Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Podwójna skarga: gracz Kamil JP, admin Czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 13 luty 2015 przed 21:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: kamil JP, ~Czarna~

 

Dowody:4741623e0c966.jpg

 

Świadkowie: Na SS'ie jest kilka nicków :)

 

Uzasadnienie: gracz kamil JP nagminnie obrażał nie tylko mnie, ale i innych graczy, na dodatek blokował w takich miejscach mapy jak brama w anarchii

 

administrator ~Czarna~ grała wtedy na serwerze, nie zwracała na to uwagi, prosiłem o bana dla gracza przez zwykły czat jak i czat głosowy(wziąłem pod uwagę czy jest w innym teamie, czy żyje, czy ja żyję i tak dalej, więc mam 100% pewności, że powinna to usłyszeć)

 

 

 

Zdarzenie miało miejsce na serwerze 

 

b_350_20_191919_191919_FFFFFF_393939.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli uważasz, że tylko ja na DD2 mam admina to się mylisz. Jest nas wiecej :) Więc po pierwsze... Nie byłam na serwerze sama z adminów bo było jeszcze 2. Ale skarga oczywiście jest na mnie bo przypuszczam, że tamtych poprostu nie znasz. Po drugie ja mam jedną parę oczu i uszu. Nie jestem żadnym wszystkowidzącym i wszystkosłyszącym botem i czasami poprostu nie reaguje. Oczywiście skarge przyjmuje na klate i kolejnym razem postaram się specjalnie dla Ciebie wejść z conajmniej 5 laptopów jednocześnie żeby wszystko widziec i słyszeć :) Wtedy na bank nie przeocze tego, że ktos obraża innych ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem, gdybym słyszała cokolwiek, że ktoś obraża dałabym mute bądź bana za kulture czy kicka.Ale było też 2 innych adminów i równie dobrze mogli to zrobić Oni więc nie rozumiem dlaczego skarga jest tylko na mnie  :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do Ciebie Czarna jako admina nic nie mam, dla mnie jesteś jedynym aktywnym adminem na serwerze. Tak, nie znam innych adminów, bo nic nie robią i ich nie widać. Bardziej zgłaszając Ciebie chcę, żebyś czasem zwracała na takich ludzi uwagę, bo wysłuchiwać jakiegoś "dzieciaka" co obraża innych, to nic fajnego w szczególności, że obrazy zaczęły się na innym graczu, a gdy ja poprosiłem o bana dla "kolegi" on widział problem we mnie.

 

Będę szczęśliwy jak ten człowiek dostanie bana, najlepiej perma.

 

Wrzucać jeszcze raz SS'a?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zwracam uwagę na każdego i gdybym tylko słyszała, że ktos kogoś obrażał na pewno bym tego tak nie zostawiła. Piszesz, że pisałeś mi na zwykłym czacie i mówiłeś. Miałam prawo nie zwrócić uwagi na to, że pisałeś bo gdy padam patrze na graczy nie na czat. I zapewniam Cię, że po tym jak zginęłam nie słyszałam również żebyś mówił mi coś na mikro ani żeby ktoś kogoś obrażał. W innym wypadku w 100% bym zareagowała.  Na przyszłość od zgłaszania masz u@ a nie zwykły czat i mikrofon :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję, że wszystko sobie wyjaśniliście. Następnym razem admin niech będzie bardziej czujny (chodź wiem, że i tak są), a co do Ciebie Wobbud, zgłaszaj następnym razem u@.

 

 

 

PS. Jeżeli posiadasz ss'y jak obraża oraz jego IP, napisz do mnie na PW.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...