Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

 

Pochodzę z serwera: Multi-Head.pl [COD MOD 45 000 LVL] IP: 80.72.40.110:27027

 

Problem mój a mianowicie Uwagi są następujące:

 

 

 

Brak opiekuna albo osoby ,która by to ogarnęła.... Pisałem już do H@ nie jednego i nic... Napisałem do jednej osoby ,że chce kupić vipa to odpisała tak, później nie odpisała już nic....

 

NIKT nie ogarnia tego serwera.... No kur*** Sajgon... Nie chce nikogo oczywiście ciągnąć do odpowiedzialności ale jak ktoś rezygnuje z Opiekuna to ma znaleźć kogoś na zastępce bo inaczej serwer jest traktowany jak 0... Jakby go nie było...

 

Pomyślcie o ludziach co tam grają... Oni też mają coś do powiedzenia, Sieć to każdy jeden serwer.... odpowiadacie za Niego (H@), Nie wiem jak mam to opisać bo tutaj jest jak w Burdelu, Ale nawet nie ma jak w Burdelu bo nie ma co ugrać...

 

 

 

Serwer się tak Crash'uje ,że co 5 min OFF i restart... Ludzie tracą Adminów\Vipów, Pluginy krashują ze sobą.... A Nowe propozycje nie są nawet rozpatrzone....

 

Wiecie co jest rozpatrzone? Rekrutacja na Adminów, Czemu? Bo myślicie ,że Oni wszystko ogarną, Serwer ogarną ale muszą mieć przywódce ,który trzyma na tym wszystkim rękę... A na razie widzę ,że samowolka a jak serwer się jeb*** to nie zrobicie z Tym nic...

 

 

 

Uważam ,że sieć jest zajeb...., Poznałem bardzo miłą dziewczynę na tej sieci i ogarniętą, nie ma już czasu a kolejny opiekun by ją wykończył więc nie będę Jej tutaj wypisywał, Ale powiem Jedno, Postarajcie się naprawić to co jeszcze idzie naprawić, Ludzie chcą odchodzić z tego serwera...

 

Wiadomo, Jeden serwer jak odpadnie to nie tragedia... Ale ten serwer przynosił by Zyski a nie straty tylko na razie będziecie mieli wiele minusów i osoby zmieniające siec będą Was źle wspominać i źle opowiadać o Multi-Head

 

 

Piszę by Wam pomóc a nie wkurzyć, Proszę tylko o interwencje i zaangażowanie troszkę czasu w ten serwer, Wiadomość kierowana do osób co są w stanie pomóc.

 

 

Dziękuje,

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To samo tyczy się DD2+DM, crashe co 10minut, połowy pluginów nie idzie wgrać, banujemy ludzi, a oni dalej wchodzą, nie idzie nic zrobić .... Gram na paru serwerach Multi-Head.pl, dziś grałem na COD 45K LVL, crashował bardziej niż DM, do tego połowa klas, raz działa raz nie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Informacja tyczy się raczej wszystkich serwerów sieci a nie tylko dd2#2 , jeżeli przyjdzie czas to administracja wybierze odpowiednią osobę na stanowisko OP serwera COd 45k . Musicie czekać cierpliwie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Richard, Ja wiem doskonale o Tym, Lecz jest inny problem,

 

 

-Wiele Crash'y (Co 10 minut)

 

-Admin czasem nie ma admina

 

-Vipy znikają

 

-Problemy

 

-Nikt serwerem się nie zajmuje

 

 

No wiesz, Na prawdę brak tego OP i osoba ,która ma wzgląd mogła by Tydzień się tym zająć aż H@ nie wróci itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję zamknąć wszystkie serwery do 24h i niech opiekunowie serwerów się nimi zajmują do tego stopnia że po otwarciu będzie jeszcze lepsza gra. 

 

Lub po prostu coś zrobić żeby szybko ogarnąć te serwery i wszyscy będą zadowoleni lecz moim zdaniem zamknięcie serwerów jest najlepszym sposobem ponieważ będzie można wszystko dopracować. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sądzę, że zamknięcie serwerów spowoduje, że cześć graczy zmieni serwerownie bo sprawdzą 3 razy w dniu czy serwer jest, nie będzie go to odpuszczą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...