Skocz do zawartości
August

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> kolorki rang

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mamy takie wspaniałe, kolorowe rangi, im lepsza ranga, to lepszy bajer/kolor w niej, to dlaczego ranga "zarejestrowany" jest lepsza od rangi "bywalec" ?

 

Czyżby forum miało w czterech literach "bywalców" tegoż forum?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ranga "bywalec" jest dla osób, które są długo na sieci lecz rezygnując z obowiązków nie chcą być gwiazdami bądź wyróżniani (czyt. lepsi od innych)  

 

Myślę, że nie miałoby sensu nadawanie koloru tej randze, jeśli jesteś spragniony przeróżnych kolorów zapraszam do zakupienia rangi premium

 

lub pokazania się z lepszej strony oraz udziału w konkursie na celebrytę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ranga "bywalec" jest dla osób, które są długo na sieci lecz rezygnując z obowiązków nie chcą być gwiazdami bądź wyróżniani (czyt. lepsi od innych)  

 

 

Widzisz, tez jestem za tym, żeby nie wyróżniać jej, ale jednocześnie nie jestem za tym, żeby była poniżej zwykłego usera.

 

Jak dla mnie wystarczy samo zamienienie rang(pogrubiona dla bywalca, zwykła dla usera)

 

 

 

 

Jeśli jesteś spragniony przeróżnych kolorów zapraszam do zakupienia rangi premium

 lub pokazania się z lepszej strony oraz udziału w konkursie na celebrytę. 

 

 

W tym momencie próbujesz mnie obrazić czy coś w tym stylu?

 

Czy mi zależy na jakiejkolwiek randze?

 

Jak dla mnie osoby możesz mi zabrać rangę, która została mi dodana dzisiaj chwilę przed napisaniem tematu..

 

Skoro oddałem rangi, bo nie podoba mi się styl prowadzenia forum, to mam dopłacać do tego co mi się nie podoba? Nie rozumiem..

 

Ja nie jestem łowcą rang, jak @Kristo, więc mi to lata jaką rangę będę mieć.

 

I nie mam zamiaru pokazywania się z "lepszej" strony. Moja strona jest najlepsza i nie będę niczego zmieniać w swoim zachowaniu, bo Wam się to nie podoba.. Zawsze możecie przekreślić mi nick :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...