Skocz do zawartości
heaVeN.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [Moderator] heaVeN. - Spróbować zawsze można.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Michał.

 

2. Kontakt: Ts, Steam, PW na forum. Może się da coś jeszcze wykombinować z GG.

 

3. Lokalizacja: Gubin, Lubuskie.

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Naprawdę dużo czasu. Od pięciu nawet do ośmiu godzin dziennie. Jak nie mam nic do roboty, to około tego. ;)

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 2/3h będzie więcej, bo się wczułem.

 

6. Posty (min.250 sensownych): No nie za bardzo. Szybko się nadrobi.

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym, żeby na forum była kultura oraz porządek. Nie było spór, ani niczego takiego. Zamykać, także otwierać tematy jak potrzeba jest. Pomagać użytkownikom/graczom.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie mi tam. Mogę forum nawet jakbym mógł.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jest bardzo dobra. Umiem się dogadać także coś opracować :D

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście jest. Cierpliwość, różnie bywa. Ale raczej tak :P

 

11. Coś o sobie: Nazywam się Michał. Jestem nawet ogarnięty i miły. Nie lubię jak ktoś kogoś nie szanuje, lub robi kłótnie z małego problemu. Mam także 12 lat, ta liczba jest uciążliwa ale z dwóch stron dobra. Jestem młody, ehh i także ludzie uważają mnie za ogarniętą osobę. Mam ponoć nawet wysoki poziom intelektualny, co mnie zaciekawiło i wziąłem to sobie do serca. xD

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Mam małe doświadczenie. Jak ktoś będzie chętny mnie nauczyć lub coś. Proszę na PW lub Steam. :P

 

13. Obowiązkowe mikro: Jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" Nie spełnianie któregoś z powyższych punktów dyskwalifikuje Cię z bycia Moderatorem na naszej sieci. Pisanie podania ze świadomością nie spełniania wszystkich kryteriów traktujemy jako łamanie zasad panujących na forum. Konsekwencją tego będzie przyznanie punktu ostrzeżeń. "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...