Skocz do zawartości

powrót mimzza


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mimZz

Wiek: 24

Doświadczenie (w byciu adminem): jakieś tam jest i było

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

Staż w CS-sie: 8-9 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Myślę, że uda się pomóc wyłapywać małych oszustów, a dalej jakoś to będzie 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2 h

Kontakt: steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27032/top_players/?query=mimzz

__________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widywałam go częśćiej, teraz od jakiegoś czasu zaczął się znowu pojawiać. Jest miły, ogarnięty i kulturalny. Samo to,że już był adminem przemawia za tym żeby był nim znowu, bo zapewne zna się na rzeczy. Szczególnie teraz, gdy wielu adminow odpadło i baaaaardzo czesto zdarza się, że gram sama, gdy jest serwer pełny i wszystkiego sama nie ogarniam. Każdy "ręce" do pomocy się teraz przydadzą.

 

Jestem na tak.

 

Powodzenia:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie akceptowałam Ci podania wcześniej, bo chciałam zobaczyć jak u Ciebie będzie z tygodniówką.

 

Wyrabiasz, więc dam Ci szansę, tym bardziej, że byłeś już moim Adminem i nie było z Tobą problemów.  :like:

 

Zgłoś się do mnie (najlepiej na PW ze względu na mój urlop) ze swoim STEAM_ID. :)

Powodzenia i witam ponownie w gronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie akceptowałam Ci podania wcześniej, bo chciałam zobaczyć jak u Ciebie będzie z tygodniówką.

 

Wyrabiasz, więc dam Ci szansę, tym bardziej, że byłeś już moim Adminem i nie było z Tobą problemów.  :like:

 

Zgłoś się do mnie (najlepiej na PW ze względu na mój urlop) ze swoim STEAM_ID. :)

Powodzenia i witam ponownie w gronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...