know what i mean^^)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha!

[/align]

 

[align=center]Nie mogę się doczekać...?

[/align]

 

[align=center]... Końca szkoły i zakupienia nowego autka :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czasem sobie myślę, że fajnie byłoby, gdyby...?

[/align]

 

[align=center]... Wszystko było za darmo. xD

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No wtedy to faktycznie byłoby fajnie!

[/align]

 

[align=center]Czasem mi trudno...?

[/align]

 

[align=center]... Zacząć coś od nowa.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem szczęśliwy...?

[/align]

 

[align=center]... Gdy widzę się z przyjaciółmi :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W życiu brakuje mi...?

[/align]

 

[align=center]... Jednego wolnego dnia między środą, a czwartkiem. xD

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe.

[/align]

 

[align=center]Często zdarza się, że...?

[/align]

 

[align=center]... Spóźniam się do szkoły.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moim nałogiem jest...?

[/align]

 

[align=center]... Papieros mechaniczny.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A na koniec powiem Ci...?

[/align]

 

[align=center]... Tego jeszcze pewnie nie słyszałaś (w każdym wywiadzie), że było mi bardzo miło z Tobą pisać :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ślicznie dziękuję i oczywiście wzajemnie. Dosłownie na sam koniec wywiadu zapytam czy chciałbyś się jeszcze podzielić czymś z czytelnikami, pozdrowić kogoś lub dodać coś od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W sumie chyba już i tak mają wystarczającą ilość tekstu do czytania :). Nieprawdaż? Nie będę im tutaj dokładać, tym bardziej że napisałem wszystko co chyba mogłem. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, w sumie racja. Powodzenia z serwerem oraz na maturze, trzymam za Ciebie mocno kciuki i dziękuję za wywiad.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również dziękuję, paaa![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2lbbyw0.png[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywiad naprawdę bardzo fajny i tekstu dużo czytania , ale bardzo fajnie mi się go czytało pewne momenty bardzo mnie rozbawiły :D . Widać , że na ten wywiad poświęciliście dużo czasu . Oczywiście +

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję wszystkim za miłe wypowiedzi, aż przyjemne są dla oka i w pewnym stopniu to właśnie one motywują mnie do dalszej pracy ;).

 

Równie dobrze cieszę się, że podobają Wam się moje wywiady.

 

 

 

Będę się rozwijać dalej w kierunku redaktorki, lubię te pracę i na pewno z niej szybko nie zrezygnuję!

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

 

@Danke:*.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogę już coś napisać:) Bardzo miło mi się z Tobą pisało Madziu:) Wywiad super, widać że sporo pracy włożyłaś by ponaprawiać błędy, powrzucać przecinki itd:) Wyszło okej:) Plusika dałem pierwszego dnia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czas i wkład jaki poświęcasz Madziu na te wywiady to masakra aż nie wiem co powiedzieć  :shok: podziwiam Cię i to bardzo. Widać, że wkładasz w to całe swoje serce, widać że naprawdę "kochasz" to co robisz i jesteś w tym Najlepsza. Zajebista robota, naprawdę podziwiam i to nie tylko w wywiadach, trzymaj tak dalej. ;)  :air_kiss:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...